Announcement

Collapse
No announcement yet.

easy fold?

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • easy fold?

    ***** Hand History for Game 1111111111 ***** (Prima)
    Tourney Hand NL Texas Hold'em - Thursday, August 20, 11:00:00 ET 2015
    Table 15297664 (Real Money)
    Seat 6 is the button
    Seat 1: Player1 ( 1695 ) - VPIP: 20, PFR: 16, 3B: 7, AF: 5.5, Hands: 12441
    Seat 2: Hero ( 1635 ) - VPIP: 23, PFR: 19, 3B: 8, AF: 2.4, Hands: 284215
    Seat 3: Player3 ( 1350 ) - VPIP: 36, PFR: 26, 3B: 13, AF: 2.6, Hands: 2891
    Seat 4: Player4 ( 1345 ) - VPIP: 30, PFR: 10, 3B: 5, AF: 1.5, Hands: 876
    Seat 5: Player5 ( 1390 ) - VPIP: 21, PFR: 12, 3B: 6, AF: 2.0, Hands: 641
    Seat 6: Player6 ( 1585 ) - VPIP: 38, PFR: 31, 3B: 9, AF: 2.8, Hands: 118
    Player1 posts small blind [15].
    Hero posts big blind [30].
    Dealt to Hero [ Th Ah ]
    Player3 folds
    Player4 folds
    Player5 raises [90]
    Player6 folds
    Player1 folds
    Hero calls [60]
    ** Dealing Flop ** [ 5s, Ts, 6s ]
    Hero checks
    Player5 bets [90]
    Hero calls [90]
    ** Dealing Turn ** [ Js ]
    Hero checks
    Player5 checks
    ** Dealing River ** [ Tc ]
    Hero checks
    Player5 bets [330]
    Hero folds
    Player5 wins 705 from main pot

  • #2
    Moje misljenje da je ovo bio dobar lay down. Ali ja bih mozda uzeo drugaciju liniju na flopu, posto ste poprilicno svi duboki sa chipovima, ja bih check rejzovao na flopu, cisto da vidim gdje sam posto imamo TPTK... Jer i ako on plati, imamo dovoljno dubok stek da mozemo odustati na flopu i riveru i da nastavimo igrati normalno poslije toga. A kada izadje cetvrta boja na turnu(koju mozemo gledati kao katastrofalnu, ili kao jos jednu mogucnost za dobarblef), ona otvara mnoge mogucnosti, da odustanemo odmah ili da nastavimo nas blef. I tu ako bismo betovali, vrlo lako mozemo otjerati protivnika i uzeti pot, a ako on calluje, odustajemo na riveru i to je to. Ovako kako smo cekirali na flopu, dajemo mu mogucnost inicijative i pogotovo nakon takve turn karte, jedino sto nam preostaje jeste da odustanemo, a po njegovim reg statistikama, on moze lako da izblefira na riveru i dobije nas fold jer smo pokazali slabost.
    Ne znam, mnogo je opcija ovdje, ali to je jedna od linija koja se moze uzeti, tj da je razmotrimo, volio bih komentar ostalih, da vidim da li mi je ok ovakvo moje razmisljanje.
    Zato i mnogo volim ovu igru jer svakojake ludosti su moguce, i svaki novi dan se desi nesto novo sto ti daje povod za razmisljenje...taman kad pomislis vidio si sve, pafff, jesi K...

    I da, ja ne postujem ruke posto na europe-bet nemam konverter, pa igram bez hm i pt...
    Pozdrav...

    Comment


    • #3
      Ja mislim da ovo jeste fold, slazem se da je dobar check/raise na flopu da vidimo gde smo sa TPTK, malo me zbunjije slabost protivnika na turnu jer nije betovao tako da bi voleo da cujem jos neko misljenje za ovu situaciju.

      Comment


      • #4
        Kaleza, ovo je dobar line. Igramo van pozicije na veoma mokrom bordu, top par je najbolje da imamo u c/c range-u. U zavisnosti od protivnika na ovom bordu bih c/r samo top deo range-a (setove, kompletirane flush-ove i mozda TP nuts flush draw). p.s u pokeru ne postoji bet ili raise za info tj "da vidim gde sam".


        Comment

        Working...
        X