Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da snovi postanu stvarnost!!!!!!!!

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da snovi postanu stvarnost!!!!!!!!

    Drugari da se predstavim i ja.Zovem se Davor.Zovu me Davorinjo Daki, Lepi. Na Lepi se najvise okrecem ali me niko tako ne zove.Igram poker otprilike kad je poceo i Doyle Brunson ustvari on i ja smo pioniri ove igre svi ostali ste za nas fishevi.I dok smo on i ja smisljali pravila sta kako meni sine ideja zasto da igram kes kad mogu da igram SNG 5,5 i 11 tako jos sam na tom nivou.Onda sam napravio dosta para zenio se 3 puta imam 5 dece dve vile tri automobila i briga me za sve.STATIVA LJUDI,TAKO ZAMISLJAM SVOJI ZIVOT,ALI REALNOST JE SUROVIJA.
    Stvarno se zovem Davor imam 34 god. igram poker 4 godine poceo sam.... (VISE SE I NE SECAM KAKO SAM POCEO)sve u svemu mislio sam da cu biti milioner ali nisu mi se sklopile kockice .Igrao sam na svim mrezama sada trenutno igram na MG 5,5 i 11e.Svako ko misli ovim da se bavi prvo treba da procita MENTAL GAME OF POKER to je mnogo vazna knjiga samo na mene nije uticala puno zato sto nisam znao sve reci Engleskog jezika pa sam neke stvari skontao pogresno(SALU NA STRANU PROCITAJTE).Hteo sam vise puta da pravim ljuljasku zbog pokera(Da se obesim)ali nisam imao hrabrosti a i kazu samo se picke ubijaju,pa tako da sam odustao od te ideje.Imacete lepe i lose dane ali na kraju svega ceka vas svetlo na kraju tunela.Sada o malo o mom zivotu volim i cuvam Rottweilere i stvarno volim te pse,igram poker i sanjam da vozim BMW 118i.
    Zato sam postavio challenge da za sest meseci odigram i radim dovoljno da bih taj cilj ispunio.Mozda se pitate "pa ne treba fabriku da kupi nego auto"ali da dobro ste procitali ovo je moji prvi challenge pa cu biti srecan da to ispunim.Kao sto je rekao Bane Bumbar u seriji Grlom u jagode"Nije me bilo strah da necu imati auto nego da cu ga imati kad mi ne bude vise potreban".Toliko od mene drugari nadam se da vam se svidjalo ono o cemu sam pisao o devojkama i damama sumljivog morala ne mogu da pisem tu nam je svima prica slicna,manje vise.ALI UVEK MI NJIH OSTAVIMO
    Zelim vam sve najbolje karte u ruke tabele u glavu i idemo da osvajamo svet.
    To be continued....

  • #2
    Hahhahaaha glglgl DiANgelo, ne bi bilo lose da se ide u Gevgeliju BMW-om na prolece

    Comment


    • DiAngelo
      DiAngelo komentarisao
      Editing a comment
      Ti vozis,mi spavamo.Moze?

  • #3
    ih 118... nisi ti pravi ljubitelj bmw-a kad ti je san da kupis keca.. nista bez makar e28
    gl gl

    Comment


    • DiAngelo
      DiAngelo komentarisao
      Editing a comment
      Za pocetak kao pionir.

  • #4
    https://youtu.be/mVOFq2ZIMCc?t=19

    Ajmooooo bre Lepiiiiiii

    Comment


    • DiAngelo
      DiAngelo komentarisao
      Editing a comment
      Njemu seljacki....jaoooooooooo.
Working...
X