Announcement

Collapse
No announcement yet.

**Od $10.000 do $100.000 - Putovanje kroz Mid stakes - II faza "Totalne Dominacije"**

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Update dani 33-37


    Broj turnira: 271


    Plus/minus: -290


    Bankroll: 14.024

    Update posle duzeg vremena, bio sam na putu, imao privatne obaveze i nisam mnogo igrao ali sada u decembru cu ozbiljno pojacati.
    To koliko sam igrao nije bilo lose, bio sam solidno fokusiran i pravio lepe prilike.
    Radio sam na check raise u single raise potovima kao i na PKO 3betovima i callovima 3bet shove-a.
    Ima, naravno, jos mnogo prostora ima da se eksploatise populacija i to je glavni fokus u narednom periodu.
    Agresija = printanje para
    Krecem sad jednu kasnu sesiju i igram dok ima sta da se pali
    Srecno svima za stolovima!

    Comment


    • #17
      Update dani 38-42


      Broj turnira: 201


      Plus/minus: +30


      Bankroll: 14.054

      Igrao sam odlicno zadnjih dana, u punom fokusu i sa jakom motivacijom.
      Silom prilika morao sam malo kasnije da krecem sesije pa nisam odigrao broj partija koje sam hteo, takodje i vise dana proustio od plana ali sta da se radi, visa sila.
      Sto se tice rada na igri samo gledao povremeno obelzene ruke, nisam radio na A igri.
      Danas imamo neki dan2 a za sledeci serijl na Winamaxu imam nekoliko tiketa od 125 tako da ocekuje se jak zabod




      Click image for larger version

Name:	image_352.png
Views:	1
Size:	647.2 KB
ID:	352

      Comment


      • #18
        Update dan 43


        Broj turnira: 31


        Plus/minus: +477

        Bankroll: 14531

        Rešio sam da update radim češće kao na početku prvog Challeng-a, jer imam osećaj da sam obavezan u neku ruku da uradim stvari koje sam napisao (dosta toga nisam uradio pre svega vezano za postovanje ruku, moraću da pazim šta pišem da budem siguran da ću da ostvarim ubuduće ) i drži me više u grajnd modu
        Sve u svemu imam još danas da igram u 2023, krećem kasno ali nikad nije prekasno da se upali sesija.
        Sledeći update kratki rezime ove godine i novogodišnje rezolucije


        Click image for larger version

Name:	Ipoker drugo wedndessay.png
Views:	1
Size:	661.8 KB
ID:	353

        P:S potpuni own u ovom heads up-u.
        Regish villain bez nekih readova (ja na njemu, on očigledno na meni ima ) me je soul readovao u dva spota gde sam bio u blefu i bukvalno snepovao sa rukama koje nisam očekivao da će zvati.
        Sad imam note na njemu "NE BLEFIRAJ GA NIKAD!!!"

        Comment


        • #19
          Kratak pregled 2023-e
          Ova godina je bila turbulentna i neobicna za mene.
          Uspeo sam da zavrsim prvi challenge i puno stvari otkrio o sebi koje sam mislio da sam vec dobro znao.
          Nacin na koji emocije uticu na moje odlukae a da ih nisam ni potpuno svestan kao i mehanizmi kojima se motivisem da napredujem u profesionalnom smislu mogu i dalje da me iznenade.
          Posto sam u prvom delu uspeo da se izborim jos jednom da rezultati ne uticu na mene, iako sam mislio da sam to odavno usavrsio,treb lo je da sam mentalno potpuno spreman za sve izazvo unastavku,
          Ono sto nisma ocekivao je da ce motivacija da bude problem. Znam zasto radim to sto radim i sta su mi planovi u kratkom srednjem i dugom roku.
          Medjutim nije dovoljno. Kako da se odrzi svakodnevna glad nije samo dovoljna ta velika slika kojoj tezim i nisu dovoljni iskustvo i svest o onom sto je potrebno.
          Mislim da uzivanje u procesu i pokusavanje da se svaki trenutak shvati i izvede sa maksimalnom svescu i jasnocom je ono sto je meni nepohodno da mogu iznova da se motivisem.
          Plan je bio da pricam o onom esto sam radio i onom esto zleim d aradim tipa: X ruku svaki dan, Y turnira i slicno medjutim ispostvailo se da ustvari pisem o onome sto mi je na pameti i sto me uslovno receno brine.
          Dok pisem ovo i dalje nisam potpuno siguran u ono sto pisem i da je to odgovor.
          Jedino u sta sam siguran i sto nema alterantivu jeste da cu da izvedem ovo do kraja.
          Nisma siguran u nacin i duzinu putam ne znam koliko ce tesko ili lako da bude lai je siigurno da odustajanje nije opcija.
          Sa tim bih i zleleo da zavrsim jer je to ono sto je glavno za mene ocigledno.
          Nisam jos igrao u novoj godini, bio sam bolestan, sutra bi trebalo da krenem pa se vidimo za stolovima/
          Srecni svima praznici i srecnu i uspesnu 2024 vam zelim!

          Comment


          • #20
            Update dan 44-46


            Broj turnira: 113


            Plus/minus: -680

            Bankroll: 13851

            Prva 3 dana u novoj godina varijacija me nije štedela. Serija na Winamaxu je uzela najviše partija i tu i ne očekujem da će biti poyitivnih sesija, čeka se jedna ona prava ;D
            Nisam nešto ni radio na igri više sam se trudio da se vratim u ritam i da održavam fokus visokim i zadovoljan sam s obzirom na dužu pauzu i da se nisma uvek vraćao u formu brzo.
            U narednom periodu planiram da se fokusiram na PKO preflop rangeove još više jer tu mogu najviše da napredujem.
            Propuštam spotove koji bi trebalo da budu pozitivni jer smatram da mogu kasnije da uzem više ako sačuvam stek.
            Problem je što treba tačno da procenim koliko da propustim a spotova je različitih bezbroj pa ću tu da se fokusiram kao što rekoh

            Srećno svima i vidimo se za stolovima!

            Comment


            • #21
              Update dan 47-50


              Broj turnira: 155


              Plus/minus: -1201

              Bankroll: 12650

              Zavrsile se jos jedna serija na Winamaxu koja nas nije mazila.
              da je potrajala duze mogli smo da bankrotiramo

              Naravno sve to ide u future ev, kao u kasicu prasicu tako da nema brige.
              Mentalna igra gvozdena i zvanicno mogu da objavim da sam u potpunosti prebrodio padove uzrokovane losim ranom, sto je sjajno i velika pobeda (zli jezici bi rekli pirova ali na srecu ovde nema takvih _)
              Radilo se na preflop PKO rangeovima kao i na nekim specificnim bordovima postflop, koji nisu uobicajeni za cbet i nastavak agresije ali koji eksploatabilno mogu, po mom misljenju, da se daleko cesce betuju.
              Ljudi sa kojima radim su stvarno sjajni sada, ekipa je odlicna tako da je pravo zadovoljstvo biti im trener. sto opet i meni znacajno olaksava rad na igri.
              Sve u svemu ocekuje nas suncano prolece!


              Comment


              • #22
                Update dan 51-52


                Broj turnira: 55


                Plus/minus: -49

                Bankroll: $12601


                Odigrao sam 2 krace sesije bilo je dosta privatnih obaveza a zatim su ucenici prioritet tako da nije bilo vise vremena.
                Uspeo sam da obe sesije budem u jako dobrom fokusu i gledao da imam sto manje propustenih spotova za agresiju ukljucujuci pocetne faze gde se najlakse prospusti dobri 3bet i squeeze spotovi sa rukama koje su i u call i u 3bet range-u.
                Takodje fokus na probe turn kao i bet river posle call flop, x/x turn.
                Flat range-ovi u PKO turnirima kad pokrivamo protovnika su mi takodje uzi nego sto treba i opet najvise zbog fokusa pa je i to nesto na sta se stalno podsecam

                Comment


                • #23
                  Update dan 53


                  Broj turnira: 36


                  Plus/minus: -30


                  Bankroll: $12571

                  Nisam uspeo da igram protekle nedelje skoro nista, ali sam zato radio na igri, gledao neke moguce, jos vece eksploatacije populacije.
                  Fokus je i dalje na PKO turnirima; kako da što lakše implementiram u odluke dok igram koliko vrede bounty-iji u kasnijim fazama turnira .
                  Kratak update i krecem sa sesijom, gl svima!

                  Comment


                  • #24
                    Update dani 54-55


                    Broj turnira: 72


                    Plus/minus: +450


                    Bankroll: $13021


                    Dobro je kad se osvoji turnir pa kad je i ne sa tako velikim fondom.
                    Malo da se prisetim kako izgleda osvojiti nesto





                    Click image for larger version

Name:	Bounty hunter 20 prvi.png
Views:	1
Size:	77.3 KB
ID:	355


                    Click image for larger version

Name:	20 prvo 12.png
Views:	1
Size:	485.6 KB
ID:	354


                    Nadam se da je to samo vesnik boljih dana!
                    Juce je bilo nekoliko dobrih prilika za jake skorove ali bice da jos nije vreme.

                    Comment


                    • #25
                      Update dani 56-58


                      Broj turnira: 108


                      Plus/minus: +1372


                      Bankroll: $14.393


                      Dobar fokus i pojačana agresija su doevli do baš dosta deep ranova i reliyacija je bila dobra.
                      Imao sam prosipanje u HU jednog turnira, što je inače nešto što me najviše mori od svega što može da se desi u poekru.
                      Šta je tu je idemo dalje, naravno da sam zadovoljan samo bi bilo još bolje kad bih mogao da vežem malo duži period igre.
                      Što se tiče rada na igri, svaki dan proveravam neke kritične pozicije a i pokušavam da implementiram nove stvari i time sam takodje zadovoljan.
                      Kao što rekoh u prošlom postu nadam se da je ovo vesnik proleća, još uvek ne može da se kaže da je procvetalo ali se nešto malo razgalilo



                      Click image for larger version

Name:	drugo 5.4 turbo.png
Views:	1
Size:	157.1 KB
ID:	356


                      Click image for larger version

Name:	drugi wpn.png
Views:	1
Size:	86.5 KB
ID:	357

                      Comment


                      • #26
                        Update dani 59-61


                        Broj turnira: 106


                        Plus/minus: -130


                        Bankroll: $14.263


                        Nije mi bilo dugo pa jedan kratak update.
                        Igrao sam samo 3 skraćene sesije imao sam obaveze koje sam sa zadovoljstvom ispunjavao i na kraju sa rezultatom.
                        Iskoristćiu ću ovu platformu da se pohvalim da mi je sin prošao na republičko takmičenje iz Fizike sa osvojenom drugom nagradom na okružnom!
                        Dobar deo vremena prethodne nedelje sam iskoristio da mu pomognem oko zadataka i isplatilo se!
                        Nastavljamo dalje, ide okružno iz Matematike ove subote, zatim okružno iz srpskog pa republičko iz fizike a sve u mesec dana.
                        Ostatak vremena sam iskoristio na sesije sa djacima i tu je bilo dobro tako se opet ne žalimo.
                        Konačno krećem sa igrom,uželeo sam se i sad ću da probam da jašem talas koji je napravio moj sin

                        Idemoooooo!!!


                        Click image for larger version

Name:	giphy.jpg
Views:	1
Size:	15.7 KB
ID:	358

                        Comment


                        • #27
                          Update dan 62


                          Broj turnira: 45


                          Plus/minus: +2254


                          Bankroll: $16.517


                          Kratko javljanje, bilo je puno lepih prilika jedna i titula konacno, medjutim ocekujemo pravi talas sad kad pocne Winamax serija.
                          Konstantan rad sa djacima me drzi u dobroj formi, kao da igram sve vreme..
                          Osim toga sam gledao neke spotove gde mogu vise da eksploatisem populaciju i sve radi kako treba. Samo fali volume-a da to sve urodi plodom kako treba ali se prilagodjavam situaciji iz dana u dan.



                          Click image for larger version

Name:	Monster prvo.png
Views:	1
Size:	228.2 KB
ID:	359

                          Comment


                          • #28
                            Update dani 63-65


                            Broj turnira: 160


                            Plus/minus: -250


                            Bankroll: $16.267

                            Vezao sam 3 dana igre, trebalo je da bude i 4 ali danas neplanirane stvari pa je morala pauza.

                            Fokus zadnjih dana je bio na betu na riveru posle x/c, x/x kao i x/r kao caller u 3betovanim potovima. pasivnije sam prilazaio ovim potovima nego sto treba i daje odlicne rezultate pojačana agresija.
                            Takodje sam na ovim probe river spotovima radio i sa par djaka, tako da se lepo uklapa sa mojim rasporedom rada
                            U nedleju kreće serija na Winamaxu sa puno turnira koji će biti dobri za ono što trenutno igram i oni koji su pratili blog znaju da je vreme da pusti Winamax serija ;D
                            Optimistično i sa velikom voljom idemo u naredni period,
                            Srećno svima za stolovima!




                            Comment


                            • #29
                              Update dani 66-69


                              Broj turnira: 155


                              Plus/minus: -920


                              Bankroll: $15.347

                              Zavrsila se jos jedna Winamax serija bez dobrog reezultata. Ruku na srce bilo je samo nekih poluprilika nista znacajno se nije bas zadipovalo tako da idemo dajle kao da nista nije n i bilo
                              Igra se stabilizovala na nivou koji bih zeleo da bude stalno i to je obecavajuce. kad bih malo veci volume ostvario bilo bi dobro.

                              Comment

                              Working...
                              X