Announcement

Collapse
No announcement yet.

Početni blog 20.01.2016

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Početni blog 20.01.2016

    Pozdrav svima. Zovem se Edin, imam 20 godina i ovo je moj prvi blog, zato ne očekujte ništa posebno. Za početak ne bih da pišem o svojim snovima kako bih jedan dan volio da zaigram velike turnire kao WSOP i da budem najbolji, naravno svima nam je to želja. Ovaj prvi blog ću iskoristiti da kažem da igram poker već 2 godine i da svakim danom sve više u meni raste osjećaj da bi to moglo biti nešto čime ću se baviti, moj životni poziv. Za veoma kratko vrijeme postao sam jako zainteresovan za poker, napredak i učenje. Međutim svi znamo da ništa nije tako lagano. Mjesecima sam igrao neke mikro limite, radio sitne depozite, tražio knjige i klipove i pokušavao nešto da naučim. Ipak najćešće bih završio isto, sa nulom na bankrolu. Kako god nisam htio da odustanem i tako sam u moru ljudi koji su potpuno nezainteresovani za bilo kakvu vrstu diskusije, razogovora ili pomoći našao ovu stranicu i poslao prijavu za coaching i staking koji nudi Team Gerovit. Za 2 dana mi se javio momak pod imenom Stefan i izvinjava mi se što se "odužilo" i što se nije prije javio. Na trenutak mi je to bilo smiješno, javlja mi se čovjek u tako kratkom roku i želi da mi pomogne i da me nečemu nauči a izvinjava mi se, ali eto valjda se tako ponašaju ljudi koji gledaju malo veću sliku. Od tada sam svakim danom sve više iznenađen koliko dobro i organizovano rade momci iz Gerovit tima i koliko zapravo doprinose čitavoj poker zajednici. Zato ovom prilikom želim da se zahvalim svom coachu Stefanu Uroševiću i Milanu Andonovu kao i čitavom Gerovit timu na izuzetnoj dobrodošlici i predanosti. Mislim da su coaching sesije sa Stefanom neprocjenjive kao i materijali koje djeli sa svojim đacima i voema sam sretan što je ova godina počela u smjeru učenja, rada i napretka. Trenutno igram 1$, 2,50$ i 5$ limite 6max SNG formata na Betsson softveru nadajući se da ću jednog dana igrati high limite i imati dovoljno znanja da doprinosim i da pomažem ljudima koji žele da uče kao što to rade ljudi iz Gerovit tima. Sretno svima i pozdrav.

  • #2
    Dobrodosao, Edine! Hvala za ovo hvaljenje! Odlicno si poceo, nastavi samo ovako da radis i igras kao do sad, i i videces koliko brzo ce da stigne napredak na svakom polju. Cekam sledeci post

    Comment


    • #3
      Pozdrav Edine. Srecno na stolovima.

      Comment


      • Dexter
        Dexter komentarisao
        Editing a comment
        Hvala druže. Pozdrav.
    Working...
    X