Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lazar aka Kvrle

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Dobro vece,
    Danasnju sesiju sam zavrsio sa minusom od 26e na winamaxu i 10e na ipokeru,odigrao sam 37turnira i sutra se nadam boljem danu,sa obrzirom da je danas nedelja i da je bilo vise igraca na turnirima a samim tim i veca varijacija tako da nismo imali srece.

    Srecan put nasem kolegi Davidu
    Attached Files
    Last edited by Mrlee; 14th April 2019, 19:43.

    Comment


    • #32
      Dobro vece,
      danasnju sesiju sam zavrsio sa malim plusom na winamaxu i minusom od 8e na ipokeru.
      Odigrrao sam 26 turnira,osvojio jedan holdem za 21e.
      Pre sesije sam u equilabu radio Co vs bb na J 7 8 flopu i tako se pripremio za igru.
      Sutra cu pregledati danasnje u ruke i napisati analizu uz pomoc icmizera . Srecno

      Comment


      • #33
        Pozdrav.
        Danas sam odigrao 36 turnira ,23na winamaxu i 13 na ipoker,55e u plusu za danasnju sesiju koju sam poceo u 11am i zavrsio u 21:30.
        Bio sam 3. na ipokeru 200gtd i 2. na holdem turniru 125gtd na winamaxu.Kada sam zavrsio sesiju pregledao sam ruke i neke ubacio u icimizer da vidim da li sam doneo tacnu odluku,pre sesije sam procitao par stranica knjge mental game of poker i tako se pripremio za igru.
        Hero HJ 14bba
        Vil mp 23bba 2x open
        po nashu hero 3-bet shove
        (18.9%) 22+,A8s+,A5s,ATo+,K8s+,KJo+,Q8s+,QJo,J8s+,T8s+,98s
        Ako mp otvaara 26% 22+,A2s+,A3o+,K9s+,KTo+,Q9s+,QJo,J9s+,T9s
        I caluje 3-bet shove 4.2% 99+,AQs+,AKo
        Hero 3-bet shove (13.3%) 33+,A9s+,ATo+,KTs+,KQo,QTs+,JTs
        Ako vil otvara 23% 22+,A2s+,A5o+,K9s+,KJo+,Q9s+,J9s+,T9s,98s,87s
        I caluje 3-bet shove 7.1% 88+,AJ+,KQs
        analiza jedne od ruku koju sam ubacio u icmizer.
        Sutra nastavljam sa istim nacinom rada i nadam se najboljem,srecno.

        Comment


        • #34
          Dobro vece,
          danasnju sesiju sam zavrsio sa 21e minusom na winamaxu i 40e plusom na ipokeru,odigrao sam 37 turnira,poceo u 11h i zavrsio u 21h.
          Bio sam 3. na 300gtd na ipokeru,a na winamaxu sam samo uspeo da skupim dobar broj bountija na kill the fish turnirima i par min casheva.
          Zadovoljan sam rezultatom sam obzirom da sam u jednom trenutku igrao pod monkey tiltom cime se ne ponosim i nastavicu da radim na tome.
          Pree sesije sam pregledao ruke i neke ubacio u icimizer da bih analizirao.
          za sutra planiram isti broj turnira,nadam se boljim rezultatima i srecno na stolovima svima koji citaju
          Attached Files

          Comment


          • #35
            Pozdrav.
            Danas sam odigrao 36 turnira,13 na ipokeru gde je minus 11e i 23 na winamaxu gde je plus 70e,bio sam drugi na holdem 2e buy in turniru,izgubio ATs na A9o i prvo mesto na holdem 1e buy in.
            Poceo sam sa igrom u 11h i zavrsio u 20:30.
            Pronasao sam par spotova kada sam gledao ruke u kojima sam mogao bolje da odigram zato cu se truditi da tako bude vec u sledecoj sesiji.
            Pre sesije sam napisao analizu nekoliko ruka u icimizeru i tako se pripremio za sesiju .
            Sutra nastavljam sa istim nacinom rada ako ima neko neki savet otvoren sam za predloge.
            Srecno na stolovima
            Attached Files

            Comment


            • #36
              Dobro vece.
              Danasnju sesiju sam zavrsio sa 110e plusom na winamaxu i 66e na ipokeru.
              Odigrao sam 13 turnira na ipokeru i 21 na winamaxu,poceo sam sa igrom u 11am i zavrsio u 20:30.
              Bio sam prvi na kill the fish 2e buy in i prvi na 200gtd na ipokeru,pocetak sesije sam krenuo lose,nisam bio skoncentrisan i nisam se fokusirao na ono sto sam planirao,kada sam shvatio to igrao sam najbolje sto sam mogao poslednje sate sesije i to se isplatio uz dosta srece.
              Pre sesije sam procitao par stranica knjige i pogledao sta ima novo na forumu 2+2.
              Sada planiram da uraadim analizu nekih od ruka pomocu icimizera i time zavrsiti danasnji uspesan dan.
              Srecno .
              Attached Files

              Comment


              • #37
                Dobro vece,
                danas sam odigrao 40 turnira ,13 na ipoker u 27 na winamaxu,na winamaxu je plus oko 50e,a na ipokeru minus 7.
                Prethodnih par dana je islo malo losije i nisam se osecao sigrano sa svojom igrom,danas se situacija poboljsala bio sam dobro skoncentrisan i nisam dopustio da prethodni rezultati uticu na moju danasnju igru, pre sesije sam uradio analizu nekih od ruku i time se pripremio za danasnju sesiju koju sam poceo u 11am i zavrsio u 23:30.
                Odigrao sam 2 turnira od 5e buy in,coctail i big bang na winamaxu tako da napredujemo i u tom pogledu.
                Srecno na stolovima i srecni praznici.

                Comment


                • #38
                  Pozdrav,nisam pisao blog desetak dana dok sam bio kuci na odmoru.

                  Vratio sam se prekljuce u ofis,juce sam odigrao nesto manji broj turnira tacnije oko 20 jer sam primetio da gubim koncentraciju kada sam imao vise stolova.
                  Danas sam vec regularnu sesiju odigrao,na winamaxu sam break even a na ipokeru -15e,odigrao sam 22 turnira na winamaxu i 13 na ipokeru .
                  Od sutra pocinjem sa aktivnijim radom na igri i ubacujem 3 turnira dnevno od 5e,nadam se da to nece previse uticati na moj mental game i da cu crashovati te limite.
                  Odmor mi je brzo proleteo,skoro da ga nisam ni osetio,saznao sam da mi je rodjena sestra trudna i da cu postati ujak,obisao porodicu i prijatelje jer ne planiram do septembra da se vracam tamo.
                  Srecno na stolovima.

                  Comment


                  • #39
                    Dobro vece.
                    Danasnji dan je bio veoma uspesan, itm na sva 3 turnira od 5e i na jednom od njih osvojeno 1.vo mesto.,
                    Odigrao sam 34 turnira,12 na ipokeru i 22 na winamaxu,na winamaxu je plus 100e a ipokeru oko 80e i osvojeno 2. mesto na 300gtd,bila je teska borba u heads upu protiv nekog igraca iz Srbije.
                    Sada sledi pregledanje ruku i unapredjivanje slabih tacaka,a sutra rad u icimizer i pisanje analiza pa sunday grind..

                    Hvala na paznji i srecno na stolovima.
                    Attached Files

                    Comment


                    • #40
                      Dobro vece.
                      Danas sam odigrao 20 tturnira,12 na winamaxu i 8 na ipokeru,u plusu sam 50e na ipokeru i minusu od 10e na winamaxu.
                      Sinoc nisam updejtovao blog,igrrao sam nocnu sesiju do 3ujutru od 19h sa nekoliko min casheva i minusom od 30e.
                      Od sutra krece jutarnje sesije sa Davidom sto podrazumeva pregled ruku i konsultacije pa cemo videti dokle cemo dogurati,Srecno na stolovima
                      Attached Files

                      Comment


                      • #41
                        Pozdrav,
                        Danas sam odigrao 20 turnira,osvojio 1.vo mesto na 250gtd za 108e na ipokeru i bila je velika borba u HU protiv unknowna .
                        Od rada na igri sam u equilabu radio UTG vs BTN 50+bb singlee raised pot na 78Q T boardu.
                        Sutra planiram da igram duzu sesiju sa vecim brojem turnira i tako nastavim preko vikenda .
                        Srecno na stolovima
                        Attached Files

                        Comment


                        • #42
                          Pozdrav ,danas sam odigrao 30 turnira,
                          12 na ipokeru,11 na partypokeru,3 na ggu i 4 na winamaxu.
                          Generalno danasnju sesiju sam u minusu sa nekoliko min casheva i solidnim glavama na KO series partypoker.
                          Sutra mislim da cu odigrati veci broj turnira ali videcu sutra kada napravim plan i raspored turnira,ako budem imao dopunu na winamaxu igracu i nocnu sesiju da se nedelja iskoristi na najbolji mogucci nacin,
                          Srecan svima sunday grind

                          Comment


                          • #43
                            Dobro vece ,danasnju sesiju sam zavrsio sa minusom oko 50e , odigrao sam 30 turnira.
                            poceo sam sa igrom u 14:15 i zavrsio u 23:30, nije proslo kako sam ocekivao ali kako je moglo , dobro je.
                            Sutra nastavljam sa reedovnom sesijom i radom na igri,pozdrav

                            Comment


                            • #44
                              Pozdraav svima,proslo je nedelju dana od mog prethodnog bloga,igrao sam manje partija nego do sada za to vreme i usao u mali downswing.
                              Danas sam odigrao 15 turnira i zavrsio sesiju sa malim plusom na partypokeru i ipokeru,trenutno nemam br-a na winamaxu aali ce se to promeniti uskoro.
                              Juce sam osvojio prvi 3e buy in turnir ,to je bounty hunter 3e na ipokeru ,za sada nemam velikih dobitaka na partypokeru ali se nadam da ce se i to promeniti,danas sam imao par itmova tu i keshnuo 19e na 5.5 bounty turniru za chip lead smo izgubili flip i ostali kratki i ispali 17ti.
                              Od sutra nastavlja kao i pre sto sam radio pocetak sesije u 11 do 19h palim turnire ,pre toga rad na igri i warm up a posle sesije pregled ruka itd.
                              ​Srecno na stolovima.
                              Attached Files

                              Comment


                              • #45
                                Dobro vece.
                                Danas sam odigrao 29 turnira,15 na partypokeru gde sam u plusu danas oko 45e i 7.mesto na 5.5 bh i 14 na ipokeru gde sam u plusu oko 60e ,2,mesto na 200gtd posle 6 i po h igre izgubio sam u HU A9 < A4 pa KQ<K5 protiv jako loseg igraca tako da je mozda i bila greska sto sam se zgurao a ne igrao postflop sa obzirom na dubinu ali sam znao da dominiram njegov shoving range jos je bio pod tiltom ali eto,sledeci put nece imati toliko srece,20e je bila razilka izmedju drugog i prvog mesta.
                                Sesiju sam poceo u 11am i zavrsio u 22:50 tako da je danas potrajala sesija aali isplatilo se,sada cu pregledati ruke pa pod tus i na spavanje,sutra nastavljam na isti nacin,pozdrav svima.

                                Comment

                                Working...
                                X