Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lazar aka Kvrle

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lazar aka Kvrle

    Pozdrav svima,imam 20godina i poceo sam od 0 sa pokerpro timom. Dosao sam u Nis 1.vog februara i od tada ucim i radim na igri svakog dana,igram 1,2$ mtt i uporedno radim tabele uz pomoc holdem resources calculator programa,uradio sam 3 za ovih 20dana i sada radim raise,call tabelu.Na preporuku coacha sam poceo da citam knjigu Aplications of No-Limit holdem u kojoj je dobro opisana sama osnova pokera koju pocetnici kao ja mogu lako da skapiraju i dosta toga da nauce.
    Plan je sledeci:
    1. Da krenem da radim u programima flopzila i equilab
    2.Svakodnevni pregled ruku i analiza sa coachom pre sesije
    3.Da isfotokopiram i sto pre krenem da citam knjigu mental game of poker.
    Rekli su mi da je pocetak najtezi i da jos nisam sveestan sta me ceka,ja na to gledam izazov i dacu sve od sebe da ne pokleknem.

    Ovo je moj uvodni blog,ocekujte sledeci ubrzo.

  • #2
    Dobro vece,proslo je nedelju dana od mog prethodnog bloga,za to vreme sam poceo da racunam equiti u equilabu i dosao do polovine knjige aplications of poker.Napravio sam prvi split u medjuvremenu i zadovoljan sam svojom igrom prethodnih daana.Povecao sam broj stolova i broj turnira,sada igram na ipokeru i winmaxu,idalje radim na igri svaki dan i planiram da tako i nastavim.Danas sam osvojio prvo mesto na 200gtd 1e buy in na ipokeru i keshnuo 87e tako da je danasnja sesija prosla dobro.
    Od sada cu svakog dana pisati blog i obavestavati vas o mom napretku,srecno na stolovima.

    Comment


    • #3
      Pozdrav drustvo,danasnji dan sam proveo radeci u equilabu i citajuci knjigu,odigrao sam samo 3 turnira,racunanje kombinacija u equilabu je dosta zanimljivo ako volite brojeve i procente i nije nista tesko a dosta znaci kada znate da primenite u igri ono sto ste radili u programu,sutra planiram nesto slicno,prepodne cu raditi u equilabu,a popodne cu odigrati sto vise turnira budem mogao i primeniti ono sto sam naucio proteklih dana.
      Laku noc i srecno

      Comment


      • #4
        Zdravo drugari,dan je prosao kao po planu,prepodne rad na igri,poslepodne malo grinda. Dobio sam domaci za sutra tako da cu tome posvetiti veci deo dana sutra,a to je racunanje equitija i kombinacija u equilabu sa razlicitih pozicija na razlicitim boardovima,skinuo sam i icmizer tako da cu malo vremena istrazivati i u njemu a drugi deo dana grind,danas sam samo pokupio par bountija na kill the fish 2e buy in tako da se nadam da ce sutra biti bolje. Sada idem da se opustim uz Triton main event stream,laku noc i srecno sutra.

        Comment


        • #5
          Dobro vece prosao je jos jedan dan u ofisu. Danasnji dan sam proveo samo radeci na igri uz savete ostalih da bih sto pre presao na vece limite. Radio sam u equilabu,pravio tabele i na kraju dana imao dug razgovor o pokeru,osnove koje nisam znao a mislio sam da znam kao sto su Implied odds,reverse odds,value town. Napravio sam plan za ostale dane tako ocekujte moj blog svakoga dana oko 22:00,ostajem bez teksta tako da se cujemo sutra sa novim azuriranjem.

          Comment


          • #6
            Pozdrav svima koji citaju,danas sam odigrao 2 turnira na vecim limitima 10e i 5e na oba itm sa min cashom. Zadovoljan sam svojom igrom ali vidi se da jos dosta trebam da radim na igri. Otkako se budim ranije imam vremena za sve i promenio sam svoj ritam totalno jer inace volim dosta da spavam pa mi je 10h bilo nista ali vidim da moze da se zivi i sa 8h sna. Nastavljam sutra po planu,pregled ruka sa coachom,equilab mi je dosta koristan da bih mogao da povezem kombinacije sa boardovima tako da cu i sutra nastaviti sa radom u njemu ,pravljenjem novih tabela.To je to,sutra u nove pobede, cujemo se sutra drustvo,srecno na stolovima

            Comment


            • #7
              Ovih mesec dana je brzo proletelo,danas sam radio malo u icmizeru,proveravao ruke,nastavio sa equilabom i tabelama ukupno 4 sata rada na igri za danas i 5 sati grinda sto nije nista specijalno i uskoro planiram da pojacam to. Nisam zabelezio nijedan final table ali kako kazu starije kolege "Će bude". Sutra nastavljamo jos jace,srecno junaci.

              Comment


              • #8
                Dobro vece,veceras malo kasnim barsa me je poremetila,danas sam pravio pauzu,tacnije nisam odigrao nijedan turnir ali sam dosta radio na igri i sada to trebam da primenjujem i u praksi,ostalo mi je jos 100 strane knjige koja ima oko 480,dosta je zanimljiva i dobro opisuje sasvim realne situacije i prica o logicnim resenjima,deo do kojeg sam stigao je dosta povezan sa onim sto radim u programu equilab trenutno,a to je kojoj poziciji vise odgovara odredjeni board,poredjenje kombinacija i donesnje odluka shodno tome,nije lako,treba vremena i znam da nece sve doci preko noci tako i sutra nastavljam ovim tempom i nadam se najboljem. Laku noc i srecno

                Comment


                • #9
                  Pozdrav,danas sam pojacao sa icmierom,ubacio sam sve ruke ispod 20Bb i tako pregledao i zapisivao u kojoj situaciji je sta all in i sta je call,ima dosta neocekivanih +ev situacija gde treba wider da se shavuje a dosta igraca ne obraca paznju na to ,a takve situcije donose profit. Posle sesije pregled ruka i icmizer,pre sesije equilab i kombinacije,sve sto sam do sada naucio pokusavam da primenim i u igri,to mi dosta pomaze da pravim sto manje gresaka i predjem na vece limite. Danasnja sesija je prosla solidno sa par min cash turnira,tako da je mali minus ali sutra je novi dan i idemo u nove pobede.

                  Comment


                  • #10
                    Dobro vece svima,
                    Danas sam odigrao 19 turnira i profit mi je 143e
                    3. sam bio na kill the fish 2e buy in,i drugi na ipokeru 300gtd.
                    Sto se tice rada na igri prepisao sam po nashu push sa CO,BTN,i SB od 14 do 3 BB-a i to planiram da naucim napamet kada se probudim pre rada u equilabu i sesije.
                    U equilabu MP vs UTG u 3betovanom potu kombinacije na 268 za 100bb+
                    U Icimizeru sam pogledao sta mi je push sa 14BB-a u ovom spotu
                    Attachment
                    Gde pise da je profitabilan push sa 52.3% ruku po nash-u gde sam ja sigurno 20% manje i da Sb i bb prate sa 11% i 18% ,a na mojim limitima ce jos tighter tako da verovatno mogu i wider od ovoga i da idalje bude profitabilno
                    Pregledao sam posle sesije sve push i call ruke do 20 BB-a koje sam danas odigrao da bih naucio da pravilno postupim u njima.
                    Sto se tice knjige koju citam stigao sam do 12tog pogljavlja Introduction to river play ,ovo je sve sto sam radio danas ,sutra nastavljam istim tempom i nadam se najboljem.Srecno svima na stolovima sutra.
                    Attached Files
                    Last edited by Mrlee; 16th March 2019, 23:35.

                    Comment


                    • #11
                      Pozdrav
                      Nedelji grind sam zavrsio sa 15e u plusu vecina zbog velikih bountija koje sam osvajao tokom turnira,na ipokeru sam odigrao 5 turnira i nijedan min cash,a na winamaxu sam odigrao 11 sto je manje nego broj turnira koje sam odigrao juce ,bio sam bolje fokusiran i moj napredan u igri se vidi.
                      Na monster stacku sam napravio jako los bluff jam na riveru sa solidim stackom iz koga sam video da trebam da poradim na river decision making.
                      To poglavlje sadaa citam i u knjizi i mislim da ce mi to pomoci.
                      Sto se tice rada na igri.
                      Naucio sam push od 3BBa do 14BBa
                      I posle sesije pregledao ruke u pokertrackeru da bih pronasao greske u igri i ispravio ih ubuduce tokom igre.
                      ​I sada cu ubaciti u icimizer nekoliko ruku i detaljno ih analizirati .

                      Comment


                      • #12
                        Dobro vece.
                        Danas sam odigrao 13 turnira,poceo sam sesiju u 13 i 30 i zavrsio oko 18:45.
                        Ispao sam 5. na holdem turniru AQ vs QJ za chip lead gde je prvo 53e. -10e sto se tice danasnje igre.
                        Pre sesije sam uradio tabelu Mp vs BB u single raisovanom potu na QJ728 boardu i stigao do multyway pots poglavlja u knjizi.
                        Posle igre sam pregledao ruke i izdvojio 10koje sam analizirao u icimizeru.
                        Ovo je jedna od njih.
                        BB i SB su loose agressive igraci i kada im prosirim range na onaj koji mislim da je realan za njih A3s je -Ev po nashu je A3s + 0.09ev.
                        Sutra planiram da krenem sa 3-bet tabelom po nashu od 10 do 20bb-a i da zavrsim sa knjigom,mozda i pojacam sa igrom ako zavrsim sve ovo do 13h
                        pre nego sto krenu 2e bounty hunter na Ipokeru i kill the fish,deepstack na winamaxu.
                        Gl
                        Attached Files

                        Comment


                        • #13
                          Dobro vece.
                          Danasnju sesiju sam zavrsio sa oko 25e u plusu.14 na winamaxu i 6 na ipokeru sa par re-entrija.
                          Pre sesije sam poceo 3-bet tabelu po nashu i stigao do sledeceg poglavlja u knjizi,a to je advanced bet sizing strategies.
                          Posle sesije pregledao ruke i imao par tezih odluka na Ft-u zbog icm pressura tako da mi je icimizer pomogao da resim te dileme.
                          Sutra planiram da nastavim sa tabelom i citanjem knjige pre sesije,i kasnije da dam sve od sebe da ostvarim sto veci profit. Gl

                          Comment


                          • #14
                            Pozdrav svim citaocima.
                            sa igrom sam zavrsio oko 20h ,osvojio 1.vo mesto na 100gtd ipokeru
                            odigrao sam 15 turnira danas jer sam malo kasnije krenuo sesiju.
                            Po zavrsetku sesije sam pregledao ruke i 10 analzirao u icmizeru.

                            Pre sesije sam nastavio sa 3-bet tabelom i uradio za 10BB-a i 13BB-a.
                            Pri kraju sam knjige koju citam i sutra cu da zavrsim sa citanjem i za koji dan pocnem novu.
                            Igrao sam 8 stola danas odjednom i polako se navikavam i izasao sam iz svoje confort zone od 5 do 6 stola.
                            ​Nastavljamo istim tempom.Srecno svima.
                            Attached Files

                            Comment


                            • #15
                              Pozdrav,
                              Danas sam se vise fokusirao na igru i poceo sa turnirima u 11am i zavrsio oko 18h sa minusom od 20e,odigrao sam 22 turnira,
                              5 na Ipokeru i 17na winamaxu,sutra radim po istom planu,a to je da se vikendom vise fokusiram na igru dok radnim danima radim na igri umereno sa igranjem.
                              Zavrsio sam sa citanjem prve knjige i skinuo sledecu u pdf-u,tako da cu uskoro da je isfotokopirram i pocnem sa citanjem.
                              Zavrsio sam i 3-bet tabelu po nashu i sada nastavljam sa radom u equilabu po primerima iz knjige koje bolje analiziraju ruke nego sto sam ja to do sada radio pre poceetka sesije.
                              Idalje analiziram ruke u icimzeru i trudim se da zapamtim spotove da bih sutra u igri imao laksu odluku.
                              U ovom spotu je 66 siguran push,ali utg limp mi je bio jako cudan i znao sam da sigurno prati moj shove zato nisam bio siguran,ispostavilo se da je trepovo sa AA,mislim da to nece toliko cesto da se desava ali eto.. Gl
                              Attached Files

                              Comment

                              Working...
                              X