Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vozdrav!

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vozdrav!

    Pozdrav svima, ja sam Marko, '91 godište sam, živim na Vračaru i bavim se pokerom profesionalno od 1.Januara 2013-e godine.

    Počeo sam kao hobby igrač bez ikakvih predznanja i sa minimalnim iskustvom a onda sam se u pridružio "Gerov1t online" stakeing/coaching grupi.

    Bilo je teško na početku ali uz pomoć coacheva i vrednim radom sam već za nekoliko meseci naučio basic stvari i beatovao micro limite.
    Odlučio sam se za 6max sng format i dan danas igram na njemu. Najveći uspeh mi je 6-7% dugoročnog roi-a na pokerstars 6max sng 7$.
    Bilo je dosta uspona i padova ali nisam odustao iz prostog razloga što poker kao posao ima velike prednosti.
    Sam organizuješ svoje radno vreme, radiš od kuće i daleko je manje stresno od toga da ti neki šef priča kako treba da radiš za bednu platu od 150-200e u ovoj tužnoj zemlji. Jedina mana pokera je to što ne sme ništa da se planira u vidu profita s obzirom na to da se igra na dugoročnost i najbitnija je ispravna igra. Kvalitet ispliva na kraju krajeva a koliko će brzo isplivati zavisi samo od mene kao igrača i mog zalaganja, rada na igri (uz rad sa coachevima) i broja turnira (provedenih sati igrajući).

    Trenutno igram 5.5 i 11e 6max sng-ove na Microgaming mreži i nadam se da ću do kraja godine uspeti da napravim roi od 5-10% ali više o tome će biti u odeljku za challenge uskoro.

    Pozdrav svima!




  • #2
    Daj taj challenge da bacamo side bet

    Comment

    Working...
    X