Announcement

Collapse
No announcement yet.

Raven - MTT BLOG

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Raven - MTT BLOG

    Pozdrav pokerasi, ja sam Nikola iz Beograda sam imam 27 godina.

    Poker igram od srednjoskolskih dana sa drustvom iz osnovne skole, ali ga nikad nisam uzimao za ozbiljno.
    Pratio sam dosta poker scenu iako nisam igrao voleo sam da pogledam turnire, neke cashgame vlogere, kao i neke ljude koji objavljuju slican sadrzaj na drustvenim mrezama. Nikada nisam igrao i shvatao igru za ozbiljno zbog restrikcija vezanih za Srbiju.
    Blog otvaram da bi pratio svoje rezultate, igru, postavljao ciljeve kako za igru tako vezano i za moje zdravlje i fizicko i mentalno.
    Ne ocekujem preko noci uspeh, i nadam se da cu moje greske i nedostatke prevazici radom.


    Od 1 marta sam zvanicno poceo da igram za staking & coaching grupu.

    Posle 5 dana i odigranih 80 ovo su rezultati.

    Start: 50 (GG POKER)
    Bankroll: 121.44

    Imao sam jednu titulu jedno drugo mesto i jedno cetvrto mesto, to cetvrto mesto je moglo lagano biti prvo jer sam usao na FT kao ciplider i u top4 sam isto bio cip lider,i to nisam iskoristio.
    Ocekujem dalji napredak, da pogledam greske koje sam pravio tokom ovih i nekih narednih turnira koje budem igrao da isproveravam ruke, statove i greske koje pravim ali mislim da sam generalno igrao solidno,osim sto u zavrsnicama turnira nisam bas najbolji.

    Ciljevi za na dalje su:
    -Odigrati minimum 80 turnira sledece nedelje.
    -3 Sata studiranja igre (bilo koji segment igre)

    Click image for larger version

Name:	3.png
Views:	1
Size:	147.0 KB
ID:	241

    Click image for larger version

Name:	Prvi Win!!!.png
Views:	1
Size:	223.2 KB
ID:	240




  • #2
    Bravo Nikola, odlican blog i dobar mindset. Samo nastavi siguran sam da sledi dominacija. Idemooooo!

    Comment


    • #3

      Comment


      • #4
        Hvala svima za podrsku, znaci mi dosta.

        Nije me bilo nedelju dana ali se grindovalo jako. Bilo je tu losijih dana kada sam igrao kao fish i radio neke stvari koje znam da su pogresne bilo je i dana kada sam bio fokusiran dobro i igrao konkretno.

        Sto se tice same igre nisam bas zadovoljan zato sto postoje momenti kada bukvalno "prosipam" i tu ce mi biti dodatan fokus, kao i na stvarima gde mi je coach rekao da gresim. Svakako dosta rada na igri jos treba, svakako ce sati biti ulozeni.

        Rezultatima mogu da se pohvalim sada, mislim da je moglo bolje ali i sa ovim sa prezadovoljan.


        Za dalje ciljeve ostaje isto kao i do sada, osecam se konforno igrati u ovom pul-u igraca.

        Hvala puno svima jos jednom


        Click image for larger version

Name:	Screenshot_10.png
Views:	1
Size:	64.2 KB
ID:	243
        Click image for larger version

Name:	Screenshot_11.png
Views:	1
Size:	26.8 KB
ID:	244


        Comment


        • #5
          Svaka čast Nikola! Samo tako dalje.

          Comment


          • #6
            Lepo ti to bucas glgl!

            Comment


            • #7
              Pozdrav, nije me bilo preko nedelju dana tako da bih mogao mali update da objavim.
              Bankroll je tu trenutno na istom kao i pre nedelju, nije se nesto znacajno promenio imao sam jedan skor od 110e 2go mesto na winnamaxu pa sam sada na istom gde sam bio i pre nedelju dana.
              Imam utisak da u zadnje vreme konstantno nalecem na ruke, i kad odlucim da blefiram uvek imaju. Mozda biram pogresna mesta da blefiram, nisam siguran moracu da pogledam malo kroz ruke i mesta na kojima blefiram.
              Trenutni najveci problem mislim da je tilt, jako tiltujem sto se odrazava na igru da igram jako lose.
              Takodje spavam random bukvalno, nekad se probudim u 7-8 ujutru, nekad tad legnem veoma randomno sto se verovatno odrazava na moju igru. Disciplina izostaje jako tako da stvar je sledeca

              U sustini mali update da postavim neke ciljeve za narednih 7 dana.

              -Pre pocetka sesije pogledati neke ruke iz prosle sesije.
              -Odigrati preko 100 turnira
              -Naci nacin da smanjim tilt i da budem fokusiran.
              -Uvesti rutinu u svakodnevni zivot, prvenstvneno na spavanje.


              Hvala svima na podrsci, update-ujem blog kroz narednih 7 dana opet ili kada odigram sledecih 100 turnira.
              Sportski pozdrav

              Comment


              • #8
                Rutina svakako mnogo bitna za konsistenciju i za mentalnu igru, tako da sretno sa tim!

                Comment


                • #9
                  Update posle nedelju dana.
                  Igrom generalno zadovoljan posle zadnjih par sesija sa coachom vidim napredak u igri, osecam se jako konfornije.
                  Dosta jos treba raditi na igri i dalje napredovati volume je generalno tu moze i treba da se poveca.

                  Sto se tice rutine i dalje sam veoma randoman, pogotovo sad oko praznika ali definitivno je to nesto sto moram ispraviti.
                  I mislim da ce tek veci rezultati doci kada budem uveo neku rutinu.
                  Cilj za sledecih nedelju dana ce biti definitvno uvesti tu rutinu u praksu i smisliti kako ce sve to funkcionisati.
                  CIlj za ovaj mesec su rezultati, i nadam se da ce varijacija biti na mojoj strani.

                  Sto se tice rezultata jedan win, i par deep runova bez nekih vecih rezultata.
                  Najvece rezultate vidim u igri to je definitvno. I na tome treba da nastavim da radim.

                  Pozdrav do sledeceg update-a.



                  Comment


                  • #10
                    Vreme je da se update-uje blog.

                    Rezultata nema na vidiku. Imao sam velike planove za ovaj mesec mozda sam hteo veliki zalogaj da zagrizem i velika ocekivanja koja su veoma brzo pala u vodu.
                    Generalno sam dosta napredovao ali nema rezultata da se to i pokaze.
                    Ranuje se veoma lose pogotovo zadnjih nedelju dana, sto se mnogo odrazava na moju psihu, sumnjam u sebe svoje odluke, pravim dosta gresaka zbog toga.
                    Dobio sam dosta dobrih saveta, knjigu i neke audio zapise koje bi trebao da procitam i da se fokusiram na igru kakav god rezultat bio.

                    Ulazim u zadnju nedelju ovog meseca,sada je prioritet da radim na svojoj mentalnoj igri kao i na igri van igre sto bi znacilo da bi mogao malo da provodim vremena studirajuci igru, greske, i popravljanje nekih propusta.

                    Ciljevi za ovu nedelju.
                    5 sati studiranja
                    10-15 minuta priprema i full focus pre pocetka sesije.
                    Vracanje samopuzdanja.

                    Sportski pozdrav, vidimo se za stolovima.

                    Comment


                    • #11
                      Pozdrav nije me dugo pa bi napravio neki update.

                      Igra je dosta napredovala pogotovo kada sam malo rasteretio mentalni deo.
                      Rezultata je bilo, nekoliko prvih drugih trecih mesta nekih deep ranova itd itd.
                      Poceo sam da igram i petice, pa cemo da vidimo kako ce to da ispadne, morace da se radi na fokusu dosta kao i na igri vise nego do sad.

                      Ciljevi za naredni mesec.
                      -Rad na igri : Veci broj sati studiranja, na stvarima koje budem dogovorio sa trenerima.
                      -Redovniji update bloga. Jednom nedeljno bi bilo dobro sumirati proslu nedelju da pratim svoj napredak.
                      -Veci volume ako je moguce preko 600 turnira naredni mesec.
                      -Procitati 1 knjigu.

                      Nisam pisao blog zbog nekih privatnih stvari na koje nisam mogao da uticem ali kada sam taj deo resio , igra i sve je krenulo na bolje.
                      Vidimo se za stolovima.
                      Sportski Pozdrav.

                      Comment

                      Working...
                      X