Announcement

Collapse
No announcement yet.

Isaac Haxton prelazi granicu od 5 miliona dolara u 2023. godini.

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Isaac Haxton prelazi granicu od 5 miliona dolara u 2023. godini.

    Sa novom pobedom na U.S. Poker Open-u, Isaac Haxton prelazi granicu od 5 miliona dolara u 2023. godini.

    Ne postoje igrači koji su trenutno u boljoj formi od Isaaca Haxtona, koji je zabeležio još jednu pobedu 2023. godine, osvojivši događaj US Poker Open 25.000 dolara i osvojivši nagradu od 432.000 dolara. "Ovo je bila dobra godina", rekao je Haksotn nakon pobede. "Mislim da bih igrao više ove godine bez obzira na to da li bih dobro igrao ili ne. Međutim, svakako je činjenica da mi ide dobro malo dodatna motivacija. Planiram da odem u Monte Karlo i na Kipar nakon ovoga i verovatno ću igrati neke stvari na Svetskoj seriji. Tako da, uglavnom, ja sam se vratio."
    Ovo je Ikeova četvrta pobeda ove godine, nakon uspeha na PokerGO Cup Finalu sa nagradom od 598.000 dolara, samo nekoliko dana kasnije osvajanjem događaja Super High Roller PCA sa nagradom od 1.082.230 dolara, a potom i završnim događajem PCA turnira u iznosu od 100.000 dolara za nagradu od 1.555.360 dolara.

    Zajedno sa još nekoliko turnirskih rezultata, to ga dovodi do 5,1 milion dolara turnirskih dobitaka, samo u 2013. godini. Haksotn je sada 15. igrač u istoriji pokera koji je dostigao 35.000.000 dolara u dobitcima na živim turnirima.
    "Ne razmišljam previše o tome", rekao je Ike o brojevima. "Znate, broj događaja sa visokim ulozima se svake godine povećava. I u ovom trenutku, ako bih se izjednačio u narednih pet godina, a drugi ljudi prestali da igraju, prestigao bih ih sve. Sada igrate toliko da lista svih vremena prati više ko igra mnogo, nego ko najviše pobedjuje. Iako je očigledno da morate pobediti da bi se popeli na listi."

    2023 US Poker Open Događaj #8 Rezultati finalne tabele:

    MESTO IGRAČ ZEMLJA NAGRADA
    1. Isaac Haxton Sjedinjene Američke Države $423,000
    2. Joey Weissman Sjedinjene Američke Države $283,500
    3. Dan Smith Sjedinjene Američke Države $189,000
    4. Bill Klein Sjedinjene Američke Države $135,000
    5. Phil Hellmuth Sjedinjene Američke Države $108,000
Working...
X