Announcement

Collapse
No announcement yet.

Od $200 do $10000 za 120 dana - MTT

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Update dan 14:

    23 turnira

    bankroll: 554

    Winamax: 366e
    GGnetwork: $188

    Danas sam igrao samo winamax jer je bio maintenance na GG-u.
    Igra je bila dosta dobra falilo je srece na 2 deep runa su se kupili vise puta. Da nisu krenuli bi sa $10 .ovako mogu 8ice da palim sto je dovoljno dobro
    Sada pauza pa u nove pobede!

    Comment


    • #17
      Update dan 15:

      53 turnira sa reentry-ijima

      bankroll: 471

      Winamax: 329e
      GGnetwork: $142

      Danas losa igra bez fokusa, puno losih bluff catchova, propusteni spotovi zbog nepaznje. Zanimljivo je da sam znao daigram lose i sta mi je lose ali nastavljao i dalje. Verovatno je umor uzeo danak jer sam bas imao jak tempo i malo spavanja.
      Note to self igraj odmoran, preskoci sesiju ako si mnogo umoran ili skupi sav fokus i snagu i najbitnije ne ZOVI!!!

      Idemo sutra u nove pobede imam dobar osecaj


      edit: uspeo sam da konacno okacim sliku evo za pocetak Jurojin u pomoc i 12 stola lagano
      Click image for larger version

Name:	grajnd.jpg
Views:	2
Size:	40.1 KB
ID:	183

      Comment


      • #18
        Update dan 16:

        33 turnira sa reentry-ijima

        bankroll: 415

        Winamax: 297e
        GGnetwork: $118

        Danas mnogo bolja igra, fokus dobar, pravio sam dobre foldove uglavnom.
        Rekreativci su danas bili ludji nego obicno i bas se zghuravali sa svakakvim sullduim rukama medjutim varijacija nije bialna nasoj strani ali to ce se ispeglati
        Osecaj od juce se mozda odnosio na igru a ne rezultate tako da nista ne predvidjam za sutra, samo borbu i disciplinu.

        Comment


        • #19
          Update dan 17:

          26 turnira

          bankroll: 384
          Winamax: 301e
          GGnetwork: $83

          Morao sam kracu sesiju da igram zbog privatnih obaveza ali sam zadovoljan i volume-omi fokusom.
          Pravio sam greske u call-ovima povremeno, neki standardni pozivi koji su uglavnom losi na ovim limitima

          Bio sam blizu soldinog scora na par vecih turnira ali su bogovi rng-ija hteli da odem u minus dalje da istestiraju moju motivaciju, medjutim idemo jso jace!

          Comment


          • #20
            Update dan 18:

            40 turnira

            bankroll: 431

            Winamax: 281e
            GGnetwork: $150
            .
            Najboolja igra do sada definitivno, nakon sto sam napravio par gresaka zbog dekoncetracije prenuo sam se i igrao svoju A igru

            2 finala na GG-u ali na vecem odmah 9ti a mali sam uzeo ali titulici se u zube ne gleda
            Click image for larger version

Name:	9c803f1f4a1bbfad6125edf0c55cfe0a.png
Views:	1
Size:	765.1 KB
ID:	186





            Jos 3 stative na 5icama sa par ruznih kupovina ali nema veze kad pusti bice masno

            Dobra vest je mogu ponovo da palim $7 idemooo popravni!
            Last edited by Gerov1t; 7th October 2022, 17:35.

            Comment


            • #21
              Update dan 18 i 19:


              64 turnira

              bankroll: 285

              Winamax: 201e
              GGnetwork: $84
              .
              Teska 2 dana, bas nista nije htelo da prodje, igra je krenula da trpi na kraju ovog drugog jer sam poceo da tiltujem malo
              Nema veze borba se nastavlja, pregledacu ruke da uocim gde mogu jos da prosipam a da ne znam i idemo jos jace!

              Comment


              • #22
                Update dan 20:

                32 turnira

                bankroll: 268

                Winamax: 167e

                GGnetwork: $101

                Igra je bila odlicna, dobri foldovi, dosta odneto bez showdown-a. Disciplina i fokus na najvisem niovou. I dalje rezultati izmicu ali znam da cu pregurati.ako igram dosta.
                ​Bog cuva grajndere!

                Comment


                • #23
                  Update dan 21:

                  53 turnira

                  bankroll: 420

                  Winamax: 320e

                  GGnetwork: $100

                  Odigrao sam 53 turnira bez reentrija osecao sam se odlicno sve vreme i igrao dosta dobro na kraju je i bilo rezultata solidan plus sutar moze komotnije da se dise ali nista nas ne sme iznenaditi

                  Comment


                  • #24
                    Update dan 22:

                    36 turnira

                    bankroll: 320

                    Winamax: 280e

                    GGnetwork: $40
                    Igra je bila odlicna vecim delom sesije, dosta suludih subotnjih rekereativaca i nazalost su im izdrzale ruke uglavnom bilo je prilika za fin skor ali na kraju jaci minus.
                    Pred kraj sesije sam
                    krenuo da tuiltujem i bilo je nervoze ali sam se brzo vratio medjutim nije se moglo danas.
                    Evo kako izgleda kad se 18 tableuje i usput gledaju maratonski strimova Joe Ingrama.
                    p.s. milfara koja je navodno varala, sve joj je oprosteno bruka koliko je dobra


                    Click image for larger version

Name:	18 stolova.jpg
Views:	2
Size:	37.9 KB
ID:	190
                    Attached Files

                    Comment


                    • #25
                      Update dan 23:

                      26 turnira

                      bankroll: 343

                      Winamax: 312e

                      GGnetwork: $41

                      Igra je bila vrlo nervozna, privatnu nervozu sam prebacio na stolove i bilo j ejako lose. U jednom trenutku samodlucio da cu da prestanem da palim zbog toga.
                      Na kraju sam se malo smirio, pomogla su mi braca grajnderi iz Slovenije sa kojima sam cesto na vezi dok igramo i iskulirali su me.
                      Izvukli smo na silu neki sitan plusic, zadatka za sutra je da budem smiren odslusacu meditacioni audio Eliota i onda krecem sesiju.

                      Comment


                      • #26
                        Update dan 24:

                        54 turnira bez reentry-ia!!!

                        bankroll: 242

                        Winamax: 235e

                        GGnetwork: $7

                        Igrao sam najveci broj turnira do sada osecao sam se sjajno i igrao prilicno odbro vecim delom sesije.
                        Usao sam skroz u grajnd formu i mogu bas dosta da odigram a da mi fokus ne pada znacajno.
                        Takodje i rekordni minus je bio ranovao sam jako lose bilo je dosta nekih deepova i poludeepova koji su se zavrsili gubljenjem od 3 outera i 2 outera.
                        Tilt faktor nije mnogo veliki sto je takodje ohrabrujuce.
                        Uzivam i igri i kad bih imao vise vremena igrao bih duge sesije svaki dan
                        Sve u svemu siguran sam da ce da krene da pusta uskoro a i ako ne bude idemo jako jer to je zivot grajndera.

                        Comment


                        • #27
                          Update dan 25:

                          52 turnira bez reentry-ia!!!

                          bankroll: 323

                          Winamax: 182e

                          GGnetwork: $141

                          Ponovo veliki broj turnira, maratonska sesija koja je trajla 14 sati!
                          Krenulo je jako lose i nastavilo se jos gore medjutim cetvrta cetvrtina je donela preokret.
                          Zavrsio sam treci na monster stack $5 i peti na bounty king jr $3.15
                          Ovde sam u pola 4 ujutru ispao peti vrlo nesrecno, steta jer je situacija bila jako povoljna da nisam izgubio KK<AQ<A9 za isti stack kao chip lead sa 4 igraca ostala koju su jako losi i imao bih dobre sanse da osvojim
                          Padne coveku tesko kad izgubi tako 5 handed na turniru koji jeigralo 2236 ljudi i to u pola 4 mrtav umoran gde se oci same zatvaraju.
                          Ali to je, kao sto rekoh u prethodnom postu, zivot grajndera u pokeru. Ko nije spreman na takve situacije neka uopste ne krece u poker pricu jer ce ih biti dosta.
                          Ako uspe da se izbori sa samim sobom u tim situacijama onda je pola posla zavrseno na putu do poker profesionalca.
                          Sve u svemu dugacak rant ali mozda nekom bude koristio ako iko nekad vidi ovaj post uopste

                          Moram da izdvojim brata Dabu, slovenackog pokerasa, koji je bio nekad deo poslovne price a ostao dobar prijatelj koji mi je pravio drustvo skoro do 2 nakon cega se uspavao na discordu
                          Pamtim pa vratim!
                          Evo za kraj gubitnicke ruke koja je mogla da naparavi razliku


                          Click image for larger version

Name:	tesak ruka.png
Views:	2
Size:	759.1 KB
ID:	191

                          Click image for larger version

Name:	peti baby.png
Views:	2
Size:	155.5 KB
ID:	192





                          https://gg.gl/tbptw
                          Attached Files

                          Comment


                          • #28
                            Update dan 25:

                            30 turnira

                            bankroll: 411

                            Winamax: 304e

                            GGnetwork: $107

                            kraca sesija zbog obaveza ali dobra igra i fokus na nivou
                            Idemo posle vikend pauze sa porodicom u nove pobede u poneedeljak

                            Comment


                            • #29
                              Update dan 26:

                              52 turnira sa reentry-ijima

                              bankroll: 382

                              Winamax: 274e

                              GGnetwork: $108

                              pa;io sam od 12 i 10 do poal 5 i vec evo u 6 i 52 imam samo jedan sto sa 6 bba-a
                              Ipak minus nije veiliki jer je bilo casheva, polufinala i dosta bounty-ija
                              Medjutim osecam se kao da nisma ni igrao jos mi fali doza pokera ali moram u 8 da idem.
                              Sutra jako u nove pobede iamm neki osecaj

                              Comment


                              • #30
                                Update dan 27:

                                39 turnira

                                bankroll: 328

                                Winamax: 257e

                                GGnetwork: $71

                                danas mi je malo tesko pala sesija, nervozna igra bez fokusa i dosta gresaka, ponovo sam bio caling station
                                Takodje sam primetio da na limitima od $2 se lighter zguravam nego sto bi treablo, ne smem da dozvolim da se leak "manji limit manje bitan turnir' koji j ejako cest uvuce u igru posebnu paznju cu na to da obratim.

                                Comment

                                Working...
                                X