Announcement

Collapse
No announcement yet.

NL 200 deep stack- live poker AA

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NL 200 deep stack- live poker AA

    Ruka je u konvertibilnim markama (KM) ja igram sa 700 KM ja sam AA na CO igra se 8 handed, utg limp do 2 KM izolacija sa HJ do 15KM loose agresiv fish on je na stacku od 1000 KM ja 3betam do 45 KM Hj call. flop 10s Jh Qh, Hj check i ja sam check back. turn 3d HJ bet 50KM ja sam call. river 3s Hj bet 120KM. i ja sam call i HJ otvara 10Q of. uglavnom pitanje je imam li prostora za da ga vratim na riveru? moja logika je bila da znam da sam skoro uvijek dobar, ali nisam mogao naci mnogo losijih ruku sa kojim ce me platiti.

  • #2
    Loose agresiv fish ima dosta broadway-a u svome iso/call 3bet range-u, tako da ima dosta dvopara na riveru koje beatujes. Osim toga u njegovim ocima si jako underepovao ruku, jer obicno smatra da bi overparove uvek betovao (mada je naravno check back dobar na ovom flopu) i da uvek betujes majorku sto u vecoj frejvenciji od checka i radis verovatno.
    Sve u svemu mislim da ovde imamo thin value raise na river-u i da nece moci da nas eksploatise i kad vidi showdown, ne ocekujem nikad da u ovakvom spotu krene da 3betuje protiv naseg raisea na riveru jer je thin

    Comment

    Working...
    X