Announcement

Collapse
No announcement yet.

Od 200 eura do 10.000 eura za 3 meseca - NLHE Betkings

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od 200 eura do 10.000 eura za 3 meseca - NLHE Betkings

    Pozdrav drustvo,

    resio sam da napravim izazov da dokazem sebi da mogu da imam disciplinu da igram micro limite i da se vratim u grajnd mod posle duzeg vremena manjeg igranja u kome sam se vise posvetio djacima.
    Takodje bih voleo da pokazem nevernim tomama da je moguce pobediti poker u 2017 krenuvsi od najmanjih limita bez hud-a, da je moguce "pobediti rejk" i da motivisem sve koji bi zeleli da krenu u poker ili su vec u pokeru da mogu uz predan rad i posvecenost da uspeju. Nadam se da cu motivisati i neke djake da vrate veru i nastave jace.
    Ovo zvuci kao da sam vec dobio challenge ali nazalost nisam Borba tek krece i bice krvava!
    Krecemo od nl10 (najmanji limit na Betkings sobi) i igramo sa BRM-om od 20 buy in-a za naredni limit movedown sa 15 buy ina
    Sto ce reci za NL25 mi treba 500$ a vracam se na nl10 ako se spustim na 375$ (nadam se da nisam izmalerisao priv movedown vec)
    Dozvoljeno mi je da uradim jedan reload u iznosu od 200 eura ako stvari krenu po zlu.
    U profit racunam i rakeback i druge promocije koje budu ranovale na sajtu.
    Pokusacu da updateujem posle svake sesije.

    Click image for larger version

Name:	Pocetak.png
Views:	3
Size:	208.2 KB
ID:	75


    Evo pocetnog stanja, jedva cekam da krenem tako da idemo odmah jakooooo kao raketaaaa

    Click image for larger version

Name:	giphy-downsized.gif
Views:	1
Size:	871.3 KB
ID:	76

    Attached Files
    Last edited by Gerov1t; 2nd June 2017, 01:38.

  • #2
    Prva sesija je prosla sa solidnim minusom, pored par padanja za po 150 bb'a protiv 2 outa i slicno,koji su nebitni, pravio sam dosta gresaka.
    Nisam se prilagodio player pool-u nego sam berelovo vise nego sto treba, 3betovao wider za blef, sajzinzi su mi bili losi tipa autoplit pola pota cbet ili 1/3 protiv atomskih fiseva...
    Takodje mi je i problem to sto novac nije chalenging ni malo sto vodi laksim callovima i betovima za blef nego sto treba
    Gameplan
    1. 3bet preflop mnogo vise mergovano
    2. Berelovanje samo sa mnoooogo equitija
    3. Bet za value mnooogo thiner
    4. Raise za value mnooogo thiner
    5. DISCIPLINA! solidniji poker, folduj na raise, ne opaljuj treci berel protiv coveka koji zove K-high shove na Ahigh 3 u trefu bordu (true story)

    Ukratko za sad sitni su sati, ubacivacu i neke zanimljive ruke i jos svasta nesto kad bude bilo prikladnije vreme.

    Do sutra, srecno za stolovima!

    Comment


    • #3
      Iako si pricao da ces da se odlucis ipak za SNG na kraju ispade cash,bas mi je drago zbog toga i to na Betkingsu,taman da otklonis neke dilemice

      Ja iskreno mislim da sa tvojim znanjem ovaj celendz ce lagano da prodje i naravno navijam za to! GL GL

      PS Ocekujemo neke ruke i analize da pokazes ljudima koliko znas,mada tesko na NL10

      Comment


      • #4
        Originally posted by RoadToNL500 View Post
        Iako si pricao da ces da se odlucis ipak za SNG na kraju ispade cash,bas mi je drago zbog toga i to na Betkingsu,taman da otklonis neke dilemice

        Ja iskreno mislim da sa tvojim znanjem ovaj celendz ce lagano da prodje i naravno navijam za to! GL GL

        PS Ocekujemo neke ruke i analize da pokazes ljudima koliko znas,mada tesko na NL10

        Lakse mi je bilo da uklopim csh, ide leto mogu da igram kad hocu, krace sesije itd
        Hvala na lepim zeljama, trudicu se mada bice borba bas krvava ako se po jutru dan poznaje
        Ruek i analize sigurno kacim snimio sam lep broj bas a i otkrio da mogu sve da se vide u jako zanimljivom dodatku koji ima Betkings a to je Pokercraft gde mogu da se vide sve ruke, ima i ev grapha, protivnika itd, jedino je jos u beta fazi pa ne radi sve jos uvek

        Comment


        • #5
          Originally posted by Gerov1t View Post
          Nisam se prilagodio player pool-u nego sam berelovo vise nego sto treba, 3betovao wider za blef, sajzinzi su mi bili losi tipa autoplit pola pota cbet ili 1/3 protiv atomskih fiseva...
          Takodje mi je i problem to sto novac nije chalenging ni malo sto vodi laksim callovima i betovima za blef nego sto treba
          Gameplan
          1. 3bet preflop mnogo vise mergovano
          2. Berelovanje samo sa mnoooogo equitija
          3. Bet za value mnooogo thiner
          4. Raise za value mnooogo thiner
          5. DISCIPLINA! solidniji poker, folduj na raise, ne opaljuj treci berel protiv coveka koji zove K-high shove na Ahigh 3 u trefu bordu (true story)


          Danas bolji dan, vratio sam polovinu minusa i ono sto je bitnije u 70% vremena igre sam igrao disciplinovano i postovao gameplan od juce
          Povecao sam sizinge dosta, raiseovao thiner za value, mogao sam jos thiner da betujem za value, mergovao sam 3bet prilicno mada sam se tu cesce vracao u autopilot
          Opet sam imao nekoliko diskutabilnih call-ova ali su neki od bluff catchova uspeli tako da je bilo dobro , resulst orieneted FTW!
          Takodje u par navrata sam zbog novca koji nije izazov odigrao marginalne poteze.
          Znaci mi dosta sto sam napisao ovo juce jer sam se vracao puno puta da vidim sta sam napisao u fazonu magarcino sam si sebi napisao postuj to (ovo kao povratak u buducnost i to)

          Uglavnom to bi bilo to laku noc i gl za stolovima!

          Comment


          • #6
            Zadnja 2 dana je bilo bas skokovito, gore dole sve vreme kao da igram spingo a ne cash pri cemu nisam ni mnogo ruku odigrao.
            Imao sam periode discipline dobre i periode apsolutnog spew-a, i tako su i rezultati isli. Na kraju negde oko be za ova 2 dana, moracu da ubacim warm up posebni da sebi ponovim kako treba da igram i da upadnem u zen
            Sve u svemu naporan dan sveukuno a ostavio sam Chg za kraj dana sto svakako nije dobitna kombinacija.
            Sutra cu da postujem neke ruke koje su mozda zanimljive.
            Do sledeceg kucanja laku noc!

            Comment


            • #7
              Pozzzzz svima !
              Ortak mi pokazao za ovaj chalenge i naslov mi odmah privuko paznju . Necu odmah da budem negativa gotivno mi je kada nasi ljudi uspu ali deluje mi malo nerealno sve ovo al svakako cu da navijam i da pratim . Posto se i ja bavim pokerom i igram te neke manje ulaze do blindova 10 centi 25 centi me ovo dosta zanima . Imam samo nekoliko pitanja - koliko dnevno igras ? koliko stolova odjednom palis ? i kazes da sajt ima promocije kakve su one i kolki rejkbek imas ? jer je soba pouzdana oko isplata ?

              POzz i srecno

              Comment


              • #8
                Originally posted by darke View Post
                Pozzzzz svima !
                Ortak mi pokazao za ovaj chalenge i naslov mi odmah privuko paznju . Necu odmah da budem negativa gotivno mi je kada nasi ljudi uspu ali deluje mi malo nerealno sve ovo al svakako cu da navijam i da pratim . Posto se i ja bavim pokerom i igram te neke manje ulaze do blindova 10 centi 25 centi me ovo dosta zanima . Imam samo nekoliko pitanja - koliko dnevno igras ? koliko stolova odjednom palis ? i kazes da sajt ima promocije kakve su one i kolki rejkbek imas ? jer je soba pouzdana oko isplata ?

                POzz i srecno

                Igram od 6 do 10 stolova zavisi da li sa strane palim nesto drugo, igram zavisi od vremena, od 3 do 5 sati konkretno za challenge.
                Sto se tice promocija imaju jackpot za svaki str8 flush (nebitno protiv koje ruke samo da dodje do showdowna) imaju brutalan mtt leaderboard od 100k$ u nagradama. Inace RB je 35% fiksno i plus ima neki moguci dodatak o kome se ne pise javno, mozes na pm da me cimnes ako te zanima.
                Soba je potpuna pouzdan sto se isplata tice, jednom nedeljno se isplacuje i leze u roku od par sati najvise.
                Sto se tice izazova svakako da ce biti tesko i to dosta ali mislim da cu uspeti, samo da preskocim prokleti nl10
                U svakom slucaju hvala sto ces da pratis podrska mi znaci bas dosta!
                Srecno za stolovima!

                Comment


                • #9
                  Nisam igrao juce ali zato danas uspeo da igram dnevnu sesiju.
                  Igrao sma u punom fokusu najvecim delom i uspeo da napravim neki buy in plusa.
                  Milsim da ce ovaj chg lakse ici ako igram vise prepodne/u toku dana kad jos uvek nisam umoran (ima logike )
                  Ruke jos nisam kacio, nikako vremena nisma imao, veceras cu probati

                  Comment


                  • #10
                    Ne mogu da kacim sliek iz nekog rloga,cimnuo sam ljude da mi rese pa cu onda.

                    Juce je bio solidan dan, vreme je za green
                    Sve je bolja disciplina i fokus, mislim da ce biti dobro, pazim na sizinge i gledam da ih ne skidam sa superthin valuebet-ova koje imaju (pokazacu i sto ne treba da ih skidam)

                    Idemo sad jako osecam dominaciju

                    Comment


                    • #11
                      Pozdrav momci...

                      ​Pratim ponekad forume o pokeru I citam sta ljudi pisu jer sam igrao nekad full tilt poker jos dok sam ziveo u Srbiju,sad sam se preselio u Nemacku I radim ovde... Bas me je zainteresovao ovaj celendz jer dok sam ziveo u srbiji ziveo od pokera I zaradjivao 100-150$ mesecno,naravno sad je za Nemacku ta cifra smesna pa sljakam drugo nesto... Imao bih par pitanja s obzirom da nije bilo dugo nekog posta da pitam kako ide,koliko se igra dnevno I koliko je realno da se to uradi za 3 meseca? Interesuje me isto koje limite si igrao pre ovog celendza,koliko bb/100 si imao na kojim limitima I naravno dali ima neki cash graf predhodnih meseca kad si igrao ili godina sta vec? Misllim da ce ovaj celendz da bude bas zanimljiv I bas mu se radujem... Pozzzz svim pokerasima iz Frankfurta!

                      Comment


                      • #12
                        Sa 3 do 5 sati ti mislis da moze toliko da zaradis za 3 meseca ? A sta to palis sa strane ? Jer racunas i turnire u zaradu ? Ocu buraz ako budem hteo tu da igram iscimacu te da se dog . Ali nekad mislism da je ovo sve namesteno nerelano mi sta se sve desava meni igrao sam na ortakov nalog na partipoker turnir stignnem u 14 igraca i drugi sam po zetonima . Imam rucne desetke na prvu poziciju idem do 20000 jedan me vrati u 80000 to mu sve sto ima all in znaci i ima damu zandar u boji flop sve sitno nista boju iz kontre mu izvadi . Posle imam kec damu jedan kec kralj i na kraju ja kec kralj i prodje me covek sa 87 u boji pa el realno to toliko sve kad treba u pare da ozbiljne da udjem ??

                        Comment


                        • #13
                          Te nije ubio poker nema te ? Hehhe

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by MilosNemac View Post
                            Pozdrav momci...

                            ​Pratim ponekad forume o pokeru I citam sta ljudi pisu jer sam igrao nekad full tilt poker jos dok sam ziveo u Srbiju,sad sam se preselio u Nemacku I radim ovde... Bas me je zainteresovao ovaj celendz jer dok sam ziveo u srbiji ziveo od pokera I zaradjivao 100-150$ mesecno,naravno sad je za Nemacku ta cifra smesna pa sljakam drugo nesto... Imao bih par pitanja s obzirom da nije bilo dugo nekog posta da pitam kako ide,koliko se igra dnevno I koliko je realno da se to uradi za 3 meseca? Interesuje me isto koje limite si igrao pre ovog celendza,koliko bb/100 si imao na kojim limitima I naravno dali ima neki cash graf predhodnih meseca kad si igrao ili godina sta vec? Misllim da ce ovaj celendz da bude bas zanimljiv I bas mu se radujem... Pozzzz svim pokerasima iz Frankfurta!

                            Sto se tice sati 3 do 5 sati dnevno, igram i igrao sam razne formate i limite, ne bih ovde da pisem detalje, ali prilicno ozbiljne limite. Sto se tice grafika isto vazi kao gore nazalost, imam vise razloga zasto necu javno da objavljujem.
                            Misliim da mogu da uradim za 3 meseca preracunaovao sam ocekivani winrate i ostvarivo je no naravno bice tesko ali samim tim i jeste challenge
                            Drago mi je da pratis, dodatnu motivaciju mi daju ljudi koji prate.

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by darke View Post
                              Sa 3 do 5 sati ti mislis da moze toliko da zaradis za 3 meseca ? A sta to palis sa strane ? Jer racunas i turnire u zaradu ? Ocu buraz ako budem hteo tu da igram iscimacu te da se dog . Ali nekad mislism da je ovo sve namesteno nerelano mi sta se sve desava meni igrao sam na ortakov nalog na partipoker turnir stignnem u 14 igraca i drugi sam po zetonima . Imam rucne desetke na prvu poziciju idem do 20000 jedan me vrati u 80000 to mu sve sto ima all in znaci i ima damu zandar u boji flop sve sitno nista boju iz kontre mu izvadi . Posle imam kec damu jedan kec kralj i na kraju ja kec kralj i prodje me covek sa 87 u boji pa el realno to toliko sve kad treba u pare da ozbiljne da udjem ??
                              Ne racunam nista sto palim sa strane, a igram i turnire i cash, znaci strogo samo ovo po pravilima iz prvog posta.
                              Sto se tice namestanja, u ljudskoj prirodi je da sumnja u ovako nesto, posebno sto je online i to jos poker, nekako predstava okoline o tome je u fazonu "da bre nije namesteno" ali kad odigras milione ruku kao mnogi clanovi ovog foruma i vidis sve moguce situacije u korist protivnika a i tebe, onda se jednostavno pomiris sa varijacijom i jos se zahvalis sto je tako, jer da ne postoji element srece n akratke staze, bilo bi kao u sahu, niko ne bi zeleo da igra protiv jaceg protivnika od sebe a da da novac, kao sto je u pokeru spreman bilo ne znajuci da je losiji bilo zato sto ga bas briga.
                              Inace evo meni pre neki dan na live cashu covek kupi 2 outa s flopa za pot od 400 bba, tako da ej ustvari live poker rigged, kontra fora ili donji francuz sto bi reako jedan veliki mag ove igre


                              Inace jos me nije ubio ali ne garantujem da ovaj nl10 nece, neko nekog hoce sigurno
                              Last edited by Gerov1t; 22nd June 2017, 00:38. Reason: Jebeno sam izbrisao 2 pasusa pre nego sto sam postovao

                              Comment

                              Working...
                              X