Announcement

Collapse
No announcement yet.

**Od $10.000 do $100.000 - Putovanje kroz Mid stakes - II faza "Totalne Dominacije"**

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • **Od $10.000 do $100.000 - Putovanje kroz Mid stakes - II faza "Totalne Dominacije"**

    Dobrodosli u II fazu projekta "Potpuna dominacija"

    Click image for larger version

Name:	shock-surprise.gif
Views:	1
Size:	2.18 MB
ID:	312



    Ovde nastavljam put koji sam krenuo sa nano preko micro i low stakes MTT-a
    , do MID stakes sada na putu do Totalne Dominacije


    Moji djaci su trazili ovaj 10k do 100k kao za njih najvise inspirativan u ovom trenutku.
    Sa velikim zadovoljstvom krecem na ovo putovanje koje cu da dokumentujem, jer kao sto sam vec napomenuo, koristi od prvog challeng-a su bile ogromne i mnogo vece nego sto sam ocekivao.

    U ovom blogu cu vise pricati o rukama, pripremi, mentalnoj igri, fokusu, razlici iznedju vanila i PKO turnira i jos puno stvari koje su veci izazov na vecim limitima.
    Voleo bih da zapocnemo i diskusije o rukama i o celom procesu i iako vodim coaching i staking program zelim da nevezano za reklamu ili neki direktan benefit, pomognem ljudima kojima moze ta pomoc da znaci, bez obzira da li su u programu ili ne.

    Ko ne zeli ovde da pise moze da mi se obrati na skype ili discord, gerov1t mi je handle.

    U narednom postu kratak update prvog dana a onda bice i opsirnijih tekstova o svemu sto sam pomenuo.

    Do sledeceg citanja srecno za stolovima!

    Click image for larger version

Name:	image_311.gif
Views:	1
Size:	751.1 KB
ID:	311




  • #2
    Click image for larger version

Name:	giphy.gif
Views:	1
Size:	448.0 KB
ID:	315



    Comment


    • #3
      Click image for larger version

Name:	giphy.gif
Views:	1
Size:	1.59 MB
ID:	316

      Comment


      • #4
        Update dani 1-5

        Broj turnira: 198

        Bankroll: $11.952

        Plus/minus: +1010


        Ovaj pocetak su obelezile diskonekcije, crashovanje celih mreza ili samo za mene

        Na gg-u veliki nedeljni crash, na WPN-u svaki dan po par turnira iz OSS serije se ukoci i ne mogu da nastavim.
        Vratili su novac i jedni i drugi ali dok je GG po icmu, WPN samo buy in sto nij ebas sjajno lai sta je tu je.
        Loswa strana je sto su bili lepi turniri sa dobrim prilikama a nisam moigao da ih dovrsim
        Medjutim i to je deo posla poker grindera, vrlo ucestala stvaru danasnjem pokeru, pa jeidno sto mozemo je da s epotrudimo da nas ne istiltuje kad se desi tako nesto
        sve u svemu nije los pocetak igrao sam prilicno dobro iako sam barem2 dana bio prilicno nervozan, igra je bila mirna i to je super.
        ne mogu tacno da odredim uzroke nervoze ali sigurno je da nedovoljno spavanje utice dobrim delom.
        Nastavio sam sa jutarnjom rutinom setnje i vezbe i sto se tice rada na igri, svaki dan radim ili sa djacima ili sam odredjene teme.
        Ove nedelje je bio fokus na FT range-vima na vanila turnirima, PKO rangeovi sa 50 do 25% fielda, pre svega squeeze prilike.


        Click image for larger version

Name:	BH 10 special 9ti.png
Views:	2
Size:	126.5 KB
ID:	322

        Click image for larger version

Name:	1vo turbo 5.png
Views:	1
Size:	120.0 KB
ID:	323


        Click image for larger version

Name:	prvo bh turno 22 sep.png
Views:	1
Size:	341.7 KB
ID:	324

        Click image for larger version

Name:	2r ptvo.png
Views:	1
Size:	337.1 KB
ID:	325
        Attached Files

        Comment


        • #5
          Click image for larger version

Name:	giphy.gif
Views:	1
Size:	2.85 MB
ID:	327

          Comment


          • #6
            Update dani 6-9

            Broj turnira: 169

            Bankroll: $11.952

            Plus/minus: -270

            Jako sam zadovoljan igrom u velikoj većini slučajeva, bio sam agresivan kako zelim, nonsdw winnings su odlicni.
            Radio sam na 3bet i squeeze range-ovima posebno na PKO koji je nauka za sebe i zadovoljan sam primenom novih stvari koje sam zeleo da ubacim u igru.
            Fokus u narednom perioud i dalje na PKO turnire, sto se ide vise kroz limite postaje još bitnije jer je odnos dobrih turnira na vecim limitima prilično u korist PKO-a

            Srećno svima za vikend!



            Last edited by Gerov1t; 29th September 2023, 15:21.

            Comment


            • #7
              Update dani 10-11


              Broj turnira: 92


              Bankroll: $14.046


              Plus/minus: +2364

              Igra je i dalje prilicno konstanta, solidno sam agresivan pre flopa a i postflop, neke flatovane spotove treba vise da napadam i jos malo x/r na flopu.
              Imao sam periode pada fokusa. koje uglavnom brzo uhvatim pa se korigujem
              Squeeze spotovi su i dalje glavni fokus, posebno u PKO turnirima i ima tu jos dosta mesta za napredak.
              Ostale rutine sprovodim redovno i to me najvise raduje.
              Sve u svemu dobro se osecam i dok igram i dok se pripremam, trebalo bi da se pretoci u sve bolju igru u narednom periodu.

              Click image for larger version

Name:	Prvo bh 8.55.png
Views:	3
Size:	128.0 KB
ID:	337




              Attached Files
              Last edited by Gerov1t; 2nd October 2023, 14:56.

              Comment


              • #8
                Update dani 12 - 13


                Broj turnira: 89


                Bankroll: $13.806


                Plus/minus: --240

                Malo sam se bio preforsirao pa je kao posledica dislo do nervoze i padova u igri a na kraju i do toga da sam se uspavao na polufinala jednog ne tako velikog turnira.
                Uzeo sam 2 dana pauze pa nazad u sedlo i sjajan podsetnik da treba voditi računa o spvanjum ishrani, vežbanju i drugim rutinama pre svega, a zatim tek na taktički deo igre.
                Nastavio sma da radim na preflop spotovima i nasao jos puno mesta za napredak sto raduje.

                Srećno za stolovima!

                Comment


                • #9
                  Update dani 14-15


                  Broj turnira: 119

                  Bankroll: 14.076


                  Plus/minus + 276

                  Igra je bila dosta dobra, zadovoljan sam nekim novim stvarima koje sam ubacio, rekao bih da jos jace eksploatisem populaciju.
                  Fokus je uglavnom bio dobar kao i konstantnost.
                  Krenuo sam da radim na nekim postflop spotovima koji takodje mogu vise da se eksploatisu, pisacu u narednim danima detaljnije.

                  Inace sad primam jos par novih djaka u program pa ko ima volju, zelju, glad i ljubav prema pokeru, moze da se javi.

                  Do sledeceg citanja srecno za stolovima!

                  Comment


                  • #10
                    Update dani 16-17


                    Broj turnira: 80

                    Bankroll: 14.562


                    Plus/minus: +486

                    Imao sam 2 skracene sesije i bilo je prilika za lepe score-ove ali ostaje na prilikama

                    Nastavio sam da radim na preflop igri ali i radio neka zakljucavnja u gtowizardu i podelicu neke zanilmjive a ceste spotove, gde moze da se pravi autoprofit.





                    Click image for larger version

Name:	3 bh 5.png
Views:	1
Size:	153.8 KB
ID:	342

                    Click image for larger version

Name:	2gi bh 5.png
Views:	1
Size:	672.6 KB
ID:	341
                    Last edited by Gerov1t; 16th October 2023, 14:58.

                    Comment


                    • #11
                      Update dani 18-20


                      Broj turnira: 126

                      Bankroll: 14.193


                      Plus/minus: -369

                      Motivacija mi nije bila na visokom nivou. Igrao sam pomalo bezvoljno i vise "odradjivao" nego sto sam igrao.
                      Splet obaveza van pokera sa hronicnim umorom najvise je doprineo tome, medjutim ne mogu da kazem da je to jedini ilimakar i preovljadjujuci razlog.
                      Za vikend sam se lepo odmorio i juce je bilo nesto bolje ali i dalje nisma zadovoljan pristupom.
                      Rutine su i dalje dobre, nisam odstupao od vezbanja i rada na pokeru, verovatno me je i rutina malo zamorila a nikako da odemo na nekoliko dana izleta koje dogovaramo odavno da napunimo baterije.
                      Medjutim to je jako veliki i bitan deo zivota grajndera. Pronaci unutrasnju motivaciju da se u periodima kad se ne osecas najsjajnije dignes i uradis sta treba je nesto sa cim se ogroman procenat igarca susrece redovno.
                      Moram dublje da zakopam da pronadjem motive i da se fokusiram na siru sliku,
                      Zasto sve ovo radim? Koliko ce mi grajnd pribliziti ostvarenje nekih vecih ciljeva i da li je vredno truda? Zasto se ne bih posvetio djacima i igrao samo kad se osecam najbolje?
                      Pregrst pitanja na koja nemam potpune odgovore.
                      Sve u svemu, ne mogu da cekam da mi odgovori sinu, nego da skupim zelju i htenje i usmerim tu gde je plan a paralelno da radim na odgovorima na ova pitanja
                      Malo duzi ramble, medjutim i ovo sto identifkujem problem i formulisem pa onda i objavim vec je jedna mini katarza i barem za pedalj sam blizi odgovorima.

                      Idem sad da probam da se nadjem, srecno svima i ako neko ima ili je imao slican problem (a verujem da je vecina) mozemo i da razmenimo iskustva.

                      Comment


                      • #12
                        Update dani 21-23


                        Broj turnira: 132

                        Bankroll: 14.073


                        Plus/minus: -120

                        Uspeo sam da vratim motivaciju, hvala dobrim ljudima koji su mi se javili i pružili podršku i dali dobre savete!

                        Znači mi podrška puno, ponekad se čovek u ovom poslu oseti usamljeno

                        Moram da pohvalim i moju ekipu sa Discorda koja mi puni baterije iz dana u dan, da nije vas bilo bi hiljadu puta teže

                        Elem igralo se sa više žara, odmah sam i više zadovoljan igrom a rezultati če doči.
                        Uglavnom sam nastavio da radim na preflop igri na PKO turnirima i kad sam u fokusu deluje dosta dobro,

                        Problem je što čim malo padne fokus sklizne se u neku default igru što je dosta loše posebno za PKO gde su svi stekovi bitni.

                        Sve u svemu zadovoljan sam kako sve ide, srečno svima za stolovima i još jednom havala na podršci braći koja su se javila!

                        Comment


                        • #13
                          Update dani 24-27


                          Broj turnira: 166

                          Bankroll: 14.847



                          Plus/minus: +774

                          Zadovoljan sam igrom, imao sam bas dosta lepih deepova, finala, polufinala i zadnih 20, 30 40 ljudi
                          Bitno je da se prave prilike bice i realizacije

                          Nastavljam sa pregledanjem ruku, bacio sam se na 3betovane potove oop i malo bi trebalo protiv rekreativaca da nesto manje cbetujem za blef i promenim jos nsto sizinge
                          Sve u svemu zadovoljan sam proteklim periodom bolje se osecam tokom igre i sledi dominacija!



                          Click image for larger version

Name:	Blog 11.png
Views:	1
Size:	123.4 KB
ID:	347

                          Click image for larger version

Name:	Blog 12.png
Views:	1
Size:	122.7 KB
ID:	348



                          Click image for larger version

Name:	Blog  14.png
Views:	1
Size:	121.9 KB
ID:	349 Click image for larger version

Name:	Blog 13.png
Views:	1
Size:	121.4 KB
ID:	350


                          Click image for larger version

Name:	11pko 5ti.png
Views:	1
Size:	624.4 KB
ID:	351

                          Comment


                          • #14
                            Update dani 28-30


                            Broj turnira: 166

                            Plus/minus: -683

                            Bankroll: 14.164


                            Ubacio sam ponovo Winamax u rotaciju, koje je bolje vreme nego kad je u toku serijal
                            Za sad se jos uvek nije isplatilo ali jos par dana nade je tu sa nekim danima 2 koje imam.
                            Povecao sam buy in znacajno, ubacio po neku 50icu, pre svega serijalsku kao i neke 33-ke i generalno vise jacih turnira i svi sa ogromnim fieledovima (i na wpn-u je serijal kao i na ipokeru mada na ipokeru i nije neka razlika.
                            Oscilacije u rollu ce biti vece ali nemam problema sa tiim (barem svesno), sto je sjajno.
                            Igrao sam promenljivo, nekad malo vise nervozno, nekad bez fokusa ali nista neuobicajeno.
                            Mozda je ta nervoza delom povezana, nesvesno, sa dosta povecanim buy-in-om.
                            Nisam siguran ali znam da cu ispratiti sve znake i pokusati da saniram.
                            Krecemo sada u zavrsnicu serije jako, srecno svim serijalcima!

                            Comment


                            • #15
                              Update dani 31-32


                              Broj turnira: 68


                              Plus/minus: +150


                              Bankroll: 14.314


                              Zavrsila se serija na Winamaxu a za to vreme sam odigrao vise od 80% turnira tamo, gde je prosek ljudi bio u hiljadama.
                              Ostatak je bio na WPN-u (takodje serija) i samo najveci fieldovi GG-a.
                              U prevodu izuzetno varijalbilno ali i jako proftabillno.
                              Uvek postoji debata da li igrati jako serije, mesati sa manjim fieldovima ili igrati samo manje.
                              Sve ima prednosti imane, manja varijacija dosta na mnajim fieldovima ali i manji roi.
                              Moje misljenej je da ukoliko imate zdrav roll i jaku mentalnu igru, igrate jako serije i obrnuto: ko nije spreman za -80% roi-ja neka ne igra serije. Nekom ce odgovarati po neki event iz serije preko redovcnog rasporeda i sve 3 opcije su ok.
                              Kljucno je poznavati sebe i u da li ste u datom trenutku spremni na pojacanu varijaciju ili ne.
                              Bilo je puno lepih deepova, sjajnih prilika za neki jaci zabod ali ipak bez u ovoj seriji.
                              Medjutim sezona je tek krenula bice toga puno, nadam se da cu i tu da dodjem do nekog pribliznog roi-ija

                              Srecno za stolovima!

                              Comment

                              Working...
                              X