Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bez variacije

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bez variacije

    Pozdrav ljudi zovem se David imam 28 godina i živim u Sloveniji.U poker sam se zaljubio več u ranoj mladosti kako bi uz pun tanjir mleka i corn fleksa gledao Phila
    Iveya i Toma Dwana kako dominiraju na poker after dark.Phil Helmuth i Dani Negreanu več tad išla sta mi na kurac kao mi ideta i danas.Od početka su me privukli mtt
    i tako sam gemblovao i gubio pare do marta 2017 kad sam se prijavio u pokerpro Srbija akademijo.Kad sam ispunjivao prijavu sedeo sam u dnevnoj sobi u Minkenu gde
    sam radio na baušteli.To mi je bio i zadnji posao i od tad dalje sam profesionalni poker igrač.Brzo posle Minkena gde znate kako se ništa ne dešava i kako su
    ljudi hladni preselio sam se u uvjek razigrani Niš.I pod mentorstvom profesora Milana uspeo da se pretvorim iz razpadnute gemblerčine u winnig poker
    igrača.Niš sam napustio 2020 taman pre korone sa poker diplomom u ruci i od tam igram za sebe.I sada otvaram ovaj blog da pišem kako izgleda život profesionalnog
    poker igrača i da uz pravu dozu znanja,disciplinu i pravu radnu etiku VARIACIJA NE POSTOJI!!!

    Izvinjama se napred za sve pisne greške.Ako bude prevelik problem može pišem i na slovenački,nemački ili italijanski.

    Srečno svima za stolovima

  • #2
    Krača sesija danas zbog povrede upalio mi se mišič pa me bolelo dok sedim.Pokupavao sam da sedim prvih sat vremena ali bilo samo gore i gore pa sam onda stajao poer stola 6 i po sati.Laganica(ne baš,noge če mi dopadnu).Palio sam od 3 do 7 i onda odustao.Igrao sam super ali ran bio izuzetno loš klasika krenula blog kletva.Pa idem sutra da rešavam ovaj problem kod neke maserke ili po mom ukusu još bolje do nekog masera.Ako imate neke preporuke ljudi slobodno me cimnite u inbox.
    Danas sam imao 4 finala.prvi,treči.sedmi i osmi pa se nadamo da če bude sutra malo bolje i da se variacija okrene u našo korist.

    Evo još pesma za sve moje latino amigose:
    https://www.youtube.com/watch?v=C1Noew2_dKg

    Pozz
    Attached Files
    Last edited by Balestrini23; 24th August 2023, 20:33.

    Comment


    • #3
      Eto ledja izlečena na zahvalu mazanja sa blatom i bosanskim piramidama.Svakome koji još nije bio topla prepuroka da se ode.Čudo nevidjeno.Eto vratili smo se za stolove palio od 4 do 10.Sa igrom sam zadovoljan ali downswing i dalje traje nikako da ga preokrenem.Ali eto uspjeo sam se nekako dovuč do 4 finala 2 osvojena 2 druga mesta.

      Click image for larger version

Name:	Screenshot_3.png
Views:	1
Size:	293.1 KB
ID:	260 Click image for larger version

Name:	Screenshot_4.png
Views:	1
Size:	151.8 KB
ID:	261 Click image for larger version

Name:	Screenshot_5.png
Views:	1
Size:	282.5 KB
ID:	262 Click image for larger version

Name:	Screenshot_6.png
Views:	1
Size:	147.8 KB
ID:	263

      Sutra pauza gleda se prvo basket derbi grupnog dela svetskog prvenstva Slovenija-Venezuela.Bit če jeben protivnik nismo favoriti ali uz naše veliko srce vjerujem u naše momke.Ko se skače ni Slovenac hej hej hej.I onda posle utakmice idem na brazilsku depilaciju jer mi devojka uveče radi rim job.
      Pozz do sunday funday

      Comment


      • #4
        Da ne bih igrao u ndelju bio bi bogat čovjek.

        Eto završen nedeljski grind.Počeo da palim u 2 i završio u pola 2 ujutro.Veči deo sesije igrom sam zadovoljan,bilo jedno finale(8 mesto) i još par lepih prilika ali ništa značajno nismo uspeli da realiziramo.Sutra prvo utakmica pa posle grind krečemo oko 3.

        Pozdrav svim čitaocima


        Comment


        • #5
          Ma idemoooo veliki dominator je krenuo!

          Za brazilku pics or didn't happen

          Comment


          • #6
            Šaljem pics u dm.Ako još neko oče slike cimnite me slobodno.
            Eto završni ponedeljkov grind.Počeo u pol 4 završio u 2.Počeo sam dobro pa sam usred sesije malo pao.Bio sam nadrkan nešto danas jer sam se posvadjao sa komišnjicom odmah u jutro kad sam se probudio.A kad se probudim volim da krenem polako da sam prbih sat dva sam ne pričam sa nikome i polako zagrijavam mašinerju.Ali što je dobro je da ohranjamu rutinu i to nam daje snagu i poverenje za napred.
            rezultati od danas:
            Click image for larger version

Name:	Screenshot_7.png
Views:	1
Size:	265.3 KB
ID:	264
            Click image for larger version

Name:	Screenshot_8.png
Views:	1
Size:	458.9 KB
ID:	265

            Comment


            • #7
              Grind završen.Počeo u 3 i završio u pola 2.Igrao sam super sutra nastavljamo.
              Click image for larger version

Name:	Screenshot_9.png
Views:	1
Size:	143.6 KB
ID:	266 Click image for larger version

Name:	Screenshot_10.png
Views:	2
Size:	633.0 KB
ID:	267
              Attached Files

              Comment


              • BojLee
                BojLee komentarisao
                Editing a comment
                Radi prevagu

            • #8
              Dan za zaboravu.Igra bila na viskom nivoju bilo dosta prilika 1 finale i 4 polufinala ali nije pustilo.Sutra nastavljamo
              Click image for larger version

Name:	Screenshot_11.png
Views:	1
Size:	132.2 KB
ID:	268

              Comment


              • #9
                Originally posted by Balestrini23 View Post
                Dan za zaboravu.Igra bila na viskom nivoju bilo dosta prilika 1 finale i 4 polufinala ali nije pustilo.Sutra nastavljamo
                Attachment
                ICM hell cujem?

                Comment


                • #10
                  Icm hell radi provjereno!!!!!

                  Comment


                • #11
                  hahahaha

                  Comment


                  • #12
                    Završen i poslednji grind u augustu.Igrom veči deo sesije sam zadovoljan osim ovog headsupa na kraju gde nisam odigrao kako treba.Treba isključim faktore koji mi smetaju i se fokusirati samo na igro jer samo tako mogu se ostvarit vrhunski rezultati.Sve osim toga je super:legnem na vreme,ustanem na vreme,jutranja rutina,ishrana i držim se urnika kad igram.Uz sve ovo što sam napisao nema šanse da se ne izdominira.Kreče sad novi mesec pa idemo jako dalje.

                    Click image for larger version

Name:	Screenshot_12.png
Views:	1
Size:	479.4 KB
ID:	269

                    Comment


                    • #13
                      Graf za august

                      Click image for larger version

Name:	Screenshot_13.png
Views:	1
Size:	46.3 KB
ID:	270
                      Click image for larger version

Name:	Screenshot_14.png
Views:	1
Size:	34.3 KB
ID:	271



                      Comment


                      • BojLee
                        BojLee komentarisao
                        Editing a comment
                        I niko mu ništa ne može!

                    • #14
                      Kratak update danas.Bilo dosta lepih prilika u 20 ljudi za prvo mesto po 2k+ ali nije ništa pustilo.Sutra pauza nastavljamo u nedelju.


                      Click image for larger version

Name:	Screenshot_15.png
Views:	1
Size:	462.6 KB
ID:	272

                      Comment


                      • #15
                        Stativa day.Bilo dosta lepih prilika 3 polufinala sa 4 mestnima brojkama za prvo ali što bi reko cigan Miča nisam odigrao kako treba u završnici i sa premalo strplenja.Sutra če damo sve od sebe da u ovakvim situacijama odigramo bolje.
                        Click image for larger version

Name:	Screenshot_16.png
Views:	1
Size:	302.2 KB
ID:	273

                        Click image for larger version

Name:	Screenshot_17.png
Views:	1
Size:	287.1 KB
ID:	274

                        Click image for larger version

Name:	Screenshot_18.png
Views:	1
Size:	129.2 KB
ID:	275

                        Comment


                        • BojLee
                          BojLee komentarisao
                          Editing a comment
                          jednostavno radi prevagu, i niko mu ništa ne može...
                      Working...
                      X