Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATc

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ATc

    Pozdrav svima, igram poker oko 8 godina, voleo bih da ostanem anoniman do daljnjeg, zbog ličnog problema sa socijalnom anksioznoscu...
    Voleo bih da istaknem da sam kroz ovih 8 godina doživeo dosta sputavanja kroz samu karijeru, ali ni to me nije zaustavilo da ne odustanem od nečeg što volim raditi, i čime bih se voleo baviti, ujedno i čime se bavim.
    Razvoj je bio najteži, kao i održavanje svega toga. Počeo sa nl2, micro MTTSnG.
    Neophodni skilovi su: dosta memorije sa kombinacijom razumevanja i manipulacije.
    Potrebno je dosta da se sluša i da se čuje u ovoj igri, sam u svemu ovome je najteže izdržati.
    To je i razlog zašto sam se odlučio za ulazak u grupu.
    Preferiram kvalitet, a ujedno imam i dosta vremena za sam kvantitet kao i sposobnost da multitablujem.
    Član sam grupe jedno 3 nedelje.
    Za sad je plan izdominirati ovaj mesec.
    Neki dugoročni plan bi bio još više razumevanja i još više manipulacije u svoju korist nad stolovima.
    Manipulativna inteligencija mi ispada najviša na svim testovima, ali sam dobronameran, a i izbegavam svaki vid manipulacije RL.
    Sama memorija je dovoljno dobra jer se bazira na asocijacijama sa emocijama- sve zavisi kako doživljavamo i percipiramo stvari, možemo se setiti dosta toga u bilo kom momentu. Što bih prosto rekao senzitivnost ima veliki doprinos tome.
    Višenamenski koristim svoju manipulativnu sposobnost u raznim programima na samoj windows platformi, ostalo mi nije privlačno.
    Sve se svodi na individualnost, samu percepciju sebe, treba negovati dobar mindset u svemu ovome kako bi izvukli maksimum iz samih situacija u kojima se nalazimo- handova koje odigramo.
    Što se tiče predstave nisam režiser, a ni glumac, prisustvujem kao neka vrsta vuka u citavaom cirkusu.
    - Odigrati 22/30 dana ovog meseca, masa turnira na dnevnom nivou sa prilagodjenim terminima zbog veličine field-a, pošto se na samu sreću ne oslanjam.
    - Trenirati 4/7 dana u nedelji, kardio minimum 2/7.
    - Pre i posle svake sesije koju budem odigrao raditi warmup i cooldown.
    - Po mogućstvu izbegavati socijalne krugove(miševe, pacove i zmije) maksimalno koliko je moguće.
    - Učlaniti se u neku vrstu rekreatovnog hobija sa strane voleo bih da to bude u prvoj dekadi ovog meseca, ali znajući svoju motivaciju za svim tim stvarima ostavio bih da ciljano bude makar do kraja ovog meseca. Što može biti bilo koji sport, ujedno i umetnost pošto sam takodje i dizajner veoma visokog kvaliteta i odgovornosti, što na žalost ovde nije plaćeno dovoljno da možemo iskoristiti to u trade-u lepo i korisno za lepo i korisno.
    - Obići svaki bankomat u gradu.
    Što se tiče samih rezultata do sada od kad sam član, ne bih znao tačan broj turnira koje sam odigrao, ujedno ni sam rezultat koji iznosi vrv. preko +$2-3k, sve na ABI od oko 5e sa nekih 70k handa. Sve bih to kategorisao u igru pod slabijim volumenom i posvecenosti- prioritetom, jer sam dosta prioriteta dao i samom RL-u. Što bih voleo da promenim ovog meseca i fokusiram se na stavke koje sam naveo iznad kao ciljeve. Kako god nisam zadovoljan ničim šta vidim izvan ova 4 zida, bez pogleda na svet kroz neku vrstu prizme koja je neke druge boje.
    Apsolutno kul tip, veoma harizmatičan, dosta posvećen, sa previše empatije, top izgleda- enfj. (za drugu polovinu)
    Last edited by ATc; pre 4 nedelje.

  • #2

    Filter: Last month
    Ovaj mesec, sto vise to bolje. Gl Svima!

    Comment

    Working...
    X