Announcement

Collapse
No announcement yet.

Od $200 do $10000 za 120 dana - MTT

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Update dan 28 i 29:

    113 turnira

    bankroll: 350

    Winamax: 128e

    GGnetwork: $222

    Ova 2 dana je bio pakleni rollercoaster, islo je na dole kao sludo, nisma mogao da prodjem nista i samo palio dalje i dalje, brdo reentrija i pokusaji da se nekkao iscupa.
    Da se ne bi pretvorilo u blog za kukanje necu da navodim silne prodaje koje su se desile u svim fazama a najvise u bitnim, dubokim fazama.
    Kada je sve delovalo izgubljeno jedna $2.1 je spaila stvar.
    Onaj note sebi da pazim da igram $2 limite mnogo ozbiljnije se vec isplatio




    Click image for larger version

Name:	pobeda 2.1.png
Views:	1
Size:	125.8 KB
ID:	193




    Ono stu cu da promenim je da ogranicim reentry-iej na $5 limiu na 35+ bb-a i ne vise od jednog.
    Dosta povecava varjiaciju i onda i osvajanka turnira sa 1000 ljudi skoro da nije dovoljna za vadilicu

    U subotu uvece ili nedelju cu da kad pregledam ruke objavim ovde sve zanimljivo sto budem nasao a verujem da ce biti dosta stvari.

    Gl za stolovima do sledeceg citanja!

    Comment


    • #32
      Update dan 30 i 31:

      102 turnira

      bankroll: 168

      Winamax: 3 (prebacujem sa GG-a 50)

      GGnetwork: $165


      Rezulati kazu vise nego hiljadu reci!
      Sta reci osim idemo jace nema posusatjanja sad igramo 2$ i 1$ limite pa ponovo ako mozemo da se popnemo

      Uradio sam analizu citave baze (do sada sam samo gledao pojedinacne spotove) i blago je reci da sam bio u potpunoj iluziji vezano za to kako igram
      Mislio sam da sam mozda wider u pojedinim spotovima a u stvari sam bas mnogo tajter nego sto treba i verovatno je glavni razlog moje lose procene preveliki broj stolova. Prva mera je da ogranicavam na 12 stolova do daljneg a ostalo cu navesti ispod sta treba da poravim:

      Povecati open i to:

      HJ - 27% minimum
      CO - 36% minimum
      BTN - 48% minimum
      SB - 75% (limp ukljucujuci)

      Povecati 3bet :

      BTN -15% min
      BB - 12% min

      Povecati cbet :

      IP - 70%
      OOP - 50%

      Povecati check/raise :

      15% min

      Comment


      • #33
        Update dan 32

        31 turnir

        bankroll: 510

        Winamax: 253 eur

        GGnetwork: $257

        Smanjio sam broj stolova i fokusirao se, ako nista drugo pomoglo je da shvatim 2$ ozbiljnije nego kad sam imao i $5.
        Sto se tice rezultata drago mi je da sam npravio pomak na gore ali bitno je jedino kolioko se igra menja i da to bude u dugom roku bolje.

        Mali je sample da bih sad postovao statistike, tako cu to uraditi za par dana u medjuvremenu idu samo slicice


        Click image for larger version

Name:	освајанка.png
Views:	1
Size:	82.7 KB
ID:	198


        Click image for larger version

Name:	mini big 2.png
Views:	1
Size:	549.0 KB
ID:	199


        Na ovoj 2 mini big tako blizu a tako daleko od 4792 ljudi.
        Daleko od toga da se zalim doduse

        Dakle danas idemo i 5$ i 7$ limite ajmoooo

        Comment


        • dzonib
          dzonib komentarisao
          Editing a comment
          gg svaka cast.

      • #34
        Hvala lepo Dzoni!



        Update dan 33

        41 turnir

        bankroll: 710

        Winamax: 504 eur

        GGnetwork: $206

        10ke here i come!!!



        Click image for larger version

Name:	ten-number10.gif
Views:	1
Size:	1.02 MB
ID:	200








        Danas sam se lepo osecao u igri, pomoglo je znacajno da odrzim fokus to sto igram manji broj stolova.
        imam tu jos uvek neke propustene spotove gde ce bolja koncetracija da donese laka poboljsanja.
        Na primer vise izolacije i vise 3beta i sa rukama koje su standardni call.
        Takodje potupno merge-ovano protiv rekreativaca i jace sizinge za value , lako je upasti u auto pilot i betovati standardno a moze mnogo vise.

        Krecemo sa 10-kama danas i prinecu zrtvu bogvima varijacije da me ne vrate odmah dole ako je ikako moguce
        Veliki je milestone limit od 10$ ima dosta turnira od 10$ i bas fin raspored od $5 do $10 moze da se napravi.
        Uglavnom evo slicica za kraj i srecno za stolovima!



        Click image for larger version

Name:	mon2.png
Views:	1
Size:	178.2 KB
ID:	201



        Click image for larger version

Name:	cocktail 5ti.png
Views:	1
Size:	346.9 KB
ID:	202

        Comment


        • #35
          Svaka cast dominatore! Samo jako dalje

          Comment


          • #36
            Update dan 34

            47 turnira

            bankroll: 576

            Winamax: 406 eur

            GGnetwork: $170

            naravno cim sam se popeo na 10-ke isprasili su me, ono standardno kad odes na naredni limit oni te vrate kazu decko ne moze to tako lako

            Juce sam bio na klasicnom "winner's tilt-u" . Poceo sam da se nadigravam u mnogo spotova gde nije trebalo i to pre svega da pokusam da izblefiram sve protivnike. Nije uspevalo i znao sam da ne valja u dosta slucajeva ali sam nastavljao
            Kao da ponovo prolazim kroz sve faze pocetaka u pokeru, nervira em varijacija iako sam odigrao milione ruku i znam kako izgleda, igram uzasan autopilot a nisam svestan toga, vezem 2 dana u plusu i odmah milsim da imam pravo na svaki pot, gubim 2 dana i krecem da sumnjam u sve...
            Bas je korisno za mene da se podsetim svega toga, da mogu na svoje sadasnje i buduce djake da prenesem i ovo osvezeno saznanje o mentalnoj igri a ne samo Eliot Roe i Jared Tendler i ce bude
            Nista dovoljno sam se raskenjao za danas, idemo jako probamo danas, ponovo bez 10-ki, da vratimo malo mirnoce u igru.

            Srecno za stolovima!

            p.s Hvala bingoplayer idemooooo!

            Comment


            • #37
              Update dan 35

              44 turnira

              bankroll: 691

              Winamax: 593 eur

              GGnetwork: $98

              Igra je bila dosta dobra, smanjio sam greske, mada sam u jednom trenutku uhvatio sebe da ponovo ulazim u nepotrebne spotove pa sam se brzo prenuo i igrao fokusirano.
              Imao sam 2 treca mesta na 2 2-ke ali na vecim buy-inovima nije bilo sjajno pa i plus nije neki, ali sto se kaze plusu se u zube ne gleda

              Danas pauza (znam sunday funday itd) pa sutra u nove radne pobede!


              Click image for larger version

Name:	spartacus trece.png
Views:	1
Size:	300.9 KB
ID:	204

              Comment


              • #38
                Update dan 36 i 37

                64 turnira

                bankroll: 525

                Winamax: 470 eur

                GGnetwork: $55

                igrao sam veci deo vremena svoju A igru i zadovoljan sam kako sam podneo los run.
                Osecam se odlicno dok igram i to mi daje samopouzdanje da cu da izdominiram uskoro.
                Gledao sam statistike i dosta sam povecao sve stavke, posebno na winamaxu dok na GG-u moram jos.
                U odvojenom postu cu da uporedim sa planom

                Comment


                • #39
                  Povecati open i to:

                  HJ - 27% minimum -24% (winamax 34.5%)
                  CO - 36% minimum - 34%(Winamax 43.6%)
                  BTN - 48% minimum - 50% (Winamax 63.4%)
                  SB - 75% (limp ukljucujuci) 77.2% (Winamax 87,8%)

                  Povecati 3bet :

                  BTN -15% min - 9%(Winamax 12.4%)
                  BB - 12% min - 7.3% (Winamax 7%)

                  Povecati cbet :

                  IP - 70% - 67%
                  OOP - 50% - 51%

                  Povecati check/raise :

                  15% min - 8.8%(Winamax 9.7% )


                  Vrlo cudno koliko mi se igra razlikuje na GG-u i Winamaxu.
                  Jesu na GG-u uglavnom 8max a na Winamaxu 6 max turniri i to ce da utice na 3bet npr i jos neke statistike, ali na open i cbet ne bi trebalo.
                  Stavise ima argumenata da se igra za nijansu tighter na Winamaxu jer su rekreativci dosta agresvnijji u proseku tamo.
                  Dakle fokus na GG pre svega a zatim i na 3bet i check/raise na oba i obratiti paznju na sb defend i povecati bet vs missed cbet.

                  RFI

                  HJ - 27% minimum - 20% GG (winamax 34.5%)
                  CO - 36% minimum -
                  27% GG(Winamax 43.6%)
                  BTN - 48% minimum -
                  39.3% GG(Winamax 63.4%)


                  Povecati 3bet :

                  BTN -15% min - 9%
                  (Winamax 12.4%, GG 7.6) - Cilj isti
                  BB - 12% min - 7.3%
                  (Winamax 7%, GG 7.6%) - Cilj isti

                  SB defend -
                  18.5% GG . 22.9% Winamax - Cilj 25%
                  Bet vs missed cbet - 47% Winamax, 43% GG - Cilj 60% (vs 1 player)

                  Comment


                  • #40
                    Srecno sa chelengom, nadam se da ces da uspes!

                    Comment


                    • #41
                      Hvala na lepim zeljama!

                      Nazalost zvanicno smo busto!
                      Dakle prvi bullet je otisao, radimo reload i krecemo opet.

                      Igra je bila vecim delom prilicno dobra sve pozicije koje sam zeleo da popravim jesam i dosta je povecalo moje samopouzdanje.
                      Nazalost run je bio izuzetno los, jednostavno nije se moglo proci nista.
                      Predaja nije opcija pa tako krecemo posle vikend pauze svezi.
                      U medjuvremenu cu da postujem statse i neke ciljeve za drugu rundu.

                      Idemoooo!!!

                      Comment


                      • #42
                        Krenuli smo sa novim bulletom, idemo sada bolje nadamo se

                        Update dan 41


                        42 turnira

                        bankroll: $409

                        Winamax: 96 eur

                        GGnetwork: $313

                        Igra je bila dosta dobra, osvezenje od 3 dana pauze mi je dobro doslo i bio sam fokusiran.
                        Proveravao sam ruke u medjuvremenu, nasao nekoliko stavki koje mogu da popravim, kao na primer call river posle x/x turn mi je wider nego sto bilo dobro, tako da sam obracao paznju na to pored opena i 3beta.
                        Takodje izolacija limpa BvB treba da se poveca, pre svega je stvar fokusa.

                        Sve u svemu dobar pocetak, ajmo sada samo tako i u nastavku.

                        Click image for larger version

Name:	ch 2 h.png
Views:	1
Size:	272.9 KB
ID:	207


                        Click image for larger version

Name:	chop 2h.png
Views:	1
Size:	9.9 KB
ID:	208






                        Comment


                        • #43

                          Update dan 42

                          36 turnira

                          bankroll: $471

                          Winamax: 191 eur

                          GGnetwork: $280



                          Nastavio sam sa dobrim fokusom i bacio akcenat na ispravljanje gresaka, tacnije propustenih spotova pre svega kao i nesto veceg zvanja rivera. Mislim da je situacija malo bolja sto se toga tice, ali treba jos da se radi na tome.
                          Rezultati nisu bili sjajni sve do zadnjeg turnira, u cetvtroj cetvrtini smo preokrenuli i sa profitom ulazimo u naredni dan.

                          Quatro je 4handed turnir pa je srecom igran vecinom kad sam imao manji broj stolova, jer prilicno uzima fokus, igra se mnogo vise ruku sto je logicno.
                          Iskoristio sam edge koji imam nad fieldom maksimalno u takvim okolnostima lai da sam imao vise turnira tada, bilo bi -ev da se igra i quattro.
                          Na kraju se isplatilo


                          Click image for larger version

Name:	Quatro prvo mesto.png
Views:	1
Size:	312.0 KB
ID:	209



                          Comment


                          • #44
                            Update dan 43

                            35 turnira

                            bankroll: $687

                            Winamax: 436eur

                            GGnetwork: $251



                            usao sam u dobru formu, igram kako bih voleo da bude stalno. Ima mesta za napredak u multiway potovima, kao i izolacija limpa koju sam vec pomenuo ali nisam jos uvek zadovoljan, kao da mi se gubi fokus tu.
                            Imao sam dosta dobrih foldova i sad je call rivera posle x turn dota dobar
                            Osvojio sam kill the fish a i bio sam 14ti na Guerilla PKO-u koji je solidno masan turnir, tako blizu a tako daleko.
                            Daleko od toga da se zalim neka nastavi ovako i zadovoljan sam skroz



                            Click image for larger version

Name:	Kill the fish 18nov.png
Views:	1
Size:	86.5 KB
ID:	210

                            Comment


                            • #45
                              Update dan 43

                              34 turnira

                              bankroll: $1062

                              Winamax: 433eur

                              GGnetwork: $629



                              Idemooo usli smo u cetiri cifre




                              Click image for larger version

Name:	1000$.gif
Views:	1
Size:	733.7 KB
ID:	214








                              Chopovao daily special $3 u HU na GG-u


                              Click image for larger version

Name:	chop daily special 3.png
Views:	1
Size:	514.2 KB
ID:	212

                              Click image for larger version

Name:	chop 3 spec.png
Views:	1
Size:	10.3 KB
ID:	213






                              Igram i dalje solidno, malo sam imao nekih padova u toku sesije, nisam bio full koncetrisan, ali je dobra stvar sto sam bio svestan tih padova pa nekkao uspevao da se podignem.
                              Moram bolje da odrzavam energiju tokom sesije i da iskljucim neke usisivace energije koji me umaraju a nisu vezani za poker.

                              Sve u svemu sad mozemo malo lakse da disemo, ali i posto mogu da igram sve do $15 limite bice i vecih oscilacija, tako da moram da se spremim na to.

                              Comment

                              Working...
                              X