Announcement

Collapse
No announcement yet.

Avanture Jagodice Bobice

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Avanture Jagodice Bobice

    I konacno je stigao taj dan da se veliki MahoumSRB, aka Lasinjo, aka kralj Ongame-a, aka Cvrleee javi na ovom forumu i podeli svoju mudrost sa mladjim narastajima.
    U pokeru sam od 17e godine, preko svih poker rupa srpskih i evropskih, svih online formata, dominacije na svim igrama nasao sam se u kombinaciji MTT-a i SNG-a. Igram ponekad i cash medjutim moja zivahna narav mi ne da da cucim i grebem blajnd po blajnd satima
    U nekom drugom postu cu verovatno opsirnije pricati o mojim pocecima i zivopisnim likovima koje sam upoznao u ovom svetu, sada cu fokus da bacim na trenutna desavanja i planove na dalje.
    Govorili su mi da otvorim blog godinama, bezuspesno, batrgao sam se sve ovo vreme ali sam shvatio da bi mogao da mi pomogne u daljoj karijeri a i da mladjim igracima koji tek ulaze u poker mozda i pomogne da izbegnu neke greske ili lakse nadju pravi put za sebe.
    Dosao sam iz Barselone u grajnd ofis u Perei pre 10ak dana i sada mi je fokus na grajndu posle poduzeg odmora (za moje kriterijume duzeg)
    Igram na Chico mrezi sng turnire, od 54$ do 210$, kao i mtt-e na nekoliko mreza i jurim skoro svake nedelje sng trku, pa tako i ove.
    Iz tog razloga necu da duzim, idem da igram da me prvi arhi neprijatelj ne bi prestigao jer drzim prvo mesto posle 4 dana a inace trefik krece otprilike u ovo vreme.
    U drugom postu cu malo da okacim grafik, neku sliku iz Barse kao i ovog letnjeg ofisa.

    Do sledeceg citanja pozdrav od Jagodice Bobice!

  • #2
    I konacno je i veliki mag resio da uzme pero u ruke...
    Idemo rokacice do kraja obrni igricu

    https://youtu.be/aL9c7418ZgU?t=12

    Comment


    • #3
      Veliki mag u pokusaju xD Ova nedelja nije krenula bas sjajno tako da sad ide ona prica "jebem ti poker i ko ga je popularizovao" xD salu na stranu trenutno me muce samo ledja tj neki zivac verovatno tako da mi sedenje bas tesko pada (maser kod koga idem vec dugo da opravljam raznorazne povrede mi je zakazao tek u petak tako da ima da se otelim do tad verovatno)
      Prosla nedelja je bila dobra, zavrsio prvi na trci i uz to bio profitabilan i pre trke, bio 6ti na mesecnom main eventu na chiku (100ka rebuy) gde te zbog brze strukture na finalnom malo deli do prvog koje je "masno u poker zargonu", obicno oko 24k.
      Inace u ponedeljak sam se vratio kuci iz Grcke tako da cu ove nedelje da pokusam da budem drugi ili treci na trci koja je ove nedelje softer jer su dva rega odlucila manje da igraju tj nisu igrali prva 2 dana.
      Trenutno me toliko muce ledja da jedva mislim, tako da cu da zavrsim za sad i da odem da se pripremim psihicki za grind koji predstoji

      Comment


      • #4
        Doslo je vreme i za novi update bloga
        Prethodnih mesec dana se igralo poprilicno jako, igrala se sng trka a i mtt turniri na starsu. Trke su bile ok, polovina istih su bile zajebane zbog broja regova na stolovima ali je druga polovina bila softer nego sto je to inace. Na starsu se vodila velika borba i bilo je dosta dobrih prilika ali nista znacajnice se nije desilo osim 5og mesta na 215 bounty bilder i par finala na big 33,55, bilo je dobrih deepova na svim frontovima i limitima ali ne neke ogromne bocke. 2 bocke su se desile na cuvenom chiku, u pitanju je vec pomenuti nedeljni main event 99$ revuy i 109$ rebuy mesecni main event. Na prvom sam zavrsio na 4tom mestu za 4k a na mesecnom na trecem mestu za 10.3k. Sve u svemu igralo se dosta, nevezano za bocke zadovoljan sam generalno igrom iako sam u par navrata igrao bas lose i bio sam svestan toga (to je mahom bilo zbog umora, jer sam mtt sesiju tj veci deo iste igrao odvojeno od sng trke nocu, tj ili sam kretao 4-8h ranije ili sam na sng trku nadovezivao i mtt i ond anastavljao samo mtt jutranju kad se yavrsi trefik na sng) Ovaj vikend se malo odmaralo i punile su se baterije na Zlatiboru, gde sam bio sa curom a sad krecemo u nove pobede. Inace rezervisano je i zimovanje u Francuskoj od 13og do 20januara, ove godine u Alpe d`Huez, tako da to jedva cekam xD Hteo sam jos onda da izbacim par slika sa letovanja i sad za ove dve bocke ali nisam siguran bas kako se izbacuju slike tako da cu to nekom drugom prilikom

        Do sledeceg kucanja, pozdrav svima i srecno za stolovima!

        Comment


        • #5
          Click image for larger version

Name:	100k main event 3 mesto.jpg
Views:	1
Size:	153.8 KB
ID:	115
          Click image for larger version

Name:	50k main event 4 mesto.jpg
Views:	1
Size:	152.8 KB
ID:	114

          Comment


          • #6
            Ovo su 2 turnira o kojima sam pisao u prethodnom postu a sad cu da izbacim najnoviji zabod na istom turniru gde je palo i prvo mesto posle zestoke borbe
            Click image for larger version

Name:	prvo mesto main event.jpg
Views:	1
Size:	146.4 KB
ID:	116

            Comment


            • #7
              Sta ima novo? ( :

              Comment


              • jagodicabobica
                jagodicabobica komentarisao
                Editing a comment
                Nista specijalno, na zimovanju je bilo super 🏂 a sad uveliko traje borba titana na svim frontovima kad su mtti u pitanju (gore-dole ali nista sto bi se reklo "masno" za sad). Igra se dosta i generalno sam zafovoljam istom (osim u par navrata kad preovlada umor) tako da nema zime 💪

            • #8
              Wow ovde ima zanimljivih rezultata, koji ti je to sajt sportsbetting? Jel jos uvek uvek igras tu?

              Comment

              Working...
              X