Announcement

Collapse
No announcement yet.

Od 200 eura do 10.000 eura za 3 meseca - NLHE Betkings

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Update:

    iz nepredvidjenih razloga nisma mogao par dana da igram a onda kad se vratio i bio spreman za dominaciju sajt ima tehnicke probleme, koji jos traju.
    Ako jos jedan dan ne rese, selicu se na drugi skin iste mreze, nista nas ne sme iznenaditi!

    Comment


    • #17
      Kako ide ? Jer ima buraz 3333 ? Proslo mesec dana

      Comment


      • #18
        Ja sinoc kataklizma ! Igrao sam neke manje turnire sve me pprodalo sto moglo . Mjakemi ne znam sta da radim nije moguce da uletim kraljevi na keceve da mi zandare rusi kec zandar dame od kralj deset I imao sam cekanje kentu boju on treci par nista nije doslo .

        Comment


        • #19
          nema ovde nigde niko ja sam sa sobom hahaha . zanimalo me bas dali moze al nema nista od svega vidim ja , valjda bi pisao da dobro ide hehehe jbg kazem ti ja tesko tolke pare u poker za tolko malo vreme da se naprave

          Comment


          • #20
            Click image for larger version

Name:	05d80c6a9b763d7445ea7c84ad97df7a5585651cf432c13a57c91158c770974e.jpg
Views:	1
Size:	37.0 KB
ID:	80 Test

            Comment


            • #21
              Bio sam u Grckoj a nisam imao net u stanu pa nisam mogao da igram, pre toga sam igrao par dana i prosao lepo, jos mi nisu sredili da uploadujem slike, update sledi u subotu uvece

              Comment


              • #22
                Nisma precizirao koje subotu cu updateovati, tako da tehnicki na vreme se javljam
                Nisam uopste igrao, vratio se u Grcku, internet mobilni je sranje koje puca non stop, mislio sam da ne uzimam fiksni internet jer mora minimum 2 godine ugovor ali ipak moram, cekam da mi uvedu, do tada nista od igre.
                Baterije se pune, sa mojiom decicom uzivancija tako da se dominacija ne dovodi u pitanje odmah cim uvedu...

                Comment


                • #23
                  Konacno uspeo da vezem 2 dana igre i posle duze pauze lako je islo bez zavozanja i lep plus konacno. Izasli smo u green i sad samo da nastavimo tim tempom/
                  Posto zbog tehnickioh problema nisam mogao da igram na Betkingsu vise, prebacio sam na Allinasia ista mreza sve isto, osim skina tako da nista se u principu ne menja, jedino je cashier samo u dolarima pa ce se tako i pratiti ali Chg ostaje u evrima.
                  Novi nick je GTOGerovit posto naravno ne moze da bude isti

                  Posto ponovo nesto zeza sa slikama i to samo mene, napisacu stanje a videcu da neko postuje umesto mene slike barem dok se ne resi.


                  Trenutno stanje 276$


                  ****Posebna napomena: posto nisam iz objektivnih razloga, tj nedostatka interneta i nemogocnusti resavanja istog dugo vremena, produzicu challenge za 25 dana, to je krace nego sto su trajali problemi ali necemo da preterujemo sa produzavanjem****

                  Comment


                  • #24
                    Click image for larger version

Name:	image_81.png
Views:	1
Size:	34.9 KB
ID:	81 Slika stanja 26.07

                    Comment


                    • #25
                      Nastavlja se letnja dominacija, igram po 5 do 6 stola i gledam da iskoristim svaki spot da maksmalno value izvucem od rekreativaca. Bolje mi je nego 10 stola i onda sa tajt regovima krljanje za rejk, barem na nl10 i verovatno na nl25 a posle cemo videti.

                      Trenutno stanje $397, smesi se nl25 uskoro ukoliko se ovako nastavi.
                      Uz coaching sesije i provodjenje maksimalno vremena s decom na plazi i u setnjama, jako sam zadovoljan sto uspevam da odigram za chalenge.
                      trenutno ne igram nista drugo, ne bi ni imao vremena i ovako mi bas odgovara.

                      Srecno za stolovima, do sledeceg citanja!

                      Comment


                      • #26
                        Ko kaze da se ne mogu blefirati fisevi na nl10
                        Napadamo kepovane rangeove
                        I naravno pokazati za tilt faktor

                        Click image for larger version

Name:	20170810 No Limit Holdem - $0.05_$0.10 - Hand History.png
Views:	1
Size:	296.1 KB
ID:	86

                        Comment


                        • #27
                          Grebem kao hrcak dolar po dolar do nl25, nazire se svetlo na kraju tunela...
                          Danas malo nedeljni mtt-i grajnd gajba je u znaku velike bocke, oseca se zabod u vazduhu...

                          Comment


                          • #28
                            Click image for larger version

Name:	Update 20 avgust.png
Views:	2
Size:	20.7 KB
ID:	93

                            Jos 5 bi-a, ko je nl10 grajndao ni pako mu tesko nece pasti!

                            Dajem gas ovih dan iskoristicu zadnje 2 nedelje u Perei da dam ovom Challenge-u, nema odustajanja nikad idemo do pobede!

                            I sledi plan do 5og septembra:

                            https://youtu.be/Htm0pTVl5Z0?t=15


                            Dnevno igrati 6 sati minimum, sesiaj pre negos e deca uspavaju od 2 i po sata i jos 3 i po sata minimum posle 10
                            Review svakog pota veceg od 20 bba u pokercraftu
                            Postovati sve ruke iole zanimljive za diskusije ovde
                            Update barem jednom u 2 dana

                            Comment


                            • #29
                              Triple range merge, blokeri, ne blokiranje fdova, bekdorovi malo zakasneli pio solver bi odlepio od ovakvih poteza regova na gg mrezi...


                              Click image for larger version

Name:	Reg donk overbetuje river.png
Views:	5
Size:	325.0 KB
ID:	97



                              Betovanje mucki i protiv regova...
                              Nije toliko bitna sto su mojji gateri stigli i blokira smao nuts flush drawove koje ne bi valjda rejzovao na turnu, znaci izi kol..


                              Click image for larger version

Name:	image_98.png
Views:	1
Size:	312.8 KB
ID:	98
                              Attached Files

                              Comment


                              • #30
                                I tako, bland po blajnd, stack po stack stigli smo i do nl25!!!

                                imam osecaj kao da sam presao na nl10000 nadam se da nece da me movedownuju za dan tamo gde ne respectuju moje rejzove

                                Click image for larger version

Name:	Stanje 22.08.png
Views:	3
Size:	35.9 KB
ID:	99



                                Plan se ne menja, stize mi pojacanje da se ne zavozam dok igram vec da me zavozava lasica sa svojim murdarijama, idemo jakoooo

                                Click image for larger version

Name:	Nl25.jpg
Views:	1
Size:	6.3 KB
ID:	100


                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X