Announcement

Collapse
No announcement yet.

Od $200 do $10000 za 120 dana - MTT

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Dali ima neka razlika koju primetiš kod igrača sad kad igraš 10ke i više protiv 1 ili $2?

    Comment


    • #47
      Originally posted by bingoplayer View Post
      Dali ima neka razlika koju primetiš kod igrača sad kad igraš 10ke i više protiv 1 ili $2?


      Ima razlike, dinamika je malo tajter (tj mnogo tajter) i ima vise regova. Medjutim nije toliko velika razliak koliko bi ocekivao s obzirom na razliku u limitima 5 i 10 puta.
      Posebno kad su u pitanju PKO turniri gde ima bas dosta rekreativaca i na 10$

      Comment


      • #48
        Update dan 43

        33 turnira

        bankroll: $1062

        Winamax: 496eur

        GGnetwork: $566

        *** Sharkscope ne pokazuej dobro bet&go turnire, kod kojih placas buzin sa discount-om na sonocu sansi da pobedi neki od timova na svim utakmicama svetskog prvenstva.
        Npr Danska Tunis je bilo 3,37$ da se uplati ako "igras"na Tunis a sharkscope ih upisuej kao $10 sto je puni buy in
        Zato ce biti razlike izmedju SS-a i pravog rolla.

        Igrao sam soldino, imao ponovo dobre foldove osim u par spotova gde sam se ubedio da yovem a nije trebalo
        Steal i resteal su mi dobri, treba malo da povecam treci barel i da jos malo vise x/r
        Sve u svemu zadovoljan sam nastavljamo u istom ritmu


        Comment


        • #49
          Update dan 45

          48 turnira

          bankroll: $1437

          Winamax: 911eur

          GGnetwork: $526


          Click image for larger version

Name:	sniper pobeda.png
Views:	1
Size:	268.4 KB
ID:	215


          Idemo na 20$ limite!
          Click image for larger version

Name:	2-$ spuzva.gif
Views:	1
Size:	162.8 KB
ID:	216




          Samo oprezno jer smo na ivici i taj buy in je znacajni skok,pa tako ce i oscilacije da budu veci dakle samo lagano
          da ne bude
          Click image for larger version

Name:	20 miss.gif
Views:	1
Size:	151.2 KB
ID:	217




          Sve u svemu zadovoljan sam igrom pre scega u prvom delu sesije. posle mi je koncetracija pala, medjutim ipak je zadnji turnir bio taj, na kome sam dobro izranovao

          Inace bet&go turniri su bas dobri $10 buy in, ali uz diskontovanu cenu, medjutim to i nije toliko bitno u odnosu na cinjenicu da kad krene tim da gubi sa 2 i vise raylike oni koji su njega uyeli krenu da se prosipaju.
          Tako sam ja juce uyeo kostariku jer je bila 1$ i cekao da kad da Spanija gol da se prospem i onda uzeo Spaniju.

          Narednih sat vremena je bilo veselo

          Click image for larger version

Name:	Spanija.png
Views:	1
Size:	29.4 KB
ID:	218



          Kad je zavrsen mec i oni koji su imali Kostariku izbaceni, ja sam, ni kriv ni duzan, imao 425bb-a.
          Najlakse zaradjenih ikad

          Topla preporuka za sve koji igraju da probaju ove turnire, kao da se igra freeroll, cak i vise jer ljudi nemaju sansu da osvoje ako im tim gubi 4:0

          Comment


          • #50
            Update dan 46

            39 turnira

            bankroll: $1392

            Winamax: 889eur

            GGnetwork: $502

            Solidna igra, malo umoran na kraju ali s obziorm na tempo je bilo i logicno.
            Sada posle 2 dna pauze idemo jako u sesiju.
            Malo mi ovi nasi protiv Kameruna poremetili stabilnost pred sesiju ali nema povlacenja idemo jako kao sto ce i nasi protvi Svajcarske i prolazimo dalje

            Kratak update kasnim sa sesijom ajde srecno svima, pre svega brazilcima da dobiju ove tzv Svajcarce!

            Comment


            • #51
              Update dan 47

              34 turnira

              bankroll: $1303

              Plus/minus: -$89

              Winamax: 815eur

              GGnetwork: $488

              Igrao sam nervozno u prvom delu sesije, malo povecao agresiju u nepotrebnim spotovima. Kasnije sam stabilizovao igru i bilo je prilike i za fin score ali na bet&go Brazil Svajcarska sam ispao oko 30-og AK<KQ za drugi stack i siguran cruise ka finalu.
              Dakle moramo da dobijemo u petak zbog opste karmicke ravnoteze
              takodje treba da povecam izolaciju limpa, sto nikako ne uspevam da dovedem na nivo kojim bih bio zadovoljan.

              Comment


              • #52
                Update dan 48

                40 turnira

                bankroll: $1380

                Plus/minus: +$73

                Winamax: 747eur

                GGnetwork: $633

                Igrao sam prilicno dobro, konacno je i izolacija protiv limpa bila dobra.
                Treba malo da poradim na KO turnirima kad krene icm, imam spotova u kojima nisam siguran kao mid stack na zadnja 2 stola i finalu.
                Napravicu detaljnu analizu baze za vikend da vidimo kako stojimo.


                Comment


                • #53
                  Update dan 49

                  46 turnira

                  bankroll: $1695

                  Plus/minus: +$315

                  Winamax: 786eur

                  GGnetwork: $909

                  Igrao sam jako dobro, bio agresivan, ali ne previse i takodje imao dobre foldove.
                  takodje su mi nivoi energije bili odlicni sve vreme, pa posledicno i fokus.
                  Na pocetku sesije sam napravio gresku na bublle-u 12$ bounty special-a zbog pada fokusa i zatim se smirio i lagano vratio u igru.
                  Na kraju i rezultati su ok mada to i nije merilo, naravno.

                  Click image for larger version

Name:	turbo5.png
Views:	1
Size:	323.1 KB
ID:	219





                  Brdo cash-ova, puno priliak za jaci udarac ali ne zalim se daleko od toga, idemo dan po dan i trudimo se da odrzimo koncetraciju.


                  Comment


                  • #54
                    Update dan 50 i 51

                    90 turnira

                    bankroll: $1365

                    Plus/minus: -$330

                    Winamax: 616eur

                    GGnetwork: $749


                    Jedna duga i jedna skracena sesija (ybog utakmice naravno) i jedan od onih dana kad nije bilo srece ali i takvi dani su za ocekivati.
                    Generalno sma yadovoljan igrom, osim u jednom delu jucerasnje sesije.
                    Ulazi se u formu sto se tice mentalne igre, sto manje C i B- igre to bolje.
                    Idemo sad da pobedimo Svajcarce pa onda pauza.

                    Idemo Srbija!

                    Comment


                    • #55
                      Update dan 52

                      28 turnira

                      bankroll: $1263

                      Plus/minus: -102

                      Winamax: 545eur

                      GGnetwork: $718

                      Skracena sesija, imao sam obaveza.
                      Igra nije bila losa. ali ne i blistava, neka B igra uglavnom.
                      Malo vise sam zvao nego sto bi trebalo ali i to je pre svega nedostatk koncetracije.

                      Comment


                      • #56
                        Update dan 53

                        79 turnira bez reentry-ija!

                        bankroll: $1971

                        Plus/minus: +708

                        Winamax: 762eur

                        GGnetwork: $1209

                        Maratonska sesija, palio sam od 12 popodne do ponoci, dakle nisma imao nikad vise od 12 stolova ali je broj sati bio dosta jak.
                        Mala pobeda samog sebe, na pocetku sesije sam bio jako nervozan i takva je i igra bila, prosipanje, previse wide zguravanje, blefiranje, hero call-ovanje.
                        U jednom trenutku sam razmisljao da stanem i prekinem da palim, medjutim onda sam rekao sebi da je sad trenutak da pokazem mentalnu snagu i uspeo sam!
                        Nastavio da palim aonda idalje sve dok je imalo smisla
                        Igru sam polako popravljao da bih onda u zadnjoj cetvrtini igrao jako dobro i bio u fokusu potpuno.
                        Vise mi znaci ova pobeda sebe samog nego rezultati ali daleko od toga da ih se odricem




                        Click image for larger version

Name:	5ti minimain.png
Views:	1
Size:	539.6 KB
ID:	220


                        Click image for larger version

Name:	Big3 win.png
Views:	1
Size:	531.1 KB
ID:	221




                        Click image for larger version

Name:	rodeo win.png
Views:	1
Size:	509.9 KB
ID:	222





                        Comment


                        • #57
                          Update dan 54&55

                          97 turnira

                          bankroll: $1664

                          Plus/minus: -307

                          Winamax: 643eur

                          GGnetwork: $1021

                          Igrao sam ponovo na pocecima sesije nervozno a zatim mnogo bolje.
                          Moram da poradim na pripremi za sesiju bolje.

                          Comment


                          • #58
                            Update dan 55&56


                            117 turnira

                            bankroll: $2372

                            Plus/minus: +708

                            Winamax: 1386eur

                            GGnetwork: $1986

                            Igra je bila dost adobra manje nervozan ulazim u sesije i imao sam dobar fokus vecinu vremena.
                            Bilo je dosta stativa za neki ozbiljniji score ali sam zadovoljan i ovim naravno.
                            Krenuo sam da obnavljam ICM spotove i uvideo da ima mesta za napredak dalji.
                            Priblizavamo se polovini challenge-a i na danu 60 cu napraviti recap dosdasnjeg dela izazova.
                            Srecno za stolovima!


                            Click image for larger version

Name:	BALL TRAAP 2.png
Views:	1
Size:	148.3 KB
ID:	223

                            Click image for larger version

Name:	Ninja 6ti.png
Views:	1
Size:	430.9 KB
ID:	224

                            Comment


                            • #59
                              Update dan 57


                              42 turnira

                              bankroll: $2612

                              Plus/minus: +240

                              Winamax: 1592eur

                              GGnetwork: $1020

                              Prilicno dobra igra od pocetka do kraja, bez vecih padova.
                              Priprema za sesiju uz MP3-ije Eliota Roa kao i vezbanje spotova u GTO wiyardu pre sesije 15ak minuta, daje rezultata u smislu zagrevanja, ulazim sa boljim fokusom u igru.
                              Povecao sam prilicno izolaciju BvB mada moze jos kaoi bet vs missed cbet.
                              Fokus je na 3way spotovima, prilikama za blef kao i na poevcanju 4beta.



                              Click image for larger version

Name:	monster 1vo.png
Views:	1
Size:	74.7 KB
ID:	225

                              Comment


                              • #60
                                Update dan 58


                                42 turnira

                                bankroll: $2334

                                Plus/minus: -277

                                Winamax: 1444eur

                                GGnetwork: $892

                                Krenuo sam sesiju smireno a onda u jednom trenutku krenuo da igram lose i ne fokusirao da bi se na kraju ponovo vratio.
                                Nisam siguran sta je razlog zbog koga mi pada koncetracija ali moracu da adim na tome vise .Najvise se videlo po lajy call-ovima koje sam pravio na turnu i riveru
                                Na kraju sam imao sjajne prilike na nekoliko najgvecih turnira ali bogovi rng-ija me danas bas nisu mazili
                                Idemo sutra smireno i koncetrisano!

                                Comment

                                Working...
                                X