Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moj Blog 18.12.2015.

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moj Blog 18.12.2015.

    Pozdrav drugari i kolege!

    Zovem se Boban i iz Novog Sada sam. U Gerov1t timu sam od februara meseca ove godine i igram SnG 6max, trenutno 3 formata :Turbo DoN i HyperTurbo. Za sada ću pisati i opisivati, koliko mi vreme bude dozvoljavalo, moj proces rada i igranja i sve ono što mislim da je bitno.
    Pokušaću da na taj način disciplinujem svoju igru i sebe i da ovaj blog bude još jedan stepenik koji će mi poslužiti da na najbolji način primenim sve ono što dobijem na sesijama i da na taj način uz svoj rad još više idem napred.
    Da sad pišem retrospektivu prošlih meseci oduzelo bi mi jako puno vremena, reći ću samo da sam jako puno učio i radio na igri, da sam igrao jedva 3 table, a da sad igram lagano 8 , da na poker gledam "nekim drugim očima" , da sam u početku jako tiltovao i da se to vremenom, pričajući sa trenerom, shvatajući suštinu on-line THpokera, smanjivalo i smanjuje se u toj meri da, ako si svestan rada i napretka koji je tu ili koji će doći, nema potrebe za tim, da su varijacije prolazne i da ako je igra dobra, bad beatovi su nešto na šta mi ne možemo da utičemo. Naravno, to je proces i na mentalnoj igri treba svakodnevno raditi.

    Pre 3 dana počeo mi je 6-ti bonus koji "čistim" na SnG igrama na PokerLoco-u. Svaki dan pre igre radim warm-up(kratak pregled markiranih ruku) ili sat i po vremena, nekad i više pregled svojih ruku koje sam odigrao dan ranije, radim analizu svojih protivnika i pišem notove.
    Za ova 3(tačnije 2,5 dana) dana sam odigrao 130 partija i što je bitnije dosta izrejkovao. Ono što sam promenio u odnosu na prošle bonuse je da ova 3 dana igram 5-6 sati posle podne. Ali sam u sva 3 dana imao pad koncentracije pred kraj sesije?! Znači, jučerašnji veliki plus, što zbog lošeg run-a, što zbog koncentracije uspeo sam da istopim. To će se promeniti!
    Za prvo pisanje, od mene toliko!
    Veliki pozdrav!
    Last edited by kaleza2101; 18th December 2015, 14:56.

  • #2
    Ajmoooo Cika Bobo, pokazi kako to radi stara garda :P GLGLGL!

    Comment


    • #3
      Pozdrav za Herkulesa iz NS...

      Comment

      Working...
      X