Announcement

Collapse
No announcement yet.

MTT pocetak

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MTT pocetak

    Pozdrav poker populacijo, resio sam da se oglasim blogom jer pocinjem novu avanturu u pokeru.
    Probao sam razlicite formate i sada sam resio da krenem u mtt .
    Krecem u MTT grupu Pokerpro-a posto sam savladao pocetne materijale sto se tice igre, procitao mental game of poker i pogledao videa koja sam dobio.
    To kao i saveti iskusnijih igraca su mi pomogli da postavim precizne ciljeve sto se tice puta kojim terbam da idem i kako da ucim nove stvari u pokeru i kako da s enosim sa tiltom, da igram optimalan broj stolova itd.

    Postavljam sestomesecni celendz koji podrazumeva 3 dana igre nedeljno i svakodnevni rada na igii .Pocetak bukvalno od nule i na mikro limitima sa planom da odigram 300 partija mesecno i da to uradim za 12 dana .
    Dacu sve od sebe da za sest meseci stignem od limita 1$ do 3$ stignem do 30$. Voleo bih da u tom procesu imam i ev roi od 30% ili vise mada je primarno da unapredim skill da mogu da igram limite kjoje sam pomenuo.
    Plan je sledeci:
    Svakodnevnim radom na A igri kroz izradu tabela, rada u flopzili i equilabu za pocetak (iako od svega ovoga trenutno znam samo tabele da radim, uz pomoc coacha cu nauciti da radim i u drugim programima )
    Rad na B igri kroz svakodnevnu analizu ruku,
    Rad na disclipini i kontroli tilta, produktivnosti itd kroz pravilne warm up i cool down rutine, postavljanje preciznih rokova
    Maksimalno zelim da iskoristim sate cocahinga koje cu imati, tako sto cu se za svaku seisju temeljno pripremiti sa konkretnim pitanjima i nedoumicama
    Angazovanje u skype grupi i na forumu, gde cu postavljati ruke da analiziraju iskusniji igraci i treneri, analizom ruku koje drugi postuju, pronalazak sweat partnera za zajednicki rad na igri i samom igranju.
    Sa igrom krecem sutra po rasporedu koji mi je coach odredio, kao i rad na tabelama.
    Prvi update sledi sutra nakon zavsetak prvog dana a ubuduce planiram da blog updejtujem 3-4 puta nedeljno tako da cete biti upoznati sa svakodnevnim napretkom u svim fazama.
    Toliko od mene za pocetak pozdrav.
    Last edited by minas; 3rd November 2017, 18:34.

  • #2
    Dobrodosao u blog sekciju i neka varijacija bude uz tebe, jedva cekamo updateove!!!

    Click image for larger version

Name:	Bube podrska.jpg
Views:	1
Size:	42.6 KB
ID:	109

    Comment


    • #3
      Pozdrav momci!
      Juce je bio prvi radni dan pa kako sam obecao da podelim moje utiske sa vama .Generalno sam zadovoljan igrom , rezultat je nekih -3BI sto smatram da nije strasno obzirom da je bilo par kupovina i runouta. Ispunili smo neke primarne ciljeve sto se tice br.turnira i primene materijala u igri , mentalna igra je takodje bila ok tako da nastavljamo danas jos jace. Ocekujem da varijacija bude veca zbog nedelje ali pucamo od samopouzdanja i ne vidim sta moze da nas spreci da izdominiramo! Planiram da postujem neke ruke narednih dana pa mozete da ih komentarisete .

      ako imate neka pitanja pitajte
      pozdrav ljudi i sretno na stolovima

      Comment

      Working...
      X