Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prestavljanje: MilosNo1

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prestavljanje: MilosNo1

    Pozdrav svima, moje ime je Milos, imam 19 godina i zivim u bg-u. Igram pod nickom MilosNo1. Do sada uglvanom na Starsu a od skoro sam presao na PartyPoker.

    Poker igram jos kao klinac sa drugarima retko i na fejsu, a na starsu sam krenuo da igram u februaru 2017.

    Kad sam krenuo nakon pocetnog neuspeha na sng 9-max turnirima presao sam na heads-up hyper 3.5$ i jako dobro prolazio. Imao samo roi oko 3%, i nakon mesec dana sam presao na 7$ i tu imao oko 4% ev nakon 3k partija u aprilu.

    E onda sam se bio osilio, krenuo da jurim neke druge igre. Igrao spin and go na starsu u 15$ gde sam bio nakon 3k partija break even. Ali su me upropastili MTT turniri koje sam igrao i po 100$ ulaz a roll sam imao oko 2k$. Tu sam bio los recimo oko 2k$ nisam imao neki zabod da me izvadi. Uporedo sam i grindao hu sng-ove pa sam tako imao love. E onda sam poceo da kupujem akcije od igraca na 2+2 forumu isto van svog bankrolla i tu sam pukao recimo oko 700$. Mislim da je to idalje profitabilno ali trebao sam imati roll 5k dolara samo za to. Cak su svi igraci od perioda kad sam poceo da ih igram do kraja godine napravili profit al bas kad sam ih ja igrao nigde ih nije bilo.

    Najveca glupost na kojoj sam gubio pare su oni novi spin and go max. Igrao sam limit 15$ i na pocetku bio u plusu nekih 250-300 dolara gde sam pomislio da je igra mnogo profiyabilna da bih bukvalno za par dana izgubio 800$.

    Onda opet krenem heads up i opet napravim pa prospem na onim KO hyper tunriirma. Gde je rejk ogroman. Te turnire mogu da pobedjumem sa nekim marginalnim roi-em tipa 5%, jednostavno rejk je ogroman a prilicno sam siguran da ih igram gotovo perfektno.

    I tako sam ja ostao bez love na oba sajta igrajuci raznorazne igre umesto one u kojoj sam specijalista. Mada iskreno ne zalim jer sam mnogo jaci igrac zbog svega toga. Iz doba kad sam na heads upu zaradjivao 700$ mesecno ja nisam u live igri znao nista. A sada uz pomoc online vezbanja tunira i svega, live pobedjujem bas dobro. U proseku sam u plusu 6-7 hiljada na vece kes igre. I to cesto samo par sati igre.

    Ovaj sajtsam sinoc otkrio slucajno, nije mi jasno kako ranije nisam naletao a cesto trazim na internetu. Od sada planiram da igram heads up i spin and go na partypokeru. I satelite za one live turnire. Osvojio sam kartu za finalini tunrir satelit ove nedelje koja vredi 530$ za milioms live 5300€ u nemackoj. I gde krecem sa oko 2 i po pocetna steka. To kad bih uzeo bilo bi extra.

    I tako pozdrav svim pokerasima, puno srece u novoj godini!

  • #2
    Dobrodosao Milose, drago nam je da vidimo nova mlada lica kod nas, srecno sa Party millions satom i javljaj sve sto ima novo
    Neka varijacija bude uz tebe!

    Comment

    Working...
    X