Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pozdrav

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav

    Pozdrav dečki. Ja sam Luka aka CoreySteel. Sam admin/mod slovenačkog PokerPro-ja i član Team-a PokerStars Pro Online. Sa pokerom se bavim ~8 godina, moja igra je Fixed Limit Hold'em.
    Nisam najbolji na srpskom, zato ću uglavnom čitati forum i neću pisati previše stvari

    GL svima!

  • #2
    Dobrodošao!

    Comment


    • #3
      Dobrodosao, Luka Ne ide ti lose srpski, pricaj kako je to biti Pokerstars Pro

      Comment


      • #4
        I mene bas to interesuje (a koga ne?)
        Kako se uopste prikljuciti.. I zar jos uvek ima akcije na fix limitima, mislio sam da je to odavno zamrlo

        Comment


        • #5
          Pozdrav Luka, drago mi je da si tu i pisi na srpskom slobodno odlicno ti ide.
          Kao i ostale i mene zanima kako je to biti pokerstars pro a naravno u okviru onoga sto bi mogao da nam otkrijes
          I kakve je stanje LHE igara? Mnoge formate su ljudi proglasili mrtvim a da su oni itekako zivi! Kakva je situacija s LHE, pocev od limit ana kojima bi moglo da se zivi solidno od igre?
          Imas neki savet za nase clanove tipa: kako postati profesionlani poker igrac nesto na sta posebno obratit i paznju osim recimo BR-a i rada na igri?
          Kad bi mogao sve ispocetka da li bi nesto uradio drugacije?

          Ispisah wall of text kao da je AMA a reko si necu puno da pricam

          Comment

          Working...
          X