Announcement

Collapse
No announcement yet.

Goal until NY 2016

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Goal until NY 2016

    Ovako drugari, želim da podelim sa vama moje ciljeve do kraja godine.

    Igram na MG mreži (Locopoker) i imam 5650 poena da očistim do kraja ovog bonusa (naloga) vrednosti 250e.
    Nakon toga želim da očistim još 2 naloga (2 bonusa) u vrednosti po 500e odnosno ukupno još 55750 poena.
    Da sumiramo, ukupno do nove godine imam u planu da očistim 61400 poena.

    Miksujem limite 5.5 i 11e tako da mi je average buyin 8.25e.

    Kada se sve sračuna zaokružiću kao GOAL 7000 turnira do kraja godine.
    Uz odigrane turnire ciljam na roi od 5%+ (npr. 7% na 5.5 i 3% na 11e turnirima) .
    Da budem iskren ne znam koliko je ostvarivo s obzirom na veliki broj regova na mreži koje je teško izbeći usled slabog volume-a ali ću svakako dati sve od sebe.

    Pozdrav svima! Give me thumbs up!
    Last edited by Shile23; 6th September 2015, 19:56.

  • #2
    ajmo sile bigule glglgl

    Comment


    • #3
      gl

      Comment


      • #4
        Gl

        Comment


        • #5
          Jel moze side bet na sve ovo? Ako uspes, kod mene u Nisu si gost 7 dana all inclusive varijanta a ako failujes, spremaj sobu

          Comment


          • #6
            Pa pazi iskreno jedva i sebe ugošćavam trenutno Ajde smisli nešto drugo što zavisi od mene i rado ću prihvatiti

            Comment


            • #7
              Kako ide challange Shile, ocemo li jos jace u zadnjem kvartalu kisa krenula, sad je samo za grajnd.
              Ajde pokazi od kog drveta se delje pinokio

              Comment


              • #8
                Kad se uvrste hyperi biće i jači volume od challengom postavljenog, sutra krećem da šijem, deljem, kidam

                Comment


                • #9
                  S obzirom da su uvršteni hyperi od sutra pojačao sam moj goal na 9000 turnira do kraja godine sa prosekom od 5% roi-a na svim limitima (2.75, 5.5 i 11).
                  Verujem da će biti i više od toga ali za ovo mogu da garantujem. Znači 3000 mesečno otprilike.
                  Winter is coming! Wish me gl

                  Comment


                  • #10
                    Gl dominatore! Imaj malo milosti za stolovima

                    Comment

                    Working...
                    X