Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATc

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ATc

    Pozdrav svima, igram poker oko 8 godina, voleo bih da ostanem anoniman do daljnjeg, zbog ličnog problema sa socijalnom anksioznoscu...
    Voleo bih da istaknem da sam kroz ovih 8 godina doživeo dosta sputavanja kroz samu karijeru, ali ni to me nije zaustavilo da ne odustanem od nečeg što volim raditi, i čime bih se voleo baviti, ujedno i čime se bavim.
    Razvoj je bio najteži, kao i održavanje svega toga. Počeo sa nl2, micro MTTSnG.
    Neophodni skilovi su: dosta memorije sa kombinacijom razumevanja i manipulacije.
    Potrebno je dosta da se sluša i da se čuje u ovoj igri, sam u svemu ovome je najteže izdržati.
    To je i razlog zašto sam se odlučio za ulazak u grupu.
    Preferiram kvalitet, a ujedno imam i dosta vremena za sam kvantitet kao i sposobnost da multitablujem.
    Član sam grupe jedno 3 nedelje.
    Za sad je plan izdominirati ovaj mesec.
    Neki dugoročni plan bi bio još više razumevanja i još više manipulacije u svoju korist nad stolovima.
    Manipulativna inteligencija mi ispada najviša na svim testovima, ali sam dobronameran, a i izbegavam svaki vid manipulacije RL.
    Sama memorija je dovoljno dobra jer se bazira na asocijacijama sa emocijama- sve zavisi kako doživljavamo i percipiramo stvari, možemo se setiti dosta toga u bilo kom momentu. Što bih prosto rekao senzitivnost ima veliki doprinos tome.
    Višenamenski koristim svoju manipulativnu sposobnost u raznim programima na samoj windows platformi, ostalo mi nije privlačno.
    Sve se svodi na individualnost, samu percepciju sebe, treba negovati dobar mindset u svemu ovome kako bi izvukli maksimum iz samih situacija u kojima se nalazimo- handova koje odigramo.
    Što se tiče predstave nisam režiser, a ni glumac, prisustvujem kao neka vrsta vuka u citavaom cirkusu.
    - Odigrati 22/30 dana ovog meseca, masa turnira na dnevnom nivou sa prilagodjenim terminima zbog veličine field-a, pošto se na samu sreću ne oslanjam.
    - Trenirati 4/7 dana u nedelji, kardio minimum 2/7.
    - Pre i posle svake sesije koju budem odigrao raditi warmup i cooldown.
    - Po mogućstvu izbegavati socijalne krugove(miševe, pacove i zmije) maksimalno koliko je moguće.
    - Učlaniti se u neku vrstu rekreatovnog hobija sa strane voleo bih da to bude u prvoj dekadi ovog meseca, ali znajući svoju motivaciju za svim tim stvarima ostavio bih da ciljano bude makar do kraja ovog meseca. Što može biti bilo koji sport, ujedno i umetnost pošto sam takodje i dizajner veoma visokog kvaliteta i odgovornosti, što na žalost ovde nije plaćeno dovoljno da možemo iskoristiti to u trade-u lepo i korisno za lepo i korisno.
    - Obići svaki bankomat u gradu.
    Što se tiče samih rezultata do sada od kad sam član, ne bih znao tačan broj turnira koje sam odigrao, ujedno ni sam rezultat koji iznosi vrv. preko +$2-3k, sve na ABI od oko 5e sa nekih 70k handa. Sve bih to kategorisao u igru pod slabijim volumenom i posvecenosti- prioritetom, jer sam dosta prioriteta dao i samom RL-u. Što bih voleo da promenim ovog meseca i fokusiram se na stavke koje sam naveo iznad kao ciljeve. Kako god nisam zadovoljan ničim šta vidim izvan ova 4 zida, bez pogleda na svet kroz neku vrstu prizme koja je neke druge boje.
    Apsolutno kul tip, veoma harizmatičan, dosta posvećen, sa previše empatije, top izgleda- enfj. (za drugu polovinu)
    Last edited by ATc; 2nd April 2024, 03:00.

  • #2
    Izvinjavam se na retkom update-u. Ovog meseca bi trebalo biti cesce.
    Failovani uglavnom mnogi ciljevi. Iz razloga motivacije i manipulacije ostalog malogradjanskog sveta.
    Ovog meseca ponavljam iste ciljeve dok ne ispunim sopstvenu odgovornost.
    Evo par fotkica da prikacim samo i to je to. Svima srecan uskrs!


    Attached Files
    Last edited by ATc; 1 week ago.

    Comment


    • #3
      Pozdrav!

      Posto je dosadasnje angazovanje bilo svedeno na neki turbo ratio od 50ak% i nesto malo vise preko toga, . Resio sam da se okrenem samim regularnim strukturama ovog neprocenjivog formata. #Vanila

      Same emocije i raspolozenje variraju dosta sve zavisi od dana, ali drzim se svakako. Ovo dosta coveka izoluje od tih socijalnih krugova, sto nemam nista protiv, cak mi i ide u neku ruku u korist.
      BTW sto se tice rezultata- ne bih da budem rezultatski orijentisan, uglavnom sam probirljiv postao koliko je to moguce u ovim uslovima za same turnire koje igram, tako da nista tu nema neke prevelike frustracije osim samih dana koje provedem igrajuci/ne, opet sve zavisi od samog raspolozenja i momenta.
      Ovom prilikom belezim da sam u proteklih par dana pregurao dosta tezak period, u kom sam nastavio sa svojim rutinama- treningom i radom off tabli.
      Sto se tice samih chipova evbb/100 dosta se tu nosi tako da jos to ne bih publishovao, cekam kraj meseca i malo veci sample od trenutnog koji imam sada plus sto ovde nemam dosta ruku koje sam odigrao trackovane.
      Poslednjih par dana sam proveo radeci off u HRC-u i analizirajuci river call eff. %. Sto bih svakako nastavio, imam vide-e koji potvrdjuju ovu tvrdnju.
      Sto se tice same jutarnje rutine tu bih gledao dosta stvari da korigujem koliko je moguce, jer se osecam pod pritiskom od strane spoljnih faktora na koje ne mogu da uticem ali poceo sam da listam zakone i prava...
      Realizovao bih free ekviti sa Q koje dodju ali bas sam probirljiv i tu, nisam nesto raspolozen da delim svoju malenkost sa random devojkama, niti sa nekim ko je tu iz nekih prethodnih sklopa okolnosti. Sva sreca pa se osvestih od svih sredstava koje uticu na normalan tok zivota i zdravu psihu(clean & sharp).
      Generalno mi nista nije opterecujuce osim samih gluposti oko mene, ali sve se da resiti sa par audio book-ova.
      Ostale gluposti su mi od manjeg znacaja, trenutno se fokusiram samo na sebe i tako mi najvise odgovara konkretno.

      Dalja poenta jeste samo angazovanje koje zahteva dosta dugo sedenje u smislu jednog dana koji se opredelim za igru, najbolje bi bilo napraviti neki raspored zvanicni koji bih postovao, ovako sam svakog jutra tamo-ovamo(ne isplaniran), motivaciju za igrom vidim i jeste velika, ali ne u istoj meri i samo angazovanje koje je neophodno pored same igre, vise se fokusirah na stampu nego na pripremu(svakako je dobro potkovana). Cinjenica je da sam daleko ispred u postflopu nad ostalim igracima sa limita, samim tim sam dobio move-up i bolje strukture, ali mi nije od nekog znacaja zvanicnog.
      Toliko od mene za sada, pozdrav do sledeceg update-a, Srecno svima koji su tu da se zabave i namlate sta....

      Comment

      Working...
      X