Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lazar aka Kvrle

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Dobro vece,
    Nedeljni grind je prosao dobro na winamaxu sam odigrao 20 turnira ,na ipokeru 8,imao sam par min cash i jedan osvojen deepstack na winamaxu.
    tako da sam izvadio i minus od juce,sto je odlicno.
    Sutra nastavljam po starom,rad na igri prepodne posle trcanja ,od 13h sesija i posle igre pregled ruka i analiza,
    Attached Files

    Comment


    • #17
      Dobro vece,danas sam odmarao i nisam igrao turnire.
      Analizirao sam ruke i radio na igri 3h.
      Sutra krecem malo agresivnije sa vise rada na igri i vecim brojem turnira.
      Za ovaj mesec imam 274 odigranih turnira,planiram do 500 da stignem do kraja meseca,cujemo se sutra sa novim desavanjima..

      Comment


      • #18
        Dobro vece.
        Danasnju sesiju sam poceo u 13h i zavrsio u 00:15h,Profit za danas je oko 160e na 24 odigranih turnira.Bio bi mali minus da nisam osvojio 500gtd na ipokeru za 173e tako da je i danasnji dan uspesan.
        Pre sesije sam uradio sample MP vs BTN single raised pot na J64K3 boardu.
        Sutra planiram da krenem sa igrom od 9am da bih odigrao sto veci broj turnira i izasao iz comfort zone i video koliko mogu da izdrzim,hvala na paznji vidimo se sutra.
        Attached Files

        Comment


        • #19
          Dobro vece,
          Danasnja sesija je prosla losije nego inace,oko 15e u minusu na winamaxu i mali plus na ipokeru.
          Poceo sam sa citanjem knjige mental game of poker i cini mi se interesanto jer dosta stvari moze da se primeni i u zivotu.
          Pregledao sam ruke posle sesije i time zavrsio dan,posle sam ispratio kolege kako dominiraju na 33$ bounty hunteru na party pokeru,osvojeno 1.vo mesto i kesh in za 4000$ zelim im svu srecu i da tako i nastave.
          Laku noc.

          Comment


          • #20
            Dobro vece,
            Sesiju sam sa malim plusom na winamaxu i minusu od 10e na ipokeru ,odigrao sam 25 turnira i prvih 4 sata sesije sam igrao dobro.
            Nakon toga sam klonuo, imao nekoliko bad beata i izgubio fokus totalno tako da sam ranije zavrsio sesiju i nakon malog odmora pregledao ruke.
            Pre sesije sam isao na trening pa radio u equilabu samplove BTN vs BB na QJ3 i nakog toga lepo i smireno krenuo sesiju.
            Knjigu mental game of poker bih preporucio svima koji razmisljaju da se bave pokerom jer dosta pomaze ali da se skapiraju neke stvari i promeni nacin razzmisljanje.
            Sutra je subota sto znaci grind celi dan i nadam se da cu uspeti da odrzim koncentraciju i sto duze da igram svoju A igru.

            Comment


            • #21
              Pozdrav.
              Danas sam krenuo sa sesijom u 11am i zavrsio u 1am,krajnji rezultat minus na ipokeru oko 20e a na winamaxu oko 10e,odigrao sam 42 turnira i nikad nisam imao duzu sesiju,ispao sam 3. Na holdem turniru i keshnuo 36e,to je jednini veci uspeh za danas pored toga sto sam igrao 10 stolova od 19pm do 22pm. Sutra planiram da krenem ponovo od 11am pa cemo videti rezultate.
              Attached Files

              Comment


              • #22
                Dobro vece ,danasnju sesiju sam zavrsio sa minusom od 20e na winamaxu i plusom od 10e na ipokeru.
                Odigrao sam 35 turnira,poceo sesiju u 11am i zavrsio malo posle ponoci,
                sutra cu poceti malo kasnije da bih pre toga pregledao ruke i radio na igri ali idalje planiram da igram veci broj turnira.

                Comment


                • #23
                  Dobro vece
                  sesiju sam zavrsio ponovo sa minusom od 20e na winamaxu i break even na ipokeru .
                  Odigrao sam 25 turnira,poceo sa igrom u 13h i zavrsio u 21h.
                  Pre sesije sam pregledao ruke i fokusirao sam se na leakove koje imam,kada sam pod tiltom ili bez koncentracije otvaram wider nego sto bi trebalo,
                  i mislim da previse 3-betujem za blef pogotovo na bounty turnirima,trudicu se da sto manje pravim takve greske u daljoj igri i da sto duze igram najbolju igru.
                  Sutra planiram da pregledam ruke kao warm up i pocnem sa igrom u 11am.

                  Comment


                  • #24
                    Dobro vece.
                    Danasnju sesiju sam zavrsio 80e plusom na winamaxu,19 odigranih turnira i 1.vo mesto na holdem turniru 2e buy-in,break even na ipokeru.
                    Trudio sam se da sto duze budem fokusiran i da popravim leakove koje sam imao i mislim da mi dobro ide za sada,fokussiram se na mental game of poker,na to da titlt ne utice na mene toliko,stres i ostalee stvari koje uticu na moju igru.
                    U ovom spotu MP po nashu treba da shavuje 17% 33+,A7s+,A5s,A4s,ATo+,K9s+,KJo+,Q9s+,QJo,J9s+,T9s i Hero sa 20bba treba da caluje (6.8%) 88+,AJ+.
                    Kada promenim njegov range jer je imao stats 8vp i 5pr sa 110 zajednickih ruku TT je slight +ev. Sutra nastavljamo istim tempom i nadamo se najboljem.
                    Attached Files

                    Comment


                    • #25
                      Dobro vece ,
                      Danas sam odigrao 25 turnira, 18na winamaxu sa malim minusom isto kao na ipokeru. Nisam zadovoljan svojom igrom jer se nisam dovoljno potrudio i nisam bio fokusiran vecinom vremena,najvise zbog desavanja trenutno u mom zivotu. Sutra cu se potruditi da to ispravim i da igram najbolje sto mogu uz visoke ciljeve.

                      Comment


                      • #26
                        Dobro vece.
                        Danas sam odigrao manji broj turnira i malo plusu sam na winamaxu i ipokeru.
                        Pre sesije sam pregledao neke od ruku koje sam obelezio kao warm up i procitao par stranica knjige mental game of poker ,deo knjige koji prica o motivaciji i ostalim faktorima koji uticu na nas rad vezano za poker.
                        Posle sesije sam uradio analizu 10ruku u icimizeru ,ovo je jedna od analiza
                        Hero Btn 18bb-a
                        Vil Co 43bb-a
                        Vil otvara 3x sa CO 22/13 vp/pr od 55 hands sample
                        Po nashu Vil otvara 29% 22+,A2+,K7s+,KTo+,Q9s+,QTo+,J9s+,T8s+,98s
                        I caluje nas 3-bet shove sa 11% 55+,A8s+,A9o+,KQs
                        u tom slucaju je hero 3-bet shove (15.5%) 22+,A8s+,ATo+,K9s+,KQo,Q9s+,J9s+,T9s,98s
                        Zbog 3x opena sam stavio da vil otvara 8.1% 77+,ATs+,AJo+,KJs+
                        I caluje sa 48bb-a ceo opening range
                        U tom slucaju hero 3-bet shove (3.0%) JJ+,AK
                        Za sutra planiram pre sesije da vezbam u equilabu i da spreman udjem u igru sa planom da izdominiram.
                        Last edited by Mrlee; 9th April 2019, 18:40.

                        Comment


                        • #27
                          Pozdrav.
                          Danasnju sesiju sam zavrsio sa 20e minusom na winamaxu i break even na ipokeru,odigranih 29 turnira.
                          Poceo sam u 11am i zavrsio u 20:30 za igranjem.
                          Pre sesije sam radio u equilabu Hj vs SB 30-50bb-a na T66J i tako se pripremio za sesiju.
                          Sada posle sesije radim pregled ruku i hocu da vidim da li sam pravio neke drasticne greske i sta mogu da ispravim sledeci put kada budem igrao.
                          Sutra nastavljam istim tempom,srecno svima koji citaju.
                          Hero CO 12bb-a
                          Vil Utg 129bb-a open 2.2x
                          Vil Hj 3-bet shove 14bb
                          Po nashu Utg otvara 22% 22+,A2s+,A5o+,K9s+,KTo+,QTs+,JTs
                          I caluje shove od Hj I Co sa 4.2% 99+,AQs+,AKo
                          HJ 3-bet shoving range po nashu je 13% 66+,A7s+,A9o+,KTs+,KQo
                          Hero call je (7.5%) 77+,ATs+,AJo+
                          Utg je lose agresive fish I stavio sam mu opening range sa 129bb-a
                          29% 22+,A2+,K9s+,KTo+,Q8s+,QJo,J8s+,T8s+,98s,87s
                          I caluje HJ I co shove sa 10% 66+,AT+,KJs+,KQo
                          za HJ nemamo ridove ali sam mu stavio sa 3-bet shavuje wider nego sto bi trebalo za 14bb-a
                          16% 22+,A5s+,A8o+,KJ+
                          U tom slucaju hero call je (8.7%) 55+,ATs+,AJo+,KQs
                          Ovo je analiza jedne od ruka

                          Comment


                          • #28
                            Dobro vece.
                            Danas sam odigrao 29 turnira,10 na ipokeru i 19 na winamaxu .Profit od 72e na winamaxu i minus od 5e na ipokeru.
                            Osvojeno prvo mesto na kill the fish turniru 2e buy-in.
                            Zadovoljan sam generalno svojom danasnjom igrom ne samo zato sto sam osvojio turnir vec sam i odrzao fokus i igrao dobro.
                            Sutra nastavljam istom tempom sa posebnim fokusom na bet sizing koji koristim u kojim spotovima i zbog cega.
                            Attached Files

                            Comment


                            • #29
                              Pozdrav.
                              Danasnju sesiju sam zavrsio sa 1e plusom na winamaxu i -9e na ipokeru.
                              Odigrao sam 25 turnira i generalno sam zadovoljan svojom igrom i bez nekih kriticnih gresaka.
                              Pre sesije sam radio u equilabu i pregledao ruke kao warm up,od sutra planiram da vise radim na igri pre sesije,da bih kasnije imao vremena da pregledam forume i opustim se tako nakon igre.Srecno na stolovima.

                              Comment


                              • #30
                                Dobro vece.
                                Danas sam odigrao 10 turnira na ipoker u 22 na winamaxu.
                                Na winamaxu sam u plusu oko 12e ,isto toliko minus na ipokeru.
                                Bio sam 2gi na deepstack turniru za 14e i 6ti na kill the fish za 10e i 4e bounty,sesiju sam poceo u 11am zavrsio u 21h.
                                Pre sesije sam pregledao neke od ruku i analizirao 5 sa ispod 20bb-a.
                                Ovo je jedna od njih
                                1)
                                Hero CO 20bb
                                Vil utg 32bb-a 2x open
                                Mp flat
                                Hero shoving range po nashu
                                (11.5%) TT+,88-22,ATs+,A5s,AQo+,KTs+,KQo,QTs+,JTs
                                Ako utg otvara
                                22% 22+,A2s+,A5o+,K9s+,KJo+,QTs+,JTs
                                I caluje 3-bet shove 3.8 %TT+,AQs+,AKo
                                A mp flatuje 44+,A7s+,A9o+,KJs+
                                I caluje 3-bet shove 3.8 %TT+,AQs+,AKo
                                Hero shoving range kada izmenim open I call range utg I mp
                                (27.1%) 77+,A7s+,A5s,A4s,A9o+,K7s+,K9o+,Q7s+,Q9o+,J7s+,J9o +,T7s+,T9o,97s+,98o,87s
                                Ako utg otvara 19% 22+,A2s+,A8o+,K9s+,KJo+,QTs+,JTs,T9s,98s
                                calluje 3-bet shove 6.6% 77+,AJs+,AQo+,KQs
                                A Mp flatuje 8.6% 88-22,ATs-A5s,ATo,KJs+,KQo,QJs,JTs,T9s,98s
                                99+ bi 3-betovo istto kao I AJ+
                                I caluje 3-bet shove 1.2% 77,88,KQs
                                Sutra nastavljam isto kao i danas,nadam se boljim rezultatima.
                                za knjigu mental game of poker sam dosta zainteresovan i vec sam veci deo presao,svima bih je preporuico.

                                Comment

                                Working...
                                X