Announcement

Collapse
No announcement yet.

Od $200 do $10000 za 120 dana - MTT

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Update dan 121

    20 turnira

    bankroll: $4530

    Plus/minus: +282

    Winamax: 280

    GGnetwork: $678

    Ipoker 3208

    Preci cu sa Winamaxa na WPN zbog promene vremena igranja pre svega.
    Kasnije cu verovatno ponovo ubaciti winamax.
    Prvi dan nastavka bila je kraca sesija ali pazljivo sam igrao i na kraju jedno trece mesto koje je trebalo da bude prvo da smo igrali sah a ne poker

    Radio sam review nekih spotova i nasao neke manje propuste u 25% fielda left i slicnim spotovima gde sam nesto wider nego sto treba.



    Comment


    • #92
      Update dani 122-124

      74 turnira

      bankroll: $4861

      Plus/minus: +331

      Winamax: 280

      GGnetwork: $1162

      Ipoker 3145

      U cetvrtak sam imao porodicnu hitnu situaciju pa sam ostavio 8 stolova, otisao u u sitout, medjutim najbitnije je da se sve zavrsilo u najboljem redu.
      Nedelja kao i svaka, varijabilna, bilo je prilika, nista konkretno ali je danas malo pustilo.
      Najbitnije je da sam igrom zadovoljan vecim delom, radio sam svoju rutinu i jos dubinski neke spotove pregledao pre svega call raise-a na riveru i potvrdio sebi hiljaditi put da uvek imaju kad rejzuju river



      Click image for larger version

Name:	drugo mesto 30 maj trubo 5.4.png
Views:	1
Size:	574.5 KB
ID:	254

      Comment


      • #93
        Update dani 124-127

        98 turnira

        bankroll: $4577

        Plus/minus: -284

        Winamax: 280

        GGnetwork: $986

        Ipoker 3045

        Posle uocenih nekoliko mesta gde propustam spotove, podigao sam fokus na novi nivo i mogu da kazem da sam igrao najbolje od pocetka challenga.
        Birao prave spotove za blef, foldovao odlicno, zvao kad treba.
        Ako nastavim ovako bice bas sjajan nastavak.
        Rezultati nisu ispratili igru, ran je bio los a i satnica pomerena na bas extra large fieldove.
        To nije ni za mrvu poremtilo nista u igri sto je takodje sjajna vest.
        Radujem se nastavku jedva cekam da igram, zanimljivo mi je kao u dobra stara vremena.

        Ajmo bre sad jakoooo!!!

        Comment


        • #94
          Update dani 128-130

          103 turnira

          bankroll: $4379

          Plus/minus: -192

          Winamax: 280

          GGnetwork: $724

          Ipoker 3105

          Posle duze pauze javljam se ponovo. Igrao sma samo 3 dana ostalo sam bio u Grckoj pa onda imao jos neke obaveze oko majke, pa se opet vracam ali tamo cu biti setup-ovan od starta.
          Igra mi je bila kao i period, malo van fokusa, uglavnom b- i c igra ali takav je period.
          Sada za koji dan ulazim u nirvanu kad se budem vratio i igra ce biti bolja sigurno.
          Sve u svemu ocekujte cessce update-ove u narednom periodu.

          Srecno za stolovima!

          Comment


          • #95
            Update dani 131-134

            204 turnira

            bankroll: $4605

            Plus/minus:+226

            Winamax: 280

            GGnetwork: $910

            Ipoker 3110
            *** Odigrao sam nekoliko turnira van challenga, koji se ne racunaju ni ako odem u plus ni u minus.
            Turniri do 25$ se u vovom trenutku racunaju
            Bulo je lepih prilika i nekoliko stativa na bas velikim fieldovima ali ne pusta nista znacajno
            Igra je bila odlicna 2 dana i ne bas sjajna druga 2, problem sa fokusom se javlja opet i vezan je, naravno za neke probleme van posla ili neke druge ometajuce faktore.
            Ponovo moram bas da se potrudim i napisacu to ovde svaki put, da se potpuno fokusiram i uradim to sto treba da se uradi.


            Comment


            • #96
              Update dani 135-143

              470 turnira


              bankroll: $4855

              Plus/minus:+250

              Winamax: 280

              GGnetwork: $1150

              Ipoker 3103

              Pravio sam duzu pauzu, bili smo malo ma jonskom moru i bas su baterije pune, proveli smo se super.
              Od kad sam se vratio igram sa puno fokusa i pregledam ruke svaki dan. Nasao sam neke leakove na BB-u i radim na njima pre svega.
              Imao sam puno prilika, medjutim s obzirom da su uglavnom large fieldovi nije bilo bocke, mada visi u vazduhu.
              Krenuce cesci update-i sada, nedostajalo mi je i bolje procesuiram stvari kada redovnije pisem.
              GL svima!

              Comment


              • #97
                Update dan 144

                46 turnira


                bankroll: $5210

                Plus/minus:+355

                Pokerking 234

                GGnetwork: $1680

                Ipoker 2993

                Krenuo sam sa WPN mrezom i svidja mi se i strukture i turniri i software.
                Imao sam malo jacu sesiju po pitanju sati i najlaksi finalni sto ikada na kome sam bio tek peti, sto je steta jer je prvo bilo fino masno na mini main-u. Ko kaze da je poker mrtav trebalo je da gleda kako za prvo od oko $2500 igraju surovi profesionalci sa kojima sam bio suocen
                Medjutim dobro sam to podneo, nastavljamo dalje sa gvozdenom mentalnom igrom i pustice i neku bocku kad tad
                Kratak update srecno svima!


                Comment


                • #98
                  Update dan 145

                  18 turnira


                  bankroll: $6738

                  Plus/minus:+1528

                  Pokerking $1649

                  GGnetwork: $1825

                  Ipoker 2967 eur

                  Kasnije sam poceo sesiju, pa je bila kraca ali nije bilo uzalud
                  Pustilo na Pokerkingu, gde sam izranovao dobro ali je zato na GG-u bilo opet ruznih stativa pa se to nekako ispeglalo za juce.
                  Fokus je dobar, tilta bez, disciplina, priprema pre sesije i dobar rezim ishrane, ako budem nastavio tako bice sve bolje.
                  Ima naravno jos stvari koje mogu da popravim i opet se ticu nekih distrakcija ali sam u postojecim uslovima zadovoljan kako se nosim sa njima.

                  Da ne duzim krenula nedelja idemo po bockuuuu!
                  Glgl svima uzmite im sveee!

                  Click image for larger version

Name:	4to mesto slowburn 16.5.png
Views:	1
Size:	20.9 KB
ID:	255

                  Comment


                  • #99
                    Update dani 146-148

                    114 turnira


                    bankroll: $7084

                    Plus/minus:+346

                    Pokerking $1912

                    GGnetwork: $1802

                    Ipoker 3064 eur

                    Nastavio sam sa igrom u dosta dobrom fokusu, imao dobre foldove i nisam mnogo spotova propustao. Jos uvek imam preflop mesta za poboljsanje i to mi je fokus ovih dana.
                    Bilo je lepih stativa, dosta deepova, brdo finala i polufinala, ceka se veca bocka

                    Zurim da krenem gl all!


                    Click image for larger version

Name:	prvi 4.4.png
Views:	1
Size:	24.9 KB
ID:	256

                    Comment


                    • Update dani 149-152

                      199 turnira

                      bankroll: $7200

                      Plus/minus:+116

                      Pokerking $2034

                      GGnetwork: $1625

                      Ipoker 3219 eur

                      ***(2 turnira van challenge-a nisu uracunata)

                      Igra je ostala na solidnom niovu, fokus odrzavam na prilicno visokom niovu, pomaze dosta to sto sam u callu sa par kolega koje igraju isto pa manje zavozavanja ima a i vreme prolazi brze
                      Gledao sam neke resteal spotove koje mogu jos da poboljsam. takodje imam trenutke, doduse ne tako ceste, gde nesto lighter zovem a i povremeni spew. Medjutim to je pod kontrolom i ne opterecujem se u toku igre mnogo pa sam zadovoljan.

                      Idemo pauza 3 dana pa se vracamo u nedelju, sunday funday!


                      Click image for larger version

Name:	1vo 2r.png
Views:	1
Size:	611.2 KB
ID:	257

                      Comment


                      • Lele vežu se plusni updejti.Vreme je za neki minus? Glgl samo tako napred profesore

                        Comment


                        • Originally posted by Balestrini23 View Post
                          Lele vežu se plusni updejti.Vreme je za neki minus? Glgl samo tako napred profesore


                          Takozvana Dobjanska kletva radi

                          Salim se nije lose BE nedelja, uzimam svaki dan. Sto rece neki pametan covek, da nisam igrao u nedelju...

                          Comment


                          • Update dani 153-154

                            79 turnira

                            bankroll: $7270

                            Plus/minus:+70

                            Pokerking $1929

                            GGnetwork: $1715

                            Ipoker 3296 eur

                            Posle duzeg vremena update, vratio sam se u Srbiju i posle sredjivanja set up-a idemo u jednu kasnu sesiju.
                            Nisam imao vremena ni da igram ni za bilo sta drugo, tako da sam nestrpljiv da krenem.
                            Za septembar je plan da igram koliko god mogu i da krenem u ozbiljnije vezbanje ali necu nikave ciljeve ovde da postavljam, imam snagu i odlucnost da mogu i bez toga.
                            Idemo u zavrsnicu jako!


                            Click image for larger version

Name:	2r prvo.png
Views:	1
Size:	351.7 KB
ID:	276

                            Comment


                            • Update dani 155-156

                              77 turnira

                              bankroll: $7767

                              Plus/minus:+497

                              Pokerking $2556

                              GGnetwork: $1597

                              Ipoker 3285 eur

                              Igram i dalje solidno u fokusu sam dobrom i nemam mnogo prosipanja.
                              Dobro foldam, agresija se povecala znacajno jos malo 3beta i 4beta vise i kod PKO-a jos nesto da rasirim range-ove.
                              Znaci mi kad radim sa djacima predejmo lepo mnoge stvari koje su i meni bitne.
                              Usli smo u cetvrtu cetvrtinu challenga i moze da se namirise kraj :d

                              Dobra fora na WPN-u mozes odmah da dupliras winnings na kraju turnira, lepo okockavanje za prave kockare
                              Bukvalno ne mrdam misa kad izadje i pocne da treperi ovo kao da sam 7mi razred kad smo rokali manju vecu u Visu


                              Click image for larger version

Name:	5 pko plo.png
Views:	1
Size:	403.5 KB
ID:	277

                              Comment


                              • Update dan 157

                                39 turnira

                                bankroll: $8924

                                Plus/minus:+1157

                                Pokerking $3476

                                GGnetwork: $1757

                                Ipoker 3355 eur

                                Lep dan sto se rezultata tice a i igrom sam vrlo zadovoljan.
                                Bio sam nervozan u drugom delu sesije ali nisam dozvolio da utice na igru sto je odlicno.
                                Pisem ovo posle poraza u finalu pa nisam bas raspolozen za dugo cavrljanje kao sto nisam bas ni za igru ali su barem odbojkasi pobedili i Novak ce ce nadamo se. One fantome sto igraju fudbal necu ni da pominjem.
                                Srecno i vidimo se za stolovima.


                                p.s Sharkscope ne upisuje dobro WPN PKO turnire, milsim da je u pitanju zadnji bounty ali nisam sto posto siguran

                                Click image for larger version

Name:	8$ PKO Pokerking.png
Views:	2
Size:	38.8 KB
ID:	278

                                Comment

                                Working...
                                X