Announcement

Collapse
No announcement yet.

Od $200 do $10000 za 120 dana - MTT

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Svaka cast, odlicno ide ovaj challenge. Samo tako dalje!

    Comment


    • #62
      Update dan 59&60


      135 turnira bez reentrija

      bankroll: $1968

      Plus/minus: -366

      Winamax: 1160eur

      GGnetwork: $806

      Ove 2 sesiie su su bile rolerkoster emocija.
      U prvoj sesiji sam imao mozda najvise kvalietinih deepova ikada, a sigurno od pocetka challanga.
      Kad kazem kvalitetnih mislim na jedan od prvih 5 stackova u 40 ili 50 ljudi na masnim trunirima.
      Delovalo je kao da cui da zavrsim challenge tog dana

      Medjutim sve se izjalovilo jedan po jedan i to je bio bas tezak pad pad za mene mentalno u kracem periodu se to izdesavalo i raymilsjao sam da prekinem sesiju da se iskuliram.
      Ponovo sam pobedio svoje emocije i nasatvio da palim sve bukvalno do kraja.
      Igrao sam sesiju u kojoj sam palio turnire 12+ satii uvek imao 12 stolova bez izuzetka.
      Sutrasnja sesija je bila slicna sto se tice rezultat , par ranih deepova finala na manjim truniriam ali nista bolej od 7og.
      nastavio dalje nije pustilo i eto rezultati nisu sjajni.
      Ono sto je bitno je da je igr abila veoma solidna cak i u vreme psiholoskog down-a i da sam uspeo da prebrdoim.
      Osecam se samopouydano i ynam da cu da izdominiram, samo treba da se iskuliram bolej ka dide lose.
      Uticao j i umor na moje mentalno stanje, prosle nedlje sam bas bio u izuzetno jakom tempu.
      Malo sad vracam pocetak sesije ranije, pa cu uspeti i bolje da se odmorim.
      Ubacujem i ipoker malo u mix tako da idemo sad na 2 sajta

      Comment


      • #63
        Update dan 59&60


        125 turnira

        bankroll: $1924

        Plus/minus: -44

        Winamax: 1020eur

        GGnetwork: $655

        Ipoker 249e


        (prebaceno 200 sa GG na Ipoker)

        Ubacio sam i Ipoker i osim nesto losijeg softvera, igre su bas dobre, nema previse ljudi a i dalje je soft. Treba se navici na drugaciju dinamiku ali isplati se.
        Break-evnish rezultati., igra je dosta bolja od rezultata, stabilizovao sam skoro sve aspekte, tu i tamo napravim looser call i nekad preteram u agresiji ali vecinu vremena sam zadovoljan.
        Brdo stativa na zanimljivim turnirima ali bitno da se stvartaji sanse doci ce i pogodak.
        Cilj za napredak je PKo ICM spotovi, gde sam krenuo da radim ali tek zagrebao po povrsini.



        Comment


        • #64
          Update dan 63


          60 turnira

          bankroll: $2898

          Plus/minus: +974

          Winamax: 2100eur

          GGnetwork: $563

          Ipoker 235e


          Igrao sam dosta dobro kroz sesiju,, bilo je stativa pregrst,: 2 finala, 2 polufinala jos dosta deepova, na kraju je pustio Big Bang na Winamaxu!
          Uspeo sam da zadrzim igru na soldinom nivou i posle puno stativa da nastavim da palim turnire i smireno pristupam igri.
          U presudnim trenucima sam donosio dobre odluke i gledacu da nastavim tako.
          Posle vikend odmora nastavljamo jako!



          Click image for larger version

Name:	Big Bang prvo.png
Views:	2
Size:	308.4 KB
ID:	226


          Attached Files

          Comment


          • #65
            Update dan 64


            63 turnira

            bankroll: $2788

            Plus/minus: - 110

            Winamax: 1936eur

            GGnetwork: $587

            Ipoker 265e

            Danas sesija od 14ha (nazalost jer sam ispao na zadnjim turinirima brzo inace sam palio 12ha turnire/
            Zadovoljan igrom i fokusom u vecini sesije, imao sam neke diskutabilne call*ove posebno u ranoj fazi, kao da mi je fokus slabiji jer je jos rano i da malo vise zovem/
            Poradicu na koncetraciji u ranoj fazi ne zelim da blidujem blajndove.

            Imao sam par finala i jos nekih zanimljivih deepova i na kraju mali minus sto je ok jer smo se dosta buyinovali danas.
            Idemo sutra u prednovogodisnji zalet da zavrsimo u jakom stilu ovu 2022.

            Gl!

            Comment


            • #66
              Update dan 65


              36 turnira

              bankroll: $3067

              Plus/minus: +279

              Winamax: 1905eur

              GGnetwork: $574

              Ipoker 588e


              Igrao sam dosta dobro, seisja je bila kraca jer sam imao obaveza, a i bio j e maintenance na GG-u pa je bilo manje partija, ali je bila plodna.
              Smanjio sam lose callove koje pravim zbog nedostatka koncetracije i malo bolje usao u dinamiku na Ipokeru koja je dosta tight sa izuzecima koji su ultra wide



              Click image for larger version

Name:	reb10.png
Views:	1
Size:	306.4 KB
ID:	227



              Comment


              • #67
                Update dan 66-70


                190 turnira

                bankroll: $2685

                Plus/minus: -382

                Winamax: 1852eur

                GGnetwork: $688

                Ipoker 145e


                Igra je bila uglavnom vrlo dobro, osim u nekim situacijama kad sam malo preterao sa satima i umor je uzeo danak.
                Ipoker je bas upropastio situaciju, broj 2 outera koji sam izgubio za ozbiljne stekove u ozbiljnim fazama je bas ogroman, a sa druge strane zbog 10e i 5e rebuy turnira buy in tamo se dosta povecao.
                Kao slag na tortu je doslo to sto oko praznika regova ima ynacajno manje a fisheva nikad vise i naravno, kao sto to obicno biva, u takvim sesijama ste ili dosta profitabilni ili se pravi minus, nema sredine.
                Uglavnom bilo kako bilo cekamo da ipoker pusti a mogao bi i neki serijalski na Winamaxu


                Click image for larger version

Name:	monster mali prvo.png
Views:	1
Size:	82.6 KB
ID:	228



                Comment


                • #68
                  Update dan 70-74



                  203 turnira

                  bankroll: $2264

                  Plus/minus: -421

                  Winamax: 1426eur

                  GGnetwork: $748

                  Ipoker 90e


                  Rezulati kazu dosta, vrlo brutalna nedelja gde je bukvalno bilo nemoguce da osvojim nesto.
                  Toliko je dobrih bad beat stories ali ne zelim da pisem o tome.
                  Prva stvar je da nema predaje nastavljamo borbu jako i nemilosrdno
                  Drugo da je igra bila dosta solidna iako je run bio los sto takodje raduje.

                  Nisam spew-ovao stackove i nisam ulazio u periode wide call-a.
                  Bilo je gresaka naravno, treba da pregledam spotove u kojima sam branio 3bet kao i jos malo limpovane BvB spotove.

                  Na kraju zelim da dodam da pritisak zavrsetka challenge-a na vreme pocinje da se pojacava i to mi se ne svidja.
                  Naravno deo challenge i jeste vremensko ogranicenje i normalno je da se oseca pritisak ali ne zelim da mi to utice na igru na jurenje spotova ili igranje super dugih sesija da bi vadio minus.
                  Pre svega to sto sam napisao ovde ce vec da oduzme deo pritiska a i na kraju krajeva i da se ne stigge na vreme nije smak sveta, samo cu nastaviti da vidim koliko dana ce mi biti potrebno.
                  Konacno, mogu da zavrsim na vreme i potrudicu se koliko mogu, matematika je idalje na mojoj strani, osim onog dela RNg-a na koji takodje mogu delimicno da uticem.
                  Tako sto cu da igram vise manjih fieldova gde je standardna devijacija mnogo manja.
                  To sam vec sebi rekao vise puta ali nisam ustajao na vreme da krenem sesiju i kada sam mogao. tj kad nisam imao obaveza oko porodice.
                  To mi je prvi zadatak na kome treba da radim a zatim i stvari na igri kao i u mentalnom delu.
                  Dugacak rant ali bilo mi je potrebno i sada cu lakse da se uhvatim u kostac sa samim sobom.




                  Comment


                  • #69
                    Update dan 75-77



                    150 turnira

                    bankroll: $2180

                    Plus/minus: -84

                    Winamax: 1226eur

                    GGnetwork: $738

                    Ipoker 216e (ipoker balance je sad u limbu zbog toga sto je pukla mreza pa se ceka refund)

                    Nisam igrao mnogo, imao sam puno obaveza privatnih/
                    Ugrabio sam vreem da pregledam ruke i nasao opet neke manje leakove koje se pojavljuju periodicno verovatno zbog loseg rana.
                    Negde sam previse agresivno blefirao a negde malo lighter zvao i takodje opet malo smanjio preflop agresiju.
                    Definitivno moram bolje da se fokusram i da izbacim sve sto je u mojoj moci.
                    S druge strane svakako ne pomaze sto ranujem dosta lose i pored puno prilika nije bilo znacajnije realizacije.
                    kao tresnju na vrhu torte je bilo to sto sam na jednom turniru na ipokeru bio 2 od 4 sa preko 50 bba i ogromnim fisem chip leaderom sa 10 bba vise a 3 i 4 ispod 20 bb-asam se samo izblajndovao.

                    U tom trenutku je mreza za mene pukla a oni su nastavili da igraju zavrsio sam 3ci kao i na jos nekoliko deepova na ipokeru gde c
                    ekam refund ali da li ce da mi daju po icmu ili kako vec nemam pojma, ali boricemo se.

                    Postovacu neke ruke cim nadjem vremena, sad pisem ovo i zavrsavam idem da probam da se ranije uspavam da bih krenuo ranije posle jutarnje setnje.
                    Srecno svima !

                    Comment


                    • #70
                      Update dan 78-80



                      180 turnira

                      bankroll: $2817

                      Plus/minus: +637

                      Winamax: 1028eur

                      GGnetwork: $852

                      Ipoker 937e

                      Malo su rezultati okrenuli, sad bi bilo dobro da jasemo talas
                      I dalje je bilo jos stativa za neke vece skorove ali ne zalim se.
                      Igrao sam solidno vecinu vremena, uvideo da sam nesevesno napravio problem gledajuci $5 buy inove kako manje bitne i onda ih tako i igrao. leak koji se ponavlja kroz godine, da manje limite igram losije kad miksujem.
                      Zato sam odlucio da par dana igram samo $5 i vratim koncetraciju.




                      Click image for larger version

Name:	5r 30jan.png
Views:	1
Size:	580.9 KB
ID:	229


                      Click image for larger version

Name:	daily big5.png
Views:	1
Size:	333.3 KB
ID:	230

                      Click image for larger version

Name:	monster 5 drugi 30jan.png
Views:	1
Size:	57.3 KB
ID:	231

                      Comment


                      • #71
                        Update dan 81-83



                        137 turnira

                        bankroll: $2521

                        Plus/minus: -294

                        Winamax: 861eur

                        GGnetwork: $703

                        Ipoker 957e

                        Malo sma igroa bezvoljno ovh dana, nije ni preagresivno ni previse tajt nego vise onako neimspirativno.
                        Malo zamor materijala verovatno, ali gledacu da se pozabavim energijom u narednom periodu

                        Kratak i bezivotan update kao i moja igra

                        Comment


                        • #72
                          Update dani 83-85



                          99 turnira

                          bankroll: $3046

                          Plus/minus: +525

                          Winamax: 640eur

                          GGnetwork: $753

                          Ipoker 1653e

                          Igrao sam dosta fokusiranije, povecao energiju tokom sesija i borio se sve vreme da je odrzim sto duze.
                          Svaki put kad dodjem do neke male pobede protiv sebe, poevcava mi se samopouzdanje i znam da idem u dobrom pravcu.

                          Sto se tice samih trunira bilo je brdo finala i odlicnih prilika, moglo je biti bolej sto se tice rezultata ali napravio sam neke greske u finalima koje su me kostale i sad sam bacio fokus na pregledavanje nekih spotova u finalima.
                          Postflop spotovi u finalima su daleko nezgodniji zbog icm-a koji nije tako lako implementirati postflop.


                          Comment


                          • #73
                            Update dani 85-86



                            91 turnir

                            bankroll: $3440

                            Plus/minus: +296

                            Winamax: 540eur

                            GGnetwork: $843

                            Ipoker 2057e

                            Igrsa je bila soldina, u nekim spotovima je moglo bolje, posebno jos vise folda na riveru.
                            Nisam stigao da uradim neke stvari koje sam plnirao jer su mi iskrsle privatne obaveze ali iskoristicu ovaj vikend predstojeci da to uradim.
                            Generalno sam stabilniji i potrudice se da nastavim sa takvim pristupom . Jos samo Winamax da pusti, vreme mu je odavno bilo






                            Click image for larger version

Name:	drugo 2r 15 feb.jpg
Views:	1
Size:	91.1 KB
ID:	232


                            Click image for larger version

Name:	5r 13feb.png
Views:	1
Size:	31.2 KB
ID:	234


                            Comment


                            • #74
                              Update dani 87-89



                              128 turnira

                              bankroll: $4687

                              Plus/minus: +1247

                              Winamax: 1104eur

                              GGnetwork: $881

                              Ipoker 2702e


                              jasemo talas, dosta dana u plusu, pripremamo se psihicki da se malo (nadam se) preokrene

                              Igra je bila dosta dobra, dosta hero foldova i kontrolisana agresija. Imao sam, naravno, neka prosipanja ali nije bilo strasno.

                              Ono sto je dosta bitno je da sam izbacio neke turbine i pravila za renetry i late reg sam posotrio.
                              Takodje gledam da odigram sto vise manjih fieldova.
                              Sve ovo sa ciljem smanjenja varijacije i za sada se bolje osecam (ne skodi i plus )


                              Click image for larger version

Name:	BH 22 feb 10eur ipoker.png
Views:	1
Size:	92.1 KB
ID:	235

                              Click image for larger version

Name:	derby 21 feb.png
Views:	1
Size:	163.1 KB
ID:	236

                              Click image for larger version

Name:	10 bvh spec 22 feb.png
Views:	1
Size:	119.9 KB
ID:	237

                              Comment


                              • #75
                                Update dani 90-92



                                125 turnira

                                bankroll: $4345

                                Plus/minus: -340

                                Winamax: 904eur

                                GGnetwork: $781

                                Ipoker 2660e


                                Solidno sam igrao, bilo je dosta stativa ali ne i da pusti do kraja.
                                Nisam stigao da radim ono sto sam hteo, uzecu jos jedan slobodan dan da nadoknadim.
                                Kratak update, pisemo se uskoro!

                                Comment

                                Working...
                                X