Announcement

Collapse
No announcement yet.

BizzMuT

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • BizzMuT

    Pozdrav svima, ja sam novajlija u grupi. Opredelio sam se za STT SnG zbog manje varijacije, i ponajvise zbog trajanja tih turbo STT.
    zapoceo sam 14.03. prvu sesiju na Pokerstarsu sa 1.5$ 6max i 9max stolovima i posle par prvih dana grindanja to izgleda ovako.
    https://i.gyazo.com/c0af422e14559f98...916e17350c.png
    https://i.gyazo.com/57f7c1c6e92983b2...e2adca14c7.png

    Uz ovakvu strucnu podrsku i tim nadam se da cu brzo napredovati na vece limite i unaprediti znacajno svoju igru i mentalni sklop korak po korak. Cujemo se za koji dan.
    Last edited by BizzMuT; 19th March 2018, 20:07.

  • #2
    Juce sam imao prvu sweat sesiju koja je prosla vrlo dobro. Sa mojim mentorom Shiletom sve ide kao podmazano ,svidja mi se nacin rada, prostupanje greskama, off table work itd, za sada crushujemo ove microstakes limite na Starsu i nadam se u skorijoj buducnosti predanoscu radom i disciplinom prelazimo na vece limite na tigergamingu. GL at the tables.

    Comment


    • #3
      Nastavljamo da radimo punom parom presao sam na 3.5$ na Starsu poceli su extra dobro i dalje idu dobro 1.5 mi ide malo slabije od tada mislim da je razlog veci fokus na 3.5 ili jednostavno los run ali sto vece limite igram lakse mi je jer mi je uvek lakse bilo igrati sa nekim ko zna nesto i razmislja nego sa debilima koji nista ne znaju i za koje neke stvari koje za regove vaze nemaju uticaja na ove debile ili kako vec da ih nazovem fishine ajd . Radimo dosta offtable i usavrsavamo autopilot igru da bih uskoro nadam se presli na tigergaming 7$ i przili sa dobrim rakebackom veliki volumen a ovaj rakeback na starsu necu ni da komentarisem koliko je jadan sada i uopsteno i naspram onoga iz lepih vremena supernova itd. E da a kada pricamo o tome rakebacku dobio sam neku smrdljivu ulaznicu u chestu za Pokerstars Players Championship tako nesto i bio prvi od 9 igraca na nekom hyper satelite za glavni event 6 maja gde prvo mesto osvaja put na Bahame i ulaz na 25k PCA event itd td tako da pisem sa Bahama u januaru Salim se nista od toga posto treba biti prvi na fieldu od sigurno 5000 igraca al bar je boostovan prizepool sa 10k tako da mozda uzmem nesto od toga barem

      Comment


      • #4

        Dosli smo do 1300 odigranih STT SnG-ova a ROI mi je 9% cime sam zadovoljan ali nisam zadovoljan volumenom koji uspevam da igram jer radim i imam jos obaveza i svaki moguci trenutak koristim za reviewe i igranje. Uzeh godisnji da malo odmorim i posvetim se ovome pa ce i volumen drasticno da naraste a sa njime i profit nadam se posto mi dobro idena ovim limitima. Shile koji radi sa mnom nemam primedbu na nista ovo nacina radi pristupanju greskama, sve je na svom mestu slusam ga trudim se radimo sweat sesije i on je prezadovoljan mojim napretkom posto su mi greske minimalne i nisu neke ozbiljne, pozabavljamo se bubbleom i ostao nam je HU za kraj da usavrsimo pa idemo na vece limite vrlo brzo posto kako on kaze gubim vreme na 3.5 sa takvim znanjem. Jedini problem koji mi utice na ROI i rusi ga je moj spori drtavi komp sa 2 Gb RAM memorije tako da mi HUD nekaka zablokira i prestane da radi kao i stars i svi stolovi mi pobele i moram da ga iskljucim i tada izgubim volju za igranjem em budem sit out par ruku i izgubim ono dodatno vreme od 15 sekundi za odluku tako da od prvog veces splita podhitno moram to resiti.

        Comment


        • #5
          Proslo je tacno 2 meseca otkako sam poceo da igram i stigao sam do 7$ STT SnG-ova sto nisam ni mislio da cu za ovako brzo vreme posto sam u prosloj grupi bio zakucan na 1.5 4 meseca ali se odma primetila razlika u nacinu rada najvise reviewa i filterovanja preflop i postflop ruku u Holdem Manageru sto je mnogo efikasnije nego predjasnji nacin rada tako da ima jos da se radi puno naravno posto se ovde uvek mora napredovati i biti u korak sa vremenom nema stajanja u mestu jer je to u ovome poslu gubljenje i vremena i novca. Prvi cilj mi je napraviti malo veci split i opremiti se sa novim vecim monitorom i RAM memorijomi SSD diskom da mogu da igram kao covek normalno. I dalje sam na Starsu gde mi je najveca prednost sto ima toliko igraca da moze da se igra u bilo koje doba dana. Do sledeceg puta, GL at the tables.

          Comment


          • #6
            Nisam se dugo javljao mada nisam nesto puno ni igrao zbog svog posla radio sam po 10h dnevno dodjem premoren i nisam nizasta tako da mi je volumen bas opao ali sam u subotu dao otkaz jer nisam mogao vise da izdrzim torturu psihicku itd itd kako to ide kod privatnika i sada od prvog juna mogu lepo da se posvetim igranju i radu odmoran sa svim vremenom ovoga sveta. Zadao sam sebi cilj ovog prvog meseca 1500 komada pa cu svaki mesec da povecavam, sto vise volumena to vise para sa mojom igrom od oko 10-13% ROI-a , trenutno sam na sedmicama koje idu solidno a za svaki tren prelazim na 15tke i mozda jos 1 sajt ali to cemo jos da vidimo. Na sesijama smo apsolvirali sve basic stvari i polako prelazimo na advance matematicke ciste stvari i statistike itd. Malo je tezi field ovde na starsu na ovim limitima ali ih bitujem i biram stolove gde cu sesti sa manje regova i loose agresiva posto ih je najvise.

            Comment


            • #7
              Opet me nije bilo dugo bio sam na nekom odmoru u BGu pa sam slabo igrao ali odrzavam odlican ROI na ovim vecim limitima za sada iako mi je sample ni priblizan onome koji ce pokazati realno stanje. ovaj mesec kako zavrsim zavrsim sa volumenom, sledeci planiram da igram bar po 75 dnevno i mesecno imam od 2000 do 2500 a za posle cemo videti. Uzeo sam veci monitor tako da mogu da 12 tejblujem iako sada igram od 8 do 10 najcesce 8 i 9 u zavisnosti od fielda u tome trenutku ako je laksi rokam vise ako je pun regova biram stolove sto na Starsu mogu jer igraca uvek ima. Uskoro dodajemo jos po koju sobu za igranje da jurimo bonuse i rakebackove pa vas informisem dalje. Trenutni graf na semplu od oko 2500 turnira.
              https://gyazo.com/0fc75a89200a1deac49107da5e3ae65e

              Comment


              • #8
                Nije me bilo dugo bas dugo. Bilo je svakakvih desavanja od promene igara koje igram i sajtova do dobrih i dosta losih rezultata do na kraju pauze i jako retkog igranja zbog puta u inostranstvo i posle toga evo me napokon NAPOKON u offisu i Nisu gde sam dosao da krenem da radim na svemu pocevsi od najprostijih do najtezih stvari da usavrsim igru i pocnem da crushujem ove limite naravno uz pomoc svih koji su tu ponajvise Milana pa Darija itd. planovi i golovi su da dokle god sam ovde procitam par knjiga pogledam sto vise materijala i konstantno rad rad rad i smaranje strucnijih lica u prostoriji sta ovde sta ovo sta sada ovde da se sto vise improvujem + rad u ICMu i reviewi svega dosada da se ispravi sve sto se moze ispraviti pa cemo nadam se na put u Grcku gde cemo sa grupom da napredujemo dalje u nove pobede. Uskoro update napretka i situacije moga rada i igre dok sam ovde.

                Comment


                • #9
                  Pocela je GG serija na GG networku za sada od 4 eventa 3 ITMa i 1 deeeeeeeep. Idemo dalje istim tempom da crushujemo ovaj serijal.

                  Comment


                  • #10
                    Pozdrav ekipi evo stigao sam kuci nakon 4 nedelje u Nisu gde sam radio sa Milanom i Lasicom na igri analizi ruku tabelama svih vrsta koje sam nastavio i kuci da radim. Napredovao sm mnogo sto vidim i sam ali treba tu jos puno da se radi sto cemo Davidi i ja da radimo na sesijama i idemo korak po korak napred. trenutno igram na GG networku i Betfairua za dalje cemo videti. Updejtujem na sledecem bitnom koraku ili dogadjaju.

                    Comment


                    • #11
                      Pozdrav. Ovih dana sam igrao na Betfairu , radio analize, spotove u equilabu , i radio Coachinge sa Lasicom. Procitao sam knjigu The Mental game of poker i preporucujem je svima. Nastavljamo sa radom i igrom istim tempom.

                      Comment


                      • #12
                        Put me poneo u Grcku kod tima gde su jos i Janis,Lazar,David,Dario i naravno Milance. ostajem oko 2 meseca da radim sa Davidom kao head coachom i celopm ekipom. Trenutno igram na winamaxu a za kasnije sledi update. Svaki dan ustajem u 8 i 30 u 9 pocinjemo sa radom na igri do 11, sledi sat vremena gledanja Davida dok grinduje uz pitanja i objasnjavanja svakog bitnog spota nakon toga sledi grind do 7 sati. Uskoro vise o svemu...

                        Comment


                        • #13
                          De si bre Bizmute legendo?

                          Comment

                          Working...
                          X